Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (442. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Rockstarın taktiği işe yaramış görünüyor. Steam de oynayan sayısı beklenenin altında. Ben beklenir derken ki büyük bir rdr fanıyım ve one x de bitirmiştim, ona rağmen dayanamayıp ROCKSTAR dan almıştım. Tüm Kâr ı cebine indirmiş ROCKSTAR ve hakediyorlar da.
    Fiyatı uygun olsa steam dende bi hayli alınır ayrıca oyun zaten çıkalı kaç sene sonra pcye geldi oynayan oynadı steam e gelene kadar herkes alıp oynadı bitirdi sırf steamden almak için bekleyenler ise boşa bekledi steamden alsan bişe rgl yüklemek zorunda. Benim burası mahrumiyet bölgesi olduğu için İnternetim yok diye çok geç aldım mesela 1 hafta anca olmuştur steami bile beklemedim iyikide beklememişim 228 tlye aldıydım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Fiyatı uygun olsa steam dende bi hayli alınır ayrıca oyun zaten çıkalı kaç sene sonra pcye geldi oynayan oynadı steam e gelene kadar herkes alıp oynadı bitirdi sırf steamden almak için bekleyenler ise boşa bekledi steamden alsan bişe rgl yüklemek zorunda. Benim burası mahrumiyet bölgesi olduğu için İnternetim yok diye çok geç aldım mesela 1 hafta anca olmuştur steami bile beklemedim iyikide beklememişim 228 tlye aldıydım.

Alıntıları Göster
    Steam de beklemenin bi avantajı kalmamıştı rdr 2 de zaten herkes öyle yapmış, bende Ukrayna store dan 220 TL civarı almıştım. Rockstarın kazanması daha iyi oldu. Gabe yoksa yatmaya devam edecek. Belki biraz akıllanırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Rockstarın taktiği işe yaramış görünüyor. Steam de oynayan sayısı beklenenin altında. Ben beklenir derken ki büyük bir rdr fanıyım ve one x de bitirmiştim, ona rağmen dayanamayıp ROCKSTAR dan almıştım. Tüm Kâr ı cebine indirmiş ROCKSTAR ve hakediyorlar da.
    çünkü oyunu şuan almak icin bir sebep yok. büyük ihtimalle bekleyen insanlar, belki performans düzelir diye bekledi fakat sorunların cogunu düzeltmemişler bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

çünkü oyunu şuan almak icin bir sebep yok. büyük ihtimalle bekleyen insanlar, belki performans düzelir diye bekledi fakat sorunların cogunu düzeltmemişler bile.

Alıntıları Göster
    İlk çıkış yaptığı zamana göre çok daha iyi problem anlamında. İyi bir sistem istediğide gerçek. Böyle inanılmaz görünen bi oyun içinde açıkçası normal diyor insan, biraz daha optimize kassalar yeterdi. ROCKSTAR ne yapsa sattığı için kasmamış adamlar

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    aslında durum bu

her şey low texture ultra bile çok güzel gözüküyor. insanlar ise low ayarlara inmek istemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaenerysStormborn

aslında durum bu

her şey low texture ultra bile çok güzel gözüküyor. insanlar ise low ayarlara inmek istemiyor
    100 küsür saat one x de oynadım,şuan PC de oynuyorum ki PC daha iyi diyebilirim grafik olarak. Ps ise tam facia bunların yanında. İbret olarak onu gösterip oynatmak lazım insanlara.

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    en büyük sorun insanlar bu taa blur sorununun pc'ye özel oldugunu düşünüyorlar. cünkü konsol tarafında hiç böyle yakınmalar yoktu

bu yakınmaların olmama sebebi de bu zaten, taayı kapatamıyorsun ki orada. önüne sunulan görüntü neyse onu standart biliyorsun

ben de açıkçası ps4de oynarken dikkat etmedim hiç.

pc'de merakıma yenik düşüp taayı kapatıp msaa açayım dedim, aa dedim bu görüntü niye bu kadar değişti. o günden beri oyun zevkimin içine edildi :D

sonra açtım ps4'den baktım, meğerse orası da blur festivaliymiş. ama işte algıda seçicilik dedikleri durum. konsolda oynarken çözünürlük düşse bile fark etmiyorsun, pc'de her şey göze çarpıyor
  • Tercih ve seçenek insanlara sunulduğu için garip bi algı oluyor insanlarda. Ps ile aralarında inanılmaz fark var pc . Sadece 2 platform da görmeyenler bunun farkında değil, şahit olsalar konsoldan soğurlar zaten.

• Külçe altını nereye satıyoruz 500 dolar veriyo diyolar ama hala bulamadım 🤔

• Konsol tarafında özellikle ben de dahil PS4 Pro kullanıcılarında bu yakınmalar vardı. Normalde Pro'da her oyun ekranın dibine de girsen cam gibi net keskin görünür. Ama açıldığı gün oyuna başladığım an da fark ettim bu flu görüntü problemini özellikle karakter dinamik haldeyken. RDR2 PS4 konusunda da konuşuldu epey. Ben alan derinliği efektinden kaynaklanıyor diye düşünüyordum ama meğer şimdi anlıyoruz ki TAA tekniği yüzündenmiş. Ama PC'de olduğu kadar da bulanık görünmüyor ve en ufak bir aliasing problemi de yok açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer687

Konsol tarafında özellikle ben de dahil PS4 Pro kullanıcılarında bu yakınmalar vardı. Normalde Pro'da her oyun ekranın dibine de girsen cam gibi net keskin görünür. Ama açıldığı gün oyuna başladığım an da fark ettim bu flu görüntü problemini özellikle karakter dinamik haldeyken. RDR2 PS4 konusunda da konuşuldu epey. Ben alan derinliği efektinden kaynaklanıyor diye düşünüyordum ama meğer şimdi anlıyoruz ki TAA tekniği yüzündenmiş. Ama PC'de olduğu kadar da bulanık görünmüyor ve en ufak bir aliasing problemi de yok açıkçası.
    hocem ps4 proda pcdeki kadar kötü değil diyorsun da o cihas 1440p üzerinden checkerboard ile upscale 4k veriyor

base ps4 ve pc bluru aynı. birebir aynı yani. dönüp oynamadan önce bana da sanki daha iyiymiş gibi anımsatıyordu ama açıp bakınca daha bile kötü oldugunu gördüm keza base ps4 1080pde bile duramıyor

• Ben Standart PS4'de görmedim oyunu ama belli ki bu oyunda uygulanan TAA tekniği ile çözünürlük ters orantılı işliyor.
  • Fence denilen yerlere satacaksınız hocam.

• Omer687 kullanıcısına yanıt
    tabii ki hocam

pc tarafında 1.25 ya da 1.5 scale ile az çok ps4 pro netliği elde ediliyor

2 scale'da ise artık tam netliğe kavuşuluyor

taa yüksek çözünürlük düşünülerek üretilmiş bi teknik, bu çok bariz

bize de 1080pde uzun ömürlü olacağını sandığımız gpularla blurlu görüntülerde oynamakj kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 8 Aralık 2019; 15:51:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Fence denilen yerlere satacaksınız hocam.
    Öyle bi yer yok bende trapper bile yok

• hesabı satmayı düşünüyorum içinde gta 5 de var ama rdr'yi vpn'le aldığım için çekiniyorum ban durumu falan olursa başım ağrır diye

bu adamların blur sorununu çözeceği yok siz siz olun gta 6 çıkacak olsa bile ön sipariş yapmayın oyunun nasıl çıkacağı belli olmuyor 2019 yılında 2013 grafikli bir oyunu oynuyoruz
  • B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    https://imgsli.com/OTMwMw

Allah böyle aliasing çözümünün belasını versin yani
  • Multi için mi soruyorsunuz? Ben daha çok az oynadım multiyi. Storydeyim hala. Storyde ise kendiliğinden çıkıyor haritada oyunun ortalarına doğru saint dennis taraflarında falan. Onlara satıp paraya çeviriyorsunuz. Multi içinse sorunuz bilen bir arkadaş yazar cevap.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Fence denilen yerlere satacaksınız hocam.
    Buldum sonunda 500 dolar veriyo diyolardı 300 verdi

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Buldum sonunda 500 dolar veriyo diyolardı 300 verdi

Alıntıları Göster
    500 dolar veren başka gold (benim bildiğim chapter 3 le alakalı)
  • 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.