Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Oyunun ertelenmesiyle LA Noire’ın zerre alakası yok. LA Noire remastered’ı şirket içinde farklı bir ekip geliştiriyordur RDR 2’yi farklı.

Olay ekiplerin farklı olması ile alakalı değil.Rockstar son 10 yılda çıkardığı büyük oyunların hepsini farklı yıllarda çıkardı yani 1 yıla 2 tane büyük oyun sıkıştırmadı.Şirket RDR 2'yi 6 ay erteleyip 2017 yılını L.A. Noire'ye vermiş olabilir. RDR 2 çıktıktan sonra şirket aynı GTA V'de olduğu gibi odak noktasını tek bir oyuna verecek bence bu yüzden L.A. Noire'yi aradan çıkarıp RDR 2'yi de ertelediler.Hem RDR 2 ertelenmişken geçen nesil beklediği kazancı kazanamadığı L.A. Noire'den bu nesil güzel bir şeyler kazanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 22 Eylül 2017; 18:19:31 >
  • Gameplay gelir heralde
  • GOW falan hikaye ben bunu ve lst of us u bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Remastered duyurulabilir
  • Haydi bismillah, oynanış bekliyoruz

RED DEAD REDEMPTION 2  [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Haydi bismillah, oynanış bekliyoruz

Bu çıkış tarihimidir hocam az kalmış öyleyse direk alınır bu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Haydi bismillah, oynanış bekliyoruz

Bu çıkış tarihimidir hocam az kalmış öyleyse direk alınır bu :)

Değil kardeşim duyuru olacak

• Bir gameplay gosterseler keske. O degil de youtube ta videonun incigini cıncıgını gosteren detay videolarini gorun siz. Neler kesfedecekler bakalim.
  • Gameplay gelecektir kuvvetle muhtemel sonrasında beklemek dahada zor olucak ama bizim için.

• Keske remastered gelse ama 2 cikmada 4 5 ay önce cikarsalarda oynasak. Ben ilk oyunu oynamamistim ama cok istiyodum oynamayi. 2 oyunla paket cikarsa bi anlami yok.

• TGS 2017 Trailer:

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Keske remastered gelse ama 2 cikmada 4 5 ay önce cikarsalarda oynasak. Ben ilk oyunu oynamamistim ama cok istiyodum oynamayi. 2 oyunla paket cikarsa bi anlami yok.

La noire cikaracaklarina rdr yi gta5 gibi remastered yapip cikarsa ne olurdu yani.
  • Nisan'da gelir oyun
  • Bu oyunun ilk fragmanı daha önce görmedin mi ? Bayağı oldu bu video çıkalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 22 Eylül 2017; 21:57:6 >
  • La noirede ciksin buda ciksin :D

• Bu oyunu sırf poker oynamak için giriyordum. Döneminin en güzel oyunlarındandır.
  • Ne saçma remastered'ler çıktı 1 rdr çıkmadı yazık. Adamlar 2d oyunları bile remastered yaptı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birincisini remastered yapın be en çok ta bunu istiyorum.

• Red Dead Revolver ne oyundu Ps2 de oynamıştım uzun zaman olmuş. Birde o dönemlerde GUN diye oyun vardı oda güzeldi.
  • Hazırmıyız ps türkiyede paylaşmış.Bugün gelecek videoda çıkış tarihi verilecektir.Acaba bu açıklandıktan sonra ps türkiye türkçe olacağınımı açıklayacak diye düşünüyorum.Umarım bir anlaşmaya varılmıştır.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.