Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.595
Cevap
221
Favori
692.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
637 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 aylıklar kudurmaya başladı, konu kilitlenmesi en hayırlısı olur

• Arkadaşlar chapter 2 nin başındayım yan görevler hangisi oluyor bende sadece sarı ile gösterilen ana görevler birde soru işareti olan stranger görevi var 1 tane mi yan görev var şimdi chapter 2 de birde chapter 2 deki ana görevi bitirip chapter 3 e geçene kadar yan görevler bekleyebilir değilmi (yani sonradan yan görevleri yapabilirmiyiz) teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaganova -- 27 Aralık 2020; 14:59:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenernet

Bu mesaj silindi.

Yönetim bu toksit üyeleri banla....

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

orjinalde font sorunsuz çalışıyor bu şekilde olacak biraz kalın dolgun daha okunaklı :D

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate]

Peki güncel sürümlerde oyun kapandığında yama silinme olayı çözüldümü?

• bütün versiyonlarda sorunsuz çalışacak o konuda şüpeniz olmasın.

basit kurulum copy > paste > play yani ola bildiğince basit çalışacak zahmetsizce.

orjinal oyun font çözümü yüzünden 2 gün bakamadım şimdi düzeltiyorum yıl başına kadar biter 30-31 gibi eklenmiş olur oldugu kadarı ile artık .

gerisi sizden gelecek geri dönüşler ile düzeltilir.

• eline emeğine sağlık hocam anonymous iptal edince projeyi oyunu iade etmiştim şimdi tekrar satın aldım sayende indirmeye başladım işin gücün rast gitsin hocam teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: graphx223

Bu mesaj silindi.

Ağlamaya devam et  

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Üstad valhallada nasıl başardıysan bu da iyi olmuştur eminim...
  • Arkadas şu konuya gelip yok hemen çıksın niye çıkmıyor çıkmayacak beklemeyin gibi profilleri bloklayin şikayet edin bunların amacı nedir onu kestirmekde zor şöyle bir oyun tr dil desteğine kavuşacak 10 gün içinde ama sırf böyle profiller yorum yapayım diye saçmalayıp duruyorlar . Yamayi yapan kardeşim sakın bunların gazına gelme çünkü gördük zamanında yamayı hemen çıkartıp birkac sorunla karşılaşınca bu seferde bu tipler hemen basliyor yaygaraya sakin ve güzelce çalışmanı bitirmen dileğiyle gerekirse 1 ay sürsün ama güzel sorunsuz bir çalışma olsun geç olsun güç olmasın kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 27 Aralık 2020; 15:40:8 >

Emeğinize sağlık şimididen.

Elinize ve yüreğinizi sağlık
  • Bu bloklama nasıl oluyor ya. Blokluyorum ama yazsada görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenernet

Bu mesaj silindi.

Çocukları pistten alalım sayın veliler

• graphx223 G kullanıcısına yanıt

ya kardeşim sallayıp sallayıp gelme buraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgaiü -- 27 Aralık 2020; 15:52:50 >
  • Malum mihraklar gene ağlamaya başlamış. 😂
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Bu mesaj silindi.

Bence yanılıyorsun dostum. Geçen Mafia 2'ye tekrar başlayayım dedim türkçe yamasını ararken anam ağladı en son kıytırık bir sitede buldum. Take-Two 2-3 yıldır modlara karşı. Hatta 2018'de OpenIV'ü kaldırtmaya çalışmışlardı fakat oyunculardan ağır tepkiler alınca geri vites attılar.

• Helal olsun dostum, yama gerçekten çok iyi duruyor. Ellerine sağlık, umarım emeklerinizin karşılığını alırsınız.

• Rockstar gibi dünya ya oyun oynatan bi şirketin, 100 milyon dan fazla konuşulan bir dile destek vermemesi büyük ayıp. Kimse satin almasın, şikayet e boğsunlar bakalım o zaman da destek geliyor mu gelmiyor mu. Madem 50-100 şikayet ile yama kaldırıyorlar resmi altyazı da getirirler.

Aslında suç bizde, oyuncular olarak organize olamiyoruz. Gavurlar adamı ağlatıyor valla istediği olmayınca anında refleks geliştiriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbero -- 27 Aralık 2020; 16:3:43 >
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.