Şimdi Ara

Recovery nasıl yapılır (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
195.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayarım msı megabook m635 windows xp di ben windows 8 enterprise indirdim kuruluma başladım sonra ön yükleme yap dedi bende yaptım sonra 2 kez yeniden başlatıldı sonra kurulum dosyası göstergesi dolunca bilgisayar kendiliğinden kapandı,açtım açılırken windowsu yeniden başlat diyor başka birşey yapamıyorsun yeniden başlattığımda aynı şeyi tekrarlıyorbilgisayar açılmıyor .diğer bilgisayardan araştırdım received e gir ordan yaparsın diyolar received için;f11-f11+ctrl-f3-f8 gibi kısayollar verilmiş ama açılmıyor benim pc de ne yapmalıyım kaç gündür deniyorum yapamadım . bilenler yardım etsin!!!!!
  • ALİ_156 KARDEŞİM SENİN BİLGİSAYARININ SORUNU EKRAN KARTINDA HOSGELDINIZ YAZISINA KADAR GELDIKTEN SONRA HATA VERIYOSA KESİNLİKLE EKRAN KARTI SORUNUDUR HABERİN OLSUN
  • O İşletim Sistemi Bulunamadı demek yani bir şekilde yanlışlıkla silmişsin Windowsu pcden Ç)

Benim sistem şuan Windows Vista ve Windows 8 aynı anda kullanıyorum sistemim yeterli Vista Business 64bit SP2 lazım banada şimdi.Yükseltme de olur ancak bir türlü bulamıyorum hep Turbobit ! @Samir Handanovic

• quote:

Orijinalden alıntı: Gawruk

Merhaba arkadaslar, Suan onumde Fujitsu AH531 marka modellı alptop var, recovery tusunu bulamadım alt+f10 denedım ama bir sonuc alamadım cok acıl yardım edebiir misiniz_?

hocam yapabildiniz mi acaba?

kendi üzerinde bunun yedeği yok mu f9 f10 gibi tuşlarla cd olmadan recovery yapamıyor muyuz? Alt f10 benimde işime yaramadı f12 demiş yabancı bir forum ama o da sonuç vermedi
  • Benim acer aspire 571G benim sistem bir kaçkere çöktü sıfırlıyarak kurtardım ve orjinalligi gitmedi ve birkezdaha çöktü bu sefer kurtaramadım yeni format attım ve windows orjinal değil yine sıfırlasam olurmu sizce ?
  • Yeni bir bilgisayarda hem recovery Dvd ardından hem recovery usb hazırlanabilir mi ?
    Bir yerde sadece bir kez yapıp bir hakkımız varmış gibi okumuştum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Bende D: falan yok Sadece C: var ben şimdi recoveryle pc yi fabrika ayarlarına çevircem fakat bi kaç önemli dosyam var onları silmemesi için bi ayar mevcutmu recoveryde Dediğim gibi D: sürücüsü yok. şimdiden saolun arkadaşlar
  • ali_156 A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşaım senin cihazının Harddiskinde problem var muhtemeln badsector e düşmüştür istersen hdd yi sök yeniden tak problem devam ederse cihazının açma tuşuna bastıktan hemen sonra F12 tuşuna sürekli basıp çek gelen sayfada diagnostics göreceksin ona gel enter a bas yapılacak testte 2000-0142 yada 2000-0151 hatası alırsan hdd bitmiştir geçmiş olsun.
  • Slm arkadaşlar benim pc asus rog g750jx orj işletim sistemi win8 ama ben linux ile boot etmek istiyordum linux yüklerken yarıda hata verdi ve diskimdeki windows dahil herşeyi silmiş usb üzerinden hazır kurulu bir windows 7 ile baktım 20gb ilk recovery kısmı hala duruyo Disk'imde alt + f10 işe yaramıyor biosdan başka hiçbirşey yok Nasıl fabrika ayarlarına dönerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.