Şimdi Ara

recovery mod bozuldu yalvaryyorum yardym edin. [çözüldü] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
1
Favori
8.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: nevertouchme

quote:

Orijinalden alıntı: Mct92

"nevertouchme" hocam evde dediğin yöntem ile cwm yi kurmayı başardım şuan cwm açılıyor yeni rom da yükledim herşey sorunsuz allah ne muradın varsa versin allah razı olsun daha ne diyim kardeş.

Estağfurullah hocam ne demek :) Çalıştığına sevindim, geçmiş olsun.

hocam benim bir arkadaşında aynı sorun var ama hem telefon açılmıyor yani discovery yazısında kalıyor hemde cwm si bozuk benimki gibi nasıl yapacaz bunu ? cwm olsa yeter.
  • Geçmiş olsun demekki neymiş mtk cihazlar kolay kolay brick olmazmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyduccu -- 30 Mayıs 2014; 11:49:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nevertouchme

quote:

"nevertouchme" hocam evde dediğin yöntem ile cwm yi kurmayı başardım şuan cwm açılıyor yeni rom da yükledim herşey sorunsuz allah ne muradın varsa versin allah razı olsun daha ne diyim kardeş.

Estağfurullah hocam ne demek :) Çalıştığına sevindim, geçmiş olsun.

hocam benim bir arkadaşında aynı sorun var ama hem telefon açılmıyor yani discovery yazısında kalıyor hemde cwm si bozuk benimki gibi nasıl yapacaz bunu ? cwm olsa yeter.

Sp Flash Tool ile v6000 yazılımını kurarsanız cihaz muhtemelen eski haline döner. Pittech forumlarında bu konuyla ilgili yardım alabilirsiniz.

4 GB modeli için :http://forum.pittech.net/index.php?topic=716.0

16 GB modeli için :http://forum.pittech.net/index.php?topic=16318.0

Burda anlatılanları eksiksiz bir şekilde yerine getirirseniz sorununuz muhtemelen çözülür. Sonrasında aynı yöntem ile CWM kurabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevertouchme -- 30 Mayıs 2014; 18:10:21 >

• nevertouchme kullanıcısına yanıt
    kardeşim allah razı olsun denemediğim recovery kalmamıştı gerçekten sayende dahili hafızayı uygulama hafızasına artırabilecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: azra43l

kardeşim allah razı olsun denemediğim recovery kalmamıştı gerçekten sayende dahili hafızayı uygulama hafızasına artırabilecem

Önemli değil dostum geçmiş olsun

• dostlar yardım burda mısınız
  • Ayni sorun bendebde var.
    Cihaz general mobile discovery 2+
    Telefonu roorladim fakat recovery yukkeyemiyorum.
    Her ne yaptım ise telefon normal recovery mod ile de açılmıyor. telefon direkt açılıyor. Yardim ederseniz sevinirim

• Bende de discovery 1 var aynı olay bende de oldu. Bi sorum olacak bu uygulamayı bilgisayara yükledikten sonra hethangi bir recovery image dosyasına ihtiyacımız var mı yoksa uygulama otomatik olarak yüklüyor mu?

• erdiglrr E kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 sene önce otomatikti eğer hala öyleyse otomatik yüklüyodur :D

• Reis benim telefon Lenovo Vibe p1ma40 cihaza root atmaya çalışırken recovery modunuda silmişim telefon ne sıfırlanıyor ne download moda giriyor ne de recovery moda yardım edin nolur

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.