Şimdi Ara

RECEP İVEDİK 5 (16 ŞUBAT 2017) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
0
Favori
15.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wuu sevindim yeni filmin çekileceğine merakla bekliyoruz
  • Yine mi
  • osman pazarlama bile ilk haftayı 706.065 seyirci ile açıyorsa, ivedik 5 bu sefer 10 milyon izlenir herhalde?
  • 2017 ye kadar neden bekliyor anlmadım. Seneryo yok bişi yok. Filmin teması küfür , aşağlama üzerine zaten.
  • III I II III I I kullanıcısına yanıt
    daha yeni vizyona film soktu onun kaymagını yemeden yenisini çıkarmaz zaten çekimler ağustosta başlayacakmış yine şubat mart gibi vizyona girer
  • Gelsin gelsin izleriz.
  • Büşra pekin mi baska oyuncu mu bulamamislar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RECEP İVEDİK 5 (16 ŞUBAT 2017)
  • Maalesef sinema anlayışımız hiç gelişmeyecek, komedi gibi bir dalı katlettiler, zartlı zurtlu, belden aşağı yapımlar bunlar, rezalet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla Osman Pazarlama o kadar güzel değildi kötü bile denir ama Recep İvedik güldürüyor ya izliyorum
  • şu millet bu Recep İvedik'i Nasıl izliyor aklım almıyor.

• Bu filme gülmeyen gitsin Recep İvedik izlesin...
    Yıl olmuş 2016 hala Recep İvedik izleyen var...

...v.b. . Bu tarz yorumları yazanların alayı Recep İvedik 1 çıktığında fanı olmadıysa, internetten sinema çekimi haliyle bile izlemediyse neyim ha. Bu sıralar Recep İvedik'e laf atıp kendini modern gösterme çabası neyin kafasıdır anlamıyorum. Herkes anıra anıra gülmüştür bu film serisine. Zamanında Çok Güzel Hareketler Bunlar'a nasıl gülüyorduk? Şimdi 1 skecini bile izlesek lan nasıl güldüm ben bunlara deriz. Laf atmaktansa saygı göstermek lazım. En azından adam filmi uzak doğudan çalıp, allayıp pullayıp, gelip bize kakalayıp, parayı kaldırmıyor. Kendi çapında takılıyor. Son zamanlarda bu filme bi anda fikir değiştirenlere anlam veremiyorm. Şimdi kalkıp ben hiç bu filme gülmedim ki dersen millet döner kıçıyla sana güler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

Şu adama gıcık kapan bir tek benmiyim ?

Yalnız değilsin kardeşim. Bende gıcık oluyorum.
  • beni korkutan asıl şey daha kaç filmi gelecek recep ivedik 10 fln yapar bu gidişle....
  • Ilk 1 ve 2 tamam iyiydi hoştu ama artık tadı kaçtı sonrasında..Bildiğin bokunu çıkardı ve sadece milyonları götüreyim düşüncesi ile çıkartıyor filmleri..

Sinema normalde sanat dalıdır ama bu ülke de tamamen o vasıftan çıktı ticarethaneye dönüştü..

• quote:

Orijinalden alıntı: Jic

Bu filme gülmeyen gitsin Recep İvedik izlesin...
    Yıl olmuş 2016 hala Recep İvedik izleyen var...

...v.b. . Bu tarz yorumları yazanların alayı Recep İvedik 1 çıktığında fanı olmadıysa, internetten sinema çekimi haliyle bile izlemediyse neyim ha. Bu sıralar Recep İvedik'e laf atıp kendini modern gösterme çabası neyin kafasıdır anlamıyorum. Herkes anıra anıra gülmüştür bu film serisine. Zamanında Çok Güzel Hareketler Bunlar'a nasıl gülüyorduk? Şimdi 1 skecini bile izlesek lan nasıl güldüm ben bunlara deriz. Laf atmaktansa saygı göstermek lazım. En azından adam filmi uzak doğudan çalıp, allayıp pullayıp, gelip bize kakalayıp, parayı kaldırmıyor. Kendi çapında takılıyor. Son zamanlarda bu filme bi anda fikir değiştirenlere anlam veremiyorm. Şimdi kalkıp ben hiç bu filme gülmedim ki dersen millet döner kıçıyla sana güler.

Anıra anıra gülen insanların zekası ortada zaten ben ilk filmine gittim hiç gülmedim dahada gitmedim gülmek istiyorsan şener şen kemal sunal izle,küfür olmadan geğirmeden,osurmadan belden aşağı vurmadan güldürüyorlar.

Esas bu adamlar yine bizim halkımız güler paraları götürürüz diye dalga geçiyorlar ilk filmine gittim adam bi yerde geğiriyor bakıyorum yanımda herkes haykırarak gülüyor osurmanın nesi komik halen anlamış değilim,Deadpool bile daha zekice espriler yapıyor daha komik akıllı olun salakca filmler yüzünden adam zengin oldu şimdi sen yap sende götür diyeceksin :) valla kendi çevremde yaptığım espriler daha zekice zamanında dediler akllı olun bu ülkede para kazanmak kolay dinlemedik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

Ohhh be efsaneyi özlemiştik ne zaman çıkacağını öğrenmek mutlu etti

koçum naber

ne kadar leş olursa olsun ilk 3 günde 1milyon izleyicisi banko hele fragmanı iyi yaparsa

adam para bugu bulmuş artık millet bıkana kadar 6-7-8-9 devam eder zaten başka türde yaptığı filmler tutmuyor bu seri bitincede yeterince para kasmış olur emekli olup bir güzel yer oh miss
  • quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

Maalesef sinema anlayışımız hiç gelişmeyecek, komedi gibi bir dalı katlettiler, zartlı zurtlu, belden aşağı yapımlar bunlar, rezalet.

komedi dışında gişe yapan başka dal yokki para komedide mesela annemin yarası gibi bir film henüz 300k izlenmiş şuana kadar izlediğim en sağlam yerli filmdi gerçekten bu tür filmler ülkemizde yeterince değer verilmiyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.