Şimdi Ara

Rebirth Upgrade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tears of karivdis aldım shard +2 rebirth denicem önünden 4 tane +7 fp yakçam sizce bu tearsla şansım yüksekmidir?

• %20 şansın üstüne %30 şans faktörü var.
  • rebirth item yakmaya çalış.bone cleaver falan bul 75-100mden onu falan yak.bende de exceptional shard +7 var +2 ye geçirmeyi düşünüyorum 96 atak olucak md+8 gibi olucak ama yanarsa çok üzülürüm bilmiyorum valla emin değilim.olursa yaz foruma.

edit:evet tabiki şansı yükseltir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saga -- 27 Nisan 2007; 19:00:49 >
  • bende +8 eziq itemler ve +7fp ler yakarak +3rebirth md deniicem
  • anaaaa :S bi +8bow yaktım hemen +9maul oldu u nası iş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pentagram akar.

quote:

Orjinalden alıntı: sLavetothedaRk

rebirth item yakmaya çalış.bone cleaver falan bul 75-100mden onu falan yak.bende de exceptional shard +7 var +2 ye geçirmeyi düşünüyorum 96 atak olucak md+8 gibi olucak ama yanarsa çok üzülürüm bilmiyorum valla emin değilim.olursa yaz foruma.

rebirth shard +2 olunca 96 değil, 94 attack olur

dikkat ettiysen adam exeptional demiş

bu arada bence rebirti basmak +8 yapmaktan daha zor

• quote:

quote:

rebirth item yakmaya çalış.bone cleaver falan bul 75-100mden onu falan yak.bende de exceptional shard +7 var +2 ye geçirmeyi düşünüyorum 96 atak olucak md+8 gibi olucak ama yanarsa çok üzülürüm bilmiyorum valla emin değilim.olursa yaz foruma.

exceptional shard +7
  • ahah şimdide +8rogue fp üstlük cıktı yok arkadas ben md yi basmiicam şu an toplam 100m e +9 maul ve +8rogue fp m oldu(zaten +8fp setim vardı ama hiç diilse satarım)
  • quote:

Orjinalden alıntı: sempatix000

quote:

quote:

dikkat ettiysen adam exeptional demiş

bu arada bence rebirti basmak +8 yapmaktan daha zor

haa .. doğru evet

• quote:

Orjinalden alıntı: sertan322

ahah şimdide +8rogue fp üstlük cıktı yok arkadas ben md yi basmiicam şu an toplam 100m e +9 maul ve +8rogue fp m oldu(zaten +8fp setim vardı ama hiç diilse satarım)

• quote:

Orjinalden alıntı: m1u9r0a5t

quote:

ahah şimdide +8rogue fp üstlük cıktı yok arkadas ben md yi basmiicam şu an toplam 100m e +9 maul ve +8rogue fp m oldu(zaten +8fp setim vardı ama hiç diilse satarım)

walla şans ya

• ne oldu bastın mı?
  • quote:

quote:

quote:

walla şans ya

Sen bence md yi de bas bi daha böyle şans bulamazsın

• quote:

Orjinalden alıntı: ExcPower

quote:

quote:

quote:

walla şans ya

Sen bence md yi de bas bi daha böyle şans bulamazsın

şu an o kdr cesaretim varmı bilemiyorum

• beyler süperim cok sevinçliyim şmidide +3rebirth md oldu +9mauluda yaktım şmidi 200m e +3rebirth md ve +8rogue fp oldu cok sevinçliyim
  • quote:

beyler süperim cok sevinçliyim şmidide +3rebirth md oldu +9mauluda yaktım şmidi 200m e +3rebirth md ve +8rogue fp oldu cok sevinçliyim

hadi hayırlı olsun shard+7 gibi bişi o.
  • bilmem
  • ben rebirth +1 2 chtin almıstım % 50 şans söylentılerının oldugu dönemler (fire drake yeni gelmişken)
    biri yanar biri olur dedim ikiside yandi +7 fp vardı onu bastım +8 fp oldu sertan322 senin olayında benim olaya benzıyo ama benım rebirthlerım yanmıştı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.