Şimdi Ara

Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7" 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500 (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.442
Cevap
251
Favori
612.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pilde fark edilir gelişme var. Daha da iyileşeceğini düşünüyorum.

Kamera konusunda şunu söyleyeyim.

40 yıllık, eşşek sudan gelesiye dek dayak yese iflah olmayacak bir androidçi olarak olarak bu cihazın videoda değil 13 Pro Max, 12 Pro Max ile bile baş edebileceğini düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Murat Burç M kullanıcısına yanıt

11le de baş edemez ki?

Hocam 8t, 9 ve 9 pro kullandım. Piller arayüz vs hep aynı mantık. En az 2 hafta sonra görün siz pilini. Biraz beklemek lazım pil için. Ama kamera gcam ile çok güzel fotolar çekiyor. Video daha denemedim.

• Pil ilk hafta belli olmaz, ben z fold 4 kullanıyorum ilk günler 4 saat ancak alıyordum, bir hafta 10 gün içinde 6-7 saat arasına kadar çıktı kullanıma bağlı olarak

• Pinin nesi var, ben güncelleme yapmadım.Sabah 6 dan beri telefon aktif ve %69 şarjı var şuan baktığımda. Adaptörde saolsun işini gayet iyi yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim telefonda şimdi geldi, hız olarak baya iyi,yalnız telefonu nasıl kapatıp açıyoruz,

• ALBAY kullanıcısına yanıt

Şimdi VN'de iki katman iki tane 4K 60 FPS video koydum.

Edit programı yağ gibi kayıyor.

En fazla orta ısınma var. Gayet kabul edilir.

Pil tüketimi tarayicida falan gezerken ki halinden daha az

Cihaz taş taş geçiyor benimle :D :D

Ama video bu fiyatın hoşu

13 Pro Max falan mümkunati yok.

Ufak bir kıyaslama yükleyeceğim inşallah.

Bu arada benim fotoğrafa hiçbir itirazım yok ama videoyu ciddi denemem lazım.

Cihazı aldığıma hiç pişman değilim bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat Burç -- 5 Nisan 2023; 13:24:8 >
  • T

@thorbjörn kullanıcı adlı arkadaşa satılmıştır.

Ben de GT2 pro aldım, şuan kargo da.

İade edip redmi note 12 turbo beklemeye değer mi,

Türkiye ye gelse 10-15 arası bir fiyattan girer mi sizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryphos -- 5 Nisan 2023; 13:28:41 >
  • alpikk kullanıcısına yanıt

ayarlar

ek ayarlar

güç düğmesi

burdan ayarlarsınız uzun basma olayını.

• Kamerayı sallamıyorsaniz Redmi daha iyi olabilir.

GT2 Pro daha derli toplu cihaz ama 7 Plus Gen 2, 8 Gen 1'i harcar.

7 Plus Gen 2 = Kırpılmış 8 Plus Gen 1

• Cihazı hep övdük biraz da gömelimRealme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7&amp;amp;amp;amp;quot; 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500  Bana göre eksi yanlarını yazmak istiyorum tabi cihazı alalı daha 4 gün oldu onu da söyleyim. Tabi yazacaklarım kişiden kişiye değişir.

- Kamerada optik zoom olmaması.

- Ses açma kısma tuşlarının sol tarafta olması.

- Hafıza kartı olsa tadından yenmezdi ama malum BBK grubu cihazların %90 ında yok maalesef.

- En çok beni üzen OTG hızının usb 2.0 olması. Keşke 3.0 veya 3.1 olsaymış.

• trkocaer kullanıcısına yanıt

Hem dh olsun hemde sarı siteden olsun çok talep var. Saniyesinde gitti ürün. Bu kadar çabuk beklemiyordum açıkçası.

Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7&amp;amp;amp;amp;quot; 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500
  • ALBAY kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam siz yazmadan buldum, erişebilirlik menüsünde, kısayol ekranın sağ alt kısmından çıkıyor(and. 12 için). Teşekkür ederim.

• trkocaer kullanıcısına yanıt

Çoğu al satçı emin ol. Sahibindene gir bak 45 ilan olmuş. 43 ü sıfır diye açılmış ilanlar. Almayın patlasın ellerinde.

• Arkadaşlar merhaba 1gunluk teknosadan alinma cihazimi android ile anlasamadigim icin yeniden iphone a gececegim icin satiyorum dogru duzgun kullanmadim bile cihazi evden cikmadi disari 😂 izmir ici yada manisa merkezden elden teslim ederim fiyatim 12bin 507.917.8610 ulasabilirsini

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7&amp;amp;amp;amp;quot; 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500Sabri ALYUyoutube
    Realme GT 2 Pro insanları bozdu mu? Ya da zaten insanlar bozukmuydu?
    https://www.youtube.com/watch?v=iGB9iGLlh7E&ab_channel=SabriALYU

Güzel yorumların için teşekkürler.

Kesinlikle katılıyorum. Daha önceki Kamera yorumlarım tamamen Fotoğraf üzerine ve bundaki iddiam devam ediyor.

Ama Video konusunda Samsung/Apple Orta Üst ve Üst Sınıf cihazları ile ne kadar başa çıkabilir şuan bende ölçümlemedim ki ilgi alanım değil.

Cihazların kendi içindeki Render olayı bambaşka bir algoritma. Sanırım bu konuda Apple,Samsung ve Huawei büyük yatırım ve Knowhow'a sahip.

BBK her ne kadar Dünyanın en büyükleri arasında olsa da çok ürün gamı ve cihaza sahip olduklarından buna zaman ayırmaları kısa vadede biraz zor.

Fotoğrafta ise bu çok daha az karmaşık ve Donanım bileşenleri yükün büyük bir kısmını üzerlerinden alıyor.

Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7&amp;amp;amp;amp;quot; 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500 

• burakglct B kullanıcısına yanıt
    İstanbulda tanıdık varmı sizin buraya yollasanız ben alırım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.