Şimdi Ara

Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7" 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500 (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.441
Cevap
251
Favori
612.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 13 güncellemesini yüklemenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beyler Android 13 güncellemesini yapın daha sonra telefonu tamamem sıfırlayın.Aradaki farkı hissedeceksiniz.

• Sarı sitedeki ilanlara şöyle baktım 1-2 tane hariç,fiyatlar şaka gibi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Pil çok iyi gerçekten. %100'ken çıkardım telefonu ve Android 13 güncellemesini kurdum sonra telefonu debloat yaptım.

Sonra kurulum yaptım, yaklaşık 60 uygulama indirip kurdum login yaptım vs.

Parlaklık %50, QHD, 120Hz oto şuan %81 şarj var ekran açık kalma süresi 2 saat 14dk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampec -- 5 Nisan 2023; 12:6:40 >
  • Sarı siteyede bi fake ilan açayım ben 12 500 den dursun öyle

• Al-satçıların önüne bu şekilde geçilmez, telefon üzerinde akıl mantık dışı vergi baskısı var, devlet bu baskıyı laffer eğrisi mi ne eğrisi ise ona göre düzenlerse kimse böyle aslında çok da içine sinmeyen tek modele kilitlenmez, tüm fiyatlar bu model gibi makul fiyatta olur ve vatandaş al-satçının eline düşmez, al-satçı da almaz stok yapmaz, bilir ki yaparsa batar, hatta gider bir yerde işe girer. Bu cimerle falan engellenemez. Siz bugün bu adama küfür ediyorsunuz realme'niz eskidiğinde "Aman Emin abide OnePlus 15 var, S27'nin üçte biri fiyatına, al abi paramı yaşa Emin abi" diyeceksiniz ki bu normal. Bize bunu yapan Emin abi mi, fakirlik mi, üretmemek mi yoksa yönetememek mi? Arkadaşlar savaştaki Suriye'de ve hala açlıkla falan mücadele eden ülkelerde fiyatlar bizdekinin yarısı demek ki üretmemek alım gücü düşüklüğü falan da hikaye.

• Sıfırlama işlemi nasıl yapılır acaba, fabrika ayarlarına geri dön mü demek

• drhcetin82 D kullanıcısına yanıt
    Evet fabrika ayarlarına dönülmesi oluyor.🙂

• Teşekkür ederim 😃

Rica ederim siz veya başkasına her türlü yardım için bana danışabilirsiniz.🙂

Android 13 kurup telefonu sıfırladım çok farketti.12 nin üzerine kurunca yenilikler tam olarak çıkmamış ve buglar duzelmemisti .Şuan hiçbir sorun kalmadı.
    Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7&amp;amp;amp;amp;quot; 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500

• Gerçekten çok güzel telefon,iyi ki almışım. Isınma sorunu çok kafamı karıştırmisti, öyle oyun vs oynayan biri değilim.Genelde sosyal medya,you tube vs ama şu ana kadar hiç ısınma olmadı,pil de gayet güzel.olumsuz bir durum yok şu ana kadar 😉

Aynen bende 4 yıldır ,2. Telefon olarak oppo kullanıyordum o bile 4 yıl geçmesine rağmen halen güncelliği koruyordu ve 4 yıl önce aldığım fiayata sattım daha yeni. 4 yıllık oppo geçmişim var .

• Dün bu teknoess Facebook grubunda kendisi paylaştı bu şekilde 12999 TL'den alıp 17 bin TL'ye hepsiburada üzerinden sattığını. Ben de tepkili yorum yazınca hemen sildi gonderisini sonra hem gerekli yerlere şikayetimi yazdım hem de bazı gruplarda konusunu açtım anında adamın yılmaz savunucuları damladı. Şimdi ekşi sözlükte de yazacağım. Herkes bunun ne olduğunu bilsin. Eminim ki en az 100 tane stok yapmıştır. Şimdi bu normal birşey değil bu resmen aleni dolandırıcılıktır. Piyasayı manipüle etmektir. Umarım karşılığını alır. Bu da utanmadan kendisini savunması.
    Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7&amp;amp;amp;amp;quot; 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bütün çin cihazlarinda böyle mi bilmiyorum ama
    Xiaomi, OnePlus ve Realme'de EIS aşırı agresif ve normal video modunda kapatmanın yolu yok.

Xioamide dümdüz Pro video modu var, herşeye müdahele edilebiliyor(çözünürlük, FPS, enstantene vb.) O modda iken kapatılabiliyor.

Realme'de film modu var ama çözünürlük ve FPS'e müdahele yok, videoyu tam ekran çekiyor ve 16:9 modu çekme yolu yok.

Bu cihazın en beğenmediğim noktası kamera uygulaması oldu.

• Murat Burç M kullanıcısına yanıt
    Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7&amp;amp;amp;amp;quot; 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500Jae Zenyoutube
    Here's a quick night mode comparison between Apple's top tier offering, the iPhone 13 Pro Max and Realme's first premium offering in years. Music Used: dream - lofi hip hop beat (by Prod Riddiman) https://www.youtube.com/watch?v=ibL-r_-hffc #iphone13promax #realmegt2pro #realmeglobal
    https://www.youtube.com/watch?v=Qg64wfmqUPc

Gece çelimlerinde kamerası iPhone 13 Pro Max dan daha iyi hale geliyor. Pil tüketini konusunda olumlu bir gelişme oldumu sizde ?

• zanpinoz kullanıcısına yanıt

Total Kamera Donanımında daha önce bahsettiğim gibi rakipsiz.

Neden mi?

1. Arka ana kamera 50Mp, Bazı detayları kaybetmesine rağmen alan derinliği ve düşük noise ile olumlu ( İncelemelerde zaten buna vurgu yapılmış çoğu yerde)
    2. 50Mp Ultra geniş açı kamera ise sınıfınız üzerinde bir detaya sahip, Özellikle düşük ışık koşullarında birçok orta üst ve üst sınıf Samsung ,Xiaomi, Apple ürünlerinden iyi.
    3. Mikroskop kamera zaten rakipsiz..
    4. Aynı zamanda Pro Kamera RAW/RAW+ ve Jpg daha sonra kurcalayanlar için harika bir seçenek.
    5. Sokak basçek ve biraz Dslr merakı olanlar için 16-24-50mm alan çekimleri mevcut.( 16mm Sokak Basçek'de detay yine harika)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldsoundman -- 5 Nisan 2023; 12:47:28 >
  • epstemolojk_kopus kullanıcısına yanıt

Ben de oyle kullaniyorum zaten hocam. Ama o kadar para vermeden ayni tecrubeyi alacaksam yari fiyatli android de olur. Ha yalan yok 120hz ekran olayi da cezbediyor.

• Pil sorunu olan arkadaşlar debloat yapmayı deneyebilir. Arka planda pil tüketen bazı servisler pil kullanım ekranında görünmüyor.

Debloat listesi için örnek:

Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7&amp;amp;amp;amp;quot; 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500reddit
    r/Realme on Reddit: Realme RUI 2.0 & RUI 3.0 Debloat List
    https://www.reddit.com/r/Realme/comments/w12bbk/realme_rui_20_rui_30_debloat_list

Not: Listedeki her servis bizim telefonlarda yok ama yine de çoğu ortak. Google olanlara pek dokunmamak lazım (Chrome hariç, kullanmıyorsanız mutlaka silin).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampec -- 5 Nisan 2023; 13:3:12 >
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.