Şimdi Ara

REALME 7 PRO #ANA KONU (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
833
Cevap
28
Favori
66.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üstadım batarya bitti artık oyun oynayamıyorum. Su gibi içiyo sarjı o sebeple sarja takılı oynuyorum telefon aşırı derecede ısınıyo. Sıcaklıktan parlaklık fulken telefonun rengi soluyor ekran kararıyor. Parlaklık kısılmıyo yanlış anlamayın, parlaklık full olmasına rağmen ekran neredeyse kap kara oluyor zor görüyorum. Bıktım artık iosun pil sorunundan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de arkadaşlar 7 plusta 60 fps alabiliyorum. Fakat telefon aşırı ısınıyor. Realme 7 de 60 fps alan var mı oynarken. Bilgilendirir misiniz. Oyun wild rift bu arada

• Beyluce B kullanıcısına yanıt

Realme XT kullanıyorum. Geçen yıl çıkmış Snapdragon 712'li cihaz kendisi. Wild Rift'i 60fpste rahatlıkla oynayabiliyorum. R 7 Prodaki 720G ile rahatlıkla oynarsın

• Biri bana OSİE görsel efekt in ne işe yaradığını söyleyebilir mi

• SonySelim S kullanıcısına yanıt

Samsunglardaki video iyileştirici özelliğine çok benziyor. Mesela Tiktok gibi destekleyen uygulamalarda devreye girip görüntüleri daha canlı ve kontrastlı yapıyor

• Teşekkür ederim. Çok gerekli olan şeyi sadece tiktok gibi çok gereksiz uygulamada kullanılmasına izin veren boş bi uygulama imiş :))

• Cihazda tema kullanabilen var mı sanırsam sadece hindistan cihazlarında açıkmış
  • arkadaşlar bende 5 pro var. çok memnunum. Hatuna da 7 pro almayı düşünüyorum. hb de 3600 ama daha düşer mi bu fiyat tahmini olan var mı? Emsaline göre fiyatı uygun gibi duruyor.

• Beyler sarj süresinde bi değişiklik var mı sizde? 35 dakikada dolan telefon bugün 50 dakikada anca doldu. Bu yavaşlama neden olabilir sizce. Cihazla oynamadım sarjdayken. İnternette kapalıydı. Arada süre tutmak için ekranı açıp kapattım o kadar.

• ozkanbrs kullanıcısına yanıt
    Bayadır aynı fiyatta hocam. Ben de o fiyattan almıştım.
  • ozkanbrs kullanıcısına yanıt

Bu telefonun düz modelini kardeşim kullanıyor. Pro modele kıyasla bazı farklılıkları ve/veya eksiklikleri görmezden gelebilecekseniz düz model de F/P açısından -bence- gayet iyi bir cihaz. Düz modele baktınız mı hiç hocam? REALME 7 PRO #ANA KONU 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 3 Ocak 2021; 1:35:26 >
  • dumluc4 kullanıcısına yanıt
    Bende bir farklılık yok. Telefonu yeniden başlatmayı deneyin.
  • dumluc4 kullanıcısına yanıt

Aynı sorun ben de var. 1 saati buluyor neredeyse. Sizde hala aynı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: prakler

Aynı sorun ben de var. 1 saati buluyor neredeyse. Sizde hala aynı mı

Bende düzeldi hocam. Cihazı uzun süreli kapatmıyorsanız biraz daha kapatmayı deneyin, gece vs. Ara sırada gün içinde cihazı yeniden başlatın. Saçma gelebilir belki ama bence ondan kaynaklıyor.

• Yeni güncelleme gelmiş, yapan oldu mu arkadaşlar?

REALME 7 PRO #ANA KONU

• sc1ps1 S kullanıcısına yanıt
    Dün gece yaptım hocam. En son güncellemeyi yapan 6 Pro kullanıcıları şarjdan baya şikayetçi. 7 Pro'da da aynı sorunu yaşayanlar var. Bende şimdilik bir sorun yok ama şarjınız iyi gidiyorsa şuanlık yapmayın derim.
  • Arkadaslar benim telefonumda farkettigim ve 2 telefondada deneyip aynı sonucu aldığım bir sıkıntı var. Telefonun ekranının bazi bölgeleri daha karanlık ve izler var gibi. Bunu telefonda film izlerken farkettim. Sizlerde deneyebilirmisiniz ekteki fotoğrafı indirip tamamen karanlık bir odada parlaklığı çeyrek ve yarim arasına alıp fotoğrafı açıp yakınlaştırıp tam ekran yapın ve fotoğraf üzerinde gezinin ekranın bazi bolgeleri daha karanlık gibi görünüyor. Deneyen arkadaslar bilgi verirse sevinirim. REALME 7 PRO #ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yldrm000 -- 9 Ocak 2021; 13:48:23 >

• selam arkadaslar m51 ve 7 pro arasında gidip geliyorum :(

önerileriniz ne olur yanıtlayanlara tşkler..

• Cglr57 C kullanıcısına yanıt

Her ikisini de kullandım ve her ikisini de iade ettim. REALME 7 PRO #ANA KONU 

İkisinin de kendine göre artı ve eksileri var. Realme için benim en büyük sorunun video ses kayıt konusundaki durumdu. Sadece bu sebeple iade ettim. Video olayı benim için önemliydi zira.

M51'de çok güzel cihaz ancak kamerasında kırmızıları pembe çekme gibi saçmalık var. Bu durum istisnasız ön kamerada var. Ancak arka kamerada da ışığın durumuna göre pembemsi oluyor kırmızılar. Bu sebeple de iade ettim. 7000 Mah. batarya biraz göz boyama. Ortalama 10-12 saat civarı ekran süresi alıyordum ki Realme ile rahat rahat bu süreleri alıyordum zaten. Ancak Samsung arayüzü bence çok daha iyi. Realme'deki panelde beyazlar çok daha beyaz ancak M51'in panelini açıkçası daha çok beğendim. Siyahlar çok daha mükemmele yakın. Ekranın büyük olması da ayrı bir güzel.

7 Pro bence fotoğrafta daha başarılı. Özellikle gece modu çok daha iyi. Ancak video tarafında maalesef çuvallıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roland Deschain -- 11 Ocak 2021; 15:30:45 >

• 7x pro modeli ülkemize gelecek mi bilginiz var mı?

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.