Şimdi Ara

REALME 6 PRO #ANA KONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
13
Favori
52.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_shadow

bende diyorum @özgür41 ile ben mi kullanıyorum bu telefonu oppo başlığı altında yazıyoruz burda konu varmış
    benim en çok istediğim özellik video anlatımı https://www.youtube.com/watch?v=Bg28FqJiLSg
    Hocam izninizle bu özellik videosunu konunun ilk yazısına ekledim. İlk okuyanlar için faydalı olacaktır.

• Arkadaşlar selamünaleyküm.

Ana ekranda haftalık hava tahmini yapan bir widget yok mu?

Kendi araçları çok kısıtlı ya beğenmiyorum. Tavsiyeniz olursa çok makbule geçer.

REALME 6 PRO #ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andios -- 10 Temmuz 2020; 7:51:42 >
  • Az önce birşey farkettim. Teli güç tasarrufu modunda kullanıyordum ve şarja taktım %100 olduktan sonra ekran parlaklığını azalt seçeneği kendi kendine aktif olmuş. Bildirim yaptım realme servise. Sizde her sorunu bildirin ki güncellemeler ile çözülsün 👍

REALME 6 PRO #ANA KONU

• Güç tasaruf modu ekran kısıtlaması olmadan sonuç..
    REALME 6 PRO #ANA KONU
    REALME 6 PRO #ANA KONU

%20 den %10 YouTube
    REALME 6 PRO #ANA KONU

Huaweiyi rakipsiz sanıyordum bir ara.. Realme 6 pro alana kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: andios

Güç tasaruf modu ekran kısıtlaması olmadan sonuç..

%20 den %10 YouTube

Huaweiyi rakipsiz sanıyordum bir ara.. Realme 6 pro alana kadar
    Şarj konusunda kesinlikle katılıyorum, mükemmel bir şarj performansı var cihazın. En az 3 buçuk saati oyun olmak üzere aldığım ekran süresi bu, muazzam bir performans.
    REALME 6 PRO #ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Note 9 pro ile realme 6 pro arasında çok gidip geldikten sonra sonunda realme 6 pro'ya karar kılıp bugün siparişini verdim. Umarım pişman olmam. Note 9 pro 'dan vazgeçmemdeki sebep ağırlığı oldu. Ve hatali tasarlanan ağırlık dağılımı

• musiclover M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Ağırlık dengesi kokusunda memnun edecektir. Alttan tuttuğum gibi üstten de tutunca aynı dengeyi hissettiriyor. Eskiden olsa ne olacak ki derdim ama oldukça uzun ekranlı bu modellerde en önemli faktörlerden biri oldu bu ağırlık dengesi.

• Hayatımda şarjı bu kadar iyi uzun giden bir cihaz kullanmadım gerçekten inanılmaz.
    Not: Ekran tazeleme hızı 60 hz idi ve aldığım ekran açık süresinin minimum 3 saati oyun.
    REALME 6 PRO #ANA KONU

• Ekran süresi rekor kırmış resmen bravo 👍

• Max güneşe karşı detaylar ortada 💪

REALME 6 PRO #ANA KONU

• 8gb RAM, 90Hz ekran, önde ek ultra geniş kamera, arkada geniş, ultra geniş, telefoto kameraları
    Çok iyi bir spek kombinasyonu olmuş. Android alacak olsam bu telefonu alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: musiclover

Note 9 pro ile realme 6 pro arasında çok gidip geldikten sonra sonunda realme 6 pro'ya karar kılıp bugün siparişini verdim. Umarım pişman olmam. Note 9 pro 'dan vazgeçmemdeki sebep ağırlığı oldu. Ve hatali tasarlanan ağırlık dağılımı
    NFS ve bildirim ledi olsaydı bende bu telefonu alırdım güzel telefon

• Ya yeni bir telefon almak zorundayım ve araştırmalarım beni 2 telefondan birini seçmem gerektiğini söylüyor.. Biri Xiaomi mi note 10 lite diğeride realme 6 pro.. İkisininde birbirine karşı arti eksileri mevcut. Youtube'da izlediğim videolarda da sonuçlar nerdeyse eşit, ikisinden birini kesin almak istiyorum..

Aklıma şuan takılan şey, bu telefonlarda realme huawei xiaomi falan forumda okuyordum "sürekli reklam çıkıyo nereye tiklasam telefonda reklam çıkıyo" diyenler vardı, nedir bu reklam meselesi yahu.. Ek olarak yaşadığınız kronik bir sorun var mi telefonlarda.. Youtube'da kendi youtube uygulamasından 1080p 60fps video açmayı denediginizde telefonda donmalar takılmalar oluyor mu.. Telefonun oynamadığı bir video veya müzik formatı var mi..

Birde arkadaşlar bütçem tam 4.000 TL, başka hangi telefonu önerirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 20 Temmuz 2020; 3:9:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Ya yeni bir telefon almak zorundayım ve araştırmalarım beni 2 telefondan birini seçmem gerektiğini söylüyor.. Biri Xiaomi mi note 10 lite diğeride realme 6 pro.. İkisininde birbirine karşı arti eksileri mevcut. Youtube'da izlediğim videolarda da sonuçlar nerdeyse eşit, ikisinden birini kesin almak istiyorum..

Aklıma şuan takılan şey, bu telefonlarda realme huawei xiaomi falan forumda okuyordum "sürekli reklam çıkıyo nereye tiklasam telefonda reklam çıkıyo" diyenler vardı, nedir bu reklam meselesi yahu.. Ek olarak yaşadığınız kronik bir sorun var mi telefonlarda.. Youtube'da kendi youtube uygulamasından 1080p 60fps video açmayı denediginizde telefonda donmalar takılmalar oluyor mu.. Telefonun oynamadığı bir video veya müzik formatı var mi..

Birde arkadaşlar bütçem tam 4.000 TL, başka hangi telefonu önerirsiniz..
    Geçtiğimiz sayfalarda konusu olmuştu. Paylaşayım sizinle ;

REALME 6 PRO #ANA KONU

Benim de eklemem şu şekilde ;

REALME 6 PRO #ANA KONU

Ayrıca kendi 1080P 60fps çekebilen bir telefon video oynatırken donar mı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andios -- 21 Temmuz 2020; 8:4:44 >

• Telefon elime ulaştı dikkat etmem gereken ya da aldığımda kontrol etmem gereken bir şey var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: musiclover

Telefon elime ulaştı dikkat etmem gereken ya da aldığımda kontrol etmem gereken bir şey var mı?
    Hayırlı olsun.
    Ben görsel bir kontrol yaptım extra bir kontrol yapmadım.

Amoled olsa bin türlü renkle milimetrik kontrol lazım ama dügün bir ips ekranı var realme 6 pro'nun gerek yok kasmaya :)
  • Bu cihazı bir kaç mağazada teşhirde inceledim biraz. Ekranı konusunda şüpheye düştüm ve kesinlikle alacağım dediğim cihazdan soğudum. İlk incelediğim cihazda ekran çok sönük ve cansızdı. Ekran parlaklığını sonuna kadar getirdim, beyaz renkleri kendi telefonumla kıyasladım, sonuç gerçekten çok kötü. Ekrana bir karanlık çökmüş. İkinci incelediğim daha iyiydi ama o da benim şuan elimdeki redmi note 8 kadar canlı değildi. Daha sonraki cihazda sorun yoktu ama özellikle ilk incelediğim cihazdan dolayı bu modelden soğudum. Bana sanki bunun ekranı zamanla kararacakmış, koyulaşacakmış cansızlaşacakmış gibi bir his geldi. O ilk telefonun ekranının o şekilde olması hiç doğal bir şey değil. Kulunanlar ekran ile ilgili yorum yaparsa sevinirim. Cihaz aradığım özelliklere sahip nfc dışında ama bu ekran olayı can sıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nArc

Bu cihazı bir kaç mağazada teşhirde inceledim biraz. Ekranı konusunda şüpheye düştüm ve kesinlikle alacağım dediğim cihazdan soğudum. İlk incelediğim cihazda ekran çok sönük ve cansızdı. Ekran parlaklığını sonuna kadar getirdim, beyaz renkleri kendi telefonumla kıyasladım, sonuç gerçekten çok kötü. Ekrana bir karanlık çökmüş. İkinci incelediğim daha iyiydi ama o da benim şuan elimdeki redmi note 8 kadar canlı değildi. Daha sonraki cihazda sorun yoktu ama özellikle ilk incelediğim cihazdan dolayı bu modelden soğudum. Bana sanki bunun ekranı zamanla kararacakmış, koyulaşacakmış cansızlaşacakmış gibi bir his geldi. O ilk telefonun ekranının o şekilde olması hiç doğal bir şey değil. Kulunanlar ekran ile ilgili yorum yaparsa sevinirim. Cihaz aradığım özelliklere sahip nfc dışında ama bu ekran olayı can sıkıyor.
    Göz konforu açıktır belkide. Hani mavi tonu azaltır biraz renkler daha az canlı görünür ondan olabilir.
    Gerçi ben son 2 gündür full göz konforu açık kullanıyorum mavi ışığın eksikliği ile sararıyor ekran ama yine canlılıkta ve parlaklıkta sorun yok.

Bence siz incelemenizi referans alın derim. Sonuçta görsel bir özellikten bahsediyoruz. Herkese göre değişir. Zaten kıyaslama da yapmışsınız yine beklediğinizi vermemiş. Boşuna içinize sinmeyecek bir modeli almayın derim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.