Şimdi Ara

REALME 6 PRO #ANA KONU (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
13
Favori
52.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    A.38 güncellemesi geldi hocam. Belki bu tarz hataları düzeltmek için yayınlamışlardır. 1 hafta geçmeden tekrar güncelleme yayınladılar ama yine Android 11 yok.
  • A38 parmak izi sensoru icin gelen bir guncelleme. Android 11 icin a39 ya da 40 ve uzeri olursa early access acilabiliyor. Su an hindistan cihazlari aliyor sadece 11'in betalarini.
  • jugador07 J kullanıcısına yanıt
    Parmak izi reset yaptıktan sonra düzelmişti. Hemen yaptım bu güncellemeyi artık hiç çalışmıyor. Yanıt vermiyor. Sildim parmak izini çalışmadığı için kayıtta yapılamıyor.

Tamamen kalktı parmak izi özelliği. Kökünden çözmüşler işi ha. Bravo realme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andios -- 5 Mart 2021; 14:27:48 >
  • Benimki düz realme 6 son güncellemeden sonra şimdilik bir sıkıntı yok
  • andios kullanıcısına yanıt
    Bende ekleme ve silme yapilabiliyor bi sikinti yok ama oncesinde de sikintim yoktu parmak iziyle ilgili.
  • Biraz canımı sıkmaya başladılar yani. Yine başladık 6 hane şifre ile açmaya teli.. Hayret bişey ya.
    4 haneliye cevirsene hocam :)
  • Teli kapatıp açtım. Tekrar denedim düzeldi. Neyse problem kalmamış oldu şimdilik :)
  • Arkadaşlar hala netflix'e bir çözüm gelmedi mi.. zira baydı artık SD görüntü alıyorum paketimin full HD olmasına rağmen.. Geçici çözüm olarak uygulamayı kaldırıp tekrar yüklüyordum da yordu artık ya  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de sd. Bir ara dediğiniz gibi kaldır yükle falan ile yapan vardı ama güncelleme geliyor sürekli netflix'e de. Sürekli değişiyor. Yıl 2021 bu denli performanslı tellerden sd yayın izliyoruz.
  • Videoda sorun yaşıyorum, ses problemini geçtim şimdi video çekerken video donuyor, yani dün bir tamir videosu çekmek için ayarladım 40dk bir tamir yaptım baktığımda çekim devam ediyor görünüyordu, ancak durdurup videoyu izleyince 2.5dk sonrası hep aynı resim, videonun 38dakikası 2.5. dakikadaki son resmin donmuş hali. Daha önce de başıma gelmişti ancak çok önemsiz bir video çektiğimden herhalde yanlış bir şey yapmışımdır diye önemsememiştim. Aynı durumu yaşayanlar var mı?

• Ozellikle whatsapptan ana ekrana donerken sorunlar yasamaya basladim basina gelen var mi boyle bir sey?

1-Sohbet ekranindan orta tusa basiyorum whatsappta sanki geri tusuna basmisim gibi tepki veriyor ekran bi gidip geliyor anlik ama ayni yerde kaliyor tekrar basinca ana ekrana geciyor ama tum simgelerin olmadigi bos bi ekran daha sonra simgleler yukleniyor.

2- ikinci kisimda anlattigim olay farkli farkli uygulamalardan direkt ana ekran tusuna basinca gerceklesiyor.

Tum uygulamalari kapat dedikten sonra, yuksek performansa ve guc modu kullanmazken ve yeniden baslatmama ragmen birkac kere duzelme olmadi hic. İlk etapta duzelmis gibi oluyor ama teli 3-5 kere elime aldiktan sonra yine ayni durum olusuyor.

Fikri ve onerisi olan var mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • jugador07 J kullanıcısına yanıt

1) Comodo antivirus ile bir tarama yaptır,

2) olmadı o hatayı verince ayarlar/ek ayarlar/geliştirici seçenekler/ çalışan hizmetler kısmına bak ram kullanımı çok fazla olan uygulama varmı kontrol et, açıkta oyun yoksa en az 4GB civarı boş bellek olmalı,

3) ayarlar/güvenlik/cihaz yönetim uygulamaları kısmında google/microsoft v.b ve bilinen antivirüsler haricinde uygulama olmasın

(benim başıma gelse bunları uygulardım)

• Nisan geldi çattı..

Android 11'i beklioruz hala.

• Ama varya bir daha realme yakınından geçmem enteresan bir marka

• JustNaiR__ J kullanıcısına yanıt
    Neyini beğenmediniz.?

Yanlış anlaşılmasın kötü tecrübelerinizi merak ettim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu realme 7 pro'da video kayıttaki ses problemi realme 6 pro'da da var mı acaba?

Hocam video performansı ztn biliniyor ses gelmiyo yada görüntü donarak ilerliyor bazı uygulamalarda siyah ekran hatası alıyorum telefon çalarken tribe giriyor daha niceleri

• quote:

Orijinalden alıntı: JustNaiR__

Hocam video performansı ztn biliniyor ses gelmiyo yada görüntü donarak ilerliyor bazı uygulamalarda siyah ekran hatası alıyorum telefon çalarken tribe giriyor daha niceleri

Donarak ilerleme sorunu henüz bende görülmedi :)

Siyah ekranda aynı şekilde. Program dolu ama denk gelmedi henüz.

Siz telefonu sıfırlayıp yeni temiz kurulumla denediniz mi hiç?

Android 11 gelirse ozaman sıfırlayıp denemek istiyorum şimdi boşa kürek çekmek gibi hocam bakalım hayırlısı :))

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.