Şimdi Ara

Realme 5i Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI ) (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.100
Cevap
19
Favori
67.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Resmi sayfadan indir dicem ama türkiye sayfasinda realme ui yok sanirim bulabilirseniz realme den güncellemeyi indirin manuel olarak update yapin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Scawn kullanıcısına yanıt
    Yazilim dosyasini realme nin sayfasindan indirip cihaz dosyalarindan üstüne tıklayarak manuel yapabilirsiniz güncellemeyi

• alibgc A kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam indirdiğim Hint sürümünün olduğu forumu tekrar kontrol edeyim belki bulurum oradan o zaman teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scawn kullanıcısına yanıt
    Rica ederim🙏

• mmucit M kullanıcısına yanıt
    Üstten çekilen menü derken umarım doğru anlamisimdir. Ekran görüntüsünde belirttiğim simgeye basarsanız özelleştirebilirsiniz. (Android 9 için)

Realme 5i  Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI )
  • Arkadaşlar bu ürünü hala fp olarak değerlendirilir mi acaba fiyat iyi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte nedense bende yapmıyordu o tuş işlevini. realme tr ye de video kaydını attım ama ses çıkmamıştı.

• mmucit M kullanıcısına yanıt
    Bu konuda paylaşılan yazılım ile downgrade ettim sorun yaşamadım muhtemelen sürümle alakalı olabilir bilemedim bende :(
  • Arkadaşlar sürüm düşürünce ve birdaha yükseltmeden öyle kullanırsak güvenlikte bi sıkıntı cıkarmı?
  • Ben de bir ara 9 a döneyim diyorum ama sonra beğenmezsem ne olacak? Ya da 10 a geri dönmek istersem.

Burada sadece hindistan için son versiyon var. https://www.realme.com/in/support/software-update

Bizim sürümler ve diğer sürümler yok.

• Telefonu bugün aldım.Android 10 güncellemesi hakkındaki yorumlarınız beni kararsız bıraktı.Güncellemeyi yapmalı mıyım sizce?Şimdilik bir sorun yok gibi ama.

• hukukenmezun kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle yapma biz çok çektik yani
  • ahmetow123 A kullanıcısına yanıt
    Eyvallah,9 da kalsın o halde.
  • Arkadaşlar hiç root atan yok mu nasıl yapacaz magisk üzerinden adam akıllı kaynak bulamadim
  • arkadaşlar genel olarak yorumlara göz gezdirdim fakat bu telefon ile samsung m21 arasında kaldım. Telefonu annem için alacağız sizce bu segmentte en güvenilir uzun süre kullanılabilecek telefon nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sazansavar

arkadaşlar genel olarak yorumlara göz gezdirdim fakat bu telefon ile samsung m21 arasında kaldım. Telefonu annem için alacağız sizce bu segmentte en güvenilir uzun süre kullanılabilecek telefon nedir ?

İkisi arasında kaldıysanız samsung m21 tavsiye ederim.

• android autoyu apk olarak indiriyorum fakat kurulmuyor çözümü bilen varmı?

• Arkadaslar coloros a dönmeyi düşünüyorum ama içimde biraz tedirginlik var güvenlik konusunda sizce dönmek mantıklımı olur?
  • güncelleme gelmiş

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Evet c56

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.