Şimdi Ara

Realme 5i Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI ) (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.100
Cevap
19
Favori
67.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben kasıyor donuyor diye realmeyi oğluma bıraktım ama o memnun.uzaktan eğitimde büyük ekran bayaa iyi oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • c56 geldi durum nasıl arkadaşlar stabil bende

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt

Merhaba. Telefonun güncel durumu nasıl? android 10 ile oluşan problem giderildi mi? devam ediyor mu? Telefonu önerir misiniz?

• Alıntı

metni:
    c56 geldi durum nasıl arkadaşlar stabil bende
    Merhaba. Telefonun güncel durumu nasıl? android 10 ile oluşan problem giderildi mi? devam ediyor mu? Telefonu önerir misiniz?

Valla ben öyle çok aktif oyun filan oynamadığımdan, bir yavaşlık göremedim. 9 a göre sarz daha çabuk bitiyor, normaldir.

Benim sıkıntılarım, telefon özelleştirmeye çok kapalı, iphone gibi yapmışlar. Bi de 10 nun uygulamalar az şarz yesin diye yaptığı kısıtlamalardan kimi uygulamalar düzgün çalış(a)mıyor.

vestel e2 plus android 7 diydi. Ondaki uygulamaların düzgün çalışmasını özledim. Ama kafaya takmıyorum :) (Onun da işlemcisi sürünüyordu.)

• Öncelikle hepinize merhaba, bu telefonu almayı düşünüyorum almamam için nedenler var mı? Birde bunun yerine 2000-2300 civarı ne önerirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmucit M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben telefonu 26 Kasım'da almıştım.Aldıktan sonra güncelleme için buraya baktım, memnuniyetsiz olanlar var diye android10 güncellemesini yapmadım.Şimdi yine kontrol edeyim dedim sizin yorumunuzu okudum.Güncellemeli miyim sizce?Performans ve kullanım açısından çok problem çıkıyor mu?
  • Telefon fiyatına göre oldukça iyi. Son güncelleme ile daha hızlı ve akıcı oldu. Tavsiye ederim.
  • hukukenmezun kullanıcısına yanıt
    Bence guncellemelisin.
  • YvzTRK kullanıcısına yanıt
    Kastığını,donmalar olduğunu söyleyenler vardı.Siz problem yaşadınız mı hocam?
    Ben telefonu 7-8 aydır kullanıyorum. Hiç öyle bir durum yaşamadım.
  • YvzTRK kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum.Ben alalı 1 ay olmadı daha.Bu yorumları okuyunca da epey çekindim açıkçası ama sanırım en sonunda ben de güncelleyeceğim.

İşin aslı mecburen güncelleyeceğiz, yoksa telefon zamanla iş görmez hale geliyor, tabii sıkıntılı bir roma da atlamamak lazım, sonradan düzeltiyorlar ama o zamana kadar sıkıntıyı siz çekiyor sunuz.

Şu anda problem yok c44 kullanıyorum android 9 da.Siz şu an hangi sürümdesiniz hocam,c50 falan yazan vardı yukarıda.

C56

Ben baya geride kalmışım ya,güncelleyeyim en kısa zamanda.Teşekkür ederim.
  • mrb bu telefon alınırmı,babama almayı düşünüyorum xiaomi note8 ve samsung galaxy m21 ile bu telefon arasında kararsızım,fiyatlar birbirine çok yakın ne önerirsiniz

Memnun musunuz hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ohol Oula -- 27 Aralık 2020; 16:50:30 >
  • Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Memnunum hocam.Özelliklerine göre piyasada bu fiyatta pek bir şey yok zaten.Android 10 geleli çok oldu, ben biraz geç güncelledim.Şu anda hiçbir problem yok.4 GB ram 64gb hafızası benim için gayet yeterli oluyor.Şarjı da aldığımdan beri her gün saatlerce kullanmama rağmen hiç %30 görmedi.Sabahtan akşama kadar beni götürüyor,akşam da yatmadan önce şarja takıp sabah geri alıyorum.Çok oyun oynamadığım içim performansında da problem yaşamıyorum.Siz oyunu çok oynarım diyorsanız belki performans olarak umduğunuzu bulamazsınız ancak günlük kullanımda fiyatına göre çok memnun kaldım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hukukenmezun -- 27 Aralık 2020; 15:25:18 >

Çok teşekkür ederim hocam. Babam için bu fiyatlara telefon bakıyorum da malum bu fiyata seçenek çok az. Bu telefonu gözüme kestirdim ama telefon görüşmesi esnasında ses kısıklığı sorununu gördüm bazı yerlerde. Böyle bir sorun yaşadınız mı acaba? Oyun vs. oynamaz zaten babam. Şarjı iyi gitsin, sorunsuz olsun yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ohol Oula -- 27 Aralık 2020; 16:23:35 >
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.