Şimdi Ara

Realme 5 pro & Redmi Note 8

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba şahsıma realme 5 pro ve eşime redmi note 8 sipariş vereceğim ama aklıma takılan bazı sorular var yardımcı olursanız sevinirim.

1)Telefondan çok anlayan biri değilim ama yaptığım araştırmalar bütçeme göre (max 1900 civarı) en iyi telefonun realme 5 pro olduğu yönünde aksini iddia eden olursa yazarsa sevinirim.

2)Eşim telefonu foto,sosyal paylaşım siteleri,video ve bunun gibi basit uygulamalar için kullandığı için fiyat performans açısından redmi note 8 32 gb düşündüm ama 32gb yeterli olur mu bilemedim bu konuda da gerek cihaz için gerekse 32gb için görüşlerinizi bekliyorum.

3)Son olarak realme 6 pro uygun fiyata gelecek diyorlar bilgisi olan var mı beklemeli miyim yoksa direk 5 proyu almalı mıyım?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kod66 -- 17 Mart 2020; 15:52:54 >

• 1.Realme 5 pro 2000 liraya kadar olan en iyi telefondur.

2.32 Gb konusuna gelince bu devirde kesinlikle yeterli değildir. Rahat bir kullanım sağlamaz. Minimum 64 GB rahat bir kullanım sağlar

3.Realme 5 pro düşünülmeden alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiberProfil -- 21 Mart 2020; 15:15:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.