Şimdi Ara

Real time pvpli oyun arıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
2
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Oyun ve Uygulamalar >> Oyunlar >> Real time pvpli oyun arıyorum.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    281 Mesaj
    Şuanda goddess:primal chaos oynuyorum real timr pvp si olan mmorpg arıyorum. Clash for dawn gibi 10bin basılmayacak bi oyun arıyorum fikir vermek isteyen arkadaşlara şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    ★Anakart: Asus Maximus X Hero || ★İşlemci: İ7 8700K (4.8 Ghz O.C) || ★Ekran kartı: Asus Strix 1080ti || ★Sıvı soğutma: Nzxt Kraken x52 || ★ Ram: Corsair Vengeance Red Led 3200Mhz 2x8 ★ || ★Kasa : Nzxt H440 || ★HDD : Seageta 1TB || ★SSD : Samsung 960 EVO M.2 250 GB || ★PSU : Fsp Hydro 80 Gold 750 W★ ★Monitör : Asus Rog PG279Q || ★Kulaklık : SS Arctis 7 || ★Mouse : SS Rival 700 || ★Mouse Pad : Asus Rog Steath || ★Klavye : Corsair K95 RGB Platinum
  • Yüzbaşı
    577 Mesaj
    Mmorpg çok emek istediği için oynamıyorum ama arcane legends öneriliyordu eskiden hiç bakmadım

moba severmisiniz bimiyorm ama moba oyunları önerebilirim oyunlar kısa sürüyor emek olarak oyunun mekaniklerini anlamanız yeterli hatta bazıları 3-5 dkka arsı bitiyor mobilde bile birsürü türedi bakıp kendinizi en çok çekeni oynayabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
SEO
üniversite
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.