Şimdi Ara

Real Racing 3 için beklenen bahar güncellemesi yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
5.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Mobil platformun başarılı yarış oyunlarından Real Racing 3, güncellenerek yeni özellikler ve yeni içeriklere kavuştu.

Real Racing 3'ü 1.1 versiyon numarasına ulaştıran güncellemeyle birlikte oyuna 100'den fazla etkinlik, bulut kayıt desteği, hunter modu ve 2 yeni araç oyuna dahil ediliyor. Bulut kayıt desteği sayesinde, platformlar arası kayıtları aktarmak artık mümkün. Rakibinizi tek bir turda saf dışı bırakmanızı isteyerek oyuna farklı bir heyecanlı hale getiren Hunter modunun yanı sıra, oyuna eklenen iki yeni aracın Chevrolet marka Cobalt SS ve Camaro ZL1 olduğunu da belirtelim.

Bu yeni içeriklerin yanı sıra, sosyal ağ entegrasyonu da geliştirilen yapımda çevrimiçi arkadaşları görmek de artık mümkün. 

Tüm bu yeniliklerin yanı sıra, güncellemeyle birlikte genel performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmelerinin de yapılmış durumda. Şu an için yapımın iOS versiyonu için yayınlanan güncellemenin yakın bir zamanda Android versiyonu için de yayınlanmasını bekliyoruz. 

• 1.8 gb yer kaplayan Real Racing 3, guncellemeden sonra 1.1 gb yer kaplamaya basladi, enterasan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her zamanki gibi önce iosa sora androide çıkar. zaten android sürümü berbat aynalar boş gözüküyor ve iphone ile kıyaslayınca araba sanki havadaymış gibi duruyor :/

• Başka bir konuya daha yazmıştım burayada kopyalıyım;

Güncellemeden sonra 1 saat kadar oynadım ve gördüklerimi söyliyim.

+Arkadaş listesi aynı zamanda puan cetveli olmuş.
    +Kaza seslerini düzeltmişler, en ufak sürtmede cam sesleri çıkıyordu, artık yok.
    +Hunter modu güzel olmuş, drag, speed snap vs. gibi çerezlik.
    +Cobalt SS ve Camaro ZL1 araçları eklenmiş.
    +3 yeni bölüm var
    +4s'te ki kasmalar azalmış gibi geldi, fps'de artış hissettim
    +Grafiklerde iyileştirmeler yapmışlar
    +Arayüzde de olumlu yönde farklılıklar var
    +Endurance modunda ki rakiplerin uzun kuyruklar oluşturmasını düzeltmişler gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: foz54

her zamanki gibi önce iosa sora androide çıkar. zaten android sürümü berbat aynalar boş gözüküyor ve iphone ile kıyaslayınca araba sanki havadaymış gibi duruyor :/

kardeşim nasıl da belli dandik android telefonlarla iphone u karşılaştırıp kendini avuttuğun( ya da ne amaçla böyle atıp tutuyorsan ) nasıl belli anlatamam.
    cahillik akıyor mesajından.

donanımı düşük cihazlarda oyun zaten öyle. git bak bakayim iphone 4 te aynalarda bişey görünüyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 12 Nisan 2013; 18:03:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozisik

quote:

Orijinalden alıntı: foz54 her zamanki gibi önce iosa sora androide çıkar. zaten android sürümü berbat aynalar boş gözüküyor ve iphone ile kıyaslayınca araba sanki havadaymış gibi duruyor :/
    kardeşim nasıl da belli dandik android telefonlarla iphone u karşılaştırıp kendini avuttuğun( ya da ne amaçla böyle atıp tutuyorsan ) nasıl belli anlatamam. cahillik akıyor mesajından. donanımı düşük cihazlarda oyun zaten öyle. git bak bakayim iphone 4 te aynalarda bişey görünüyor mu?

adama niye eksi verdiniz ki çok doğru konuşmuş böyle oyunları tek çekirdekli telefonda açmaya kalkarsanız olacağı o tabii ki

• quote:

quote:

her zamanki gibi önce iosa sora androide çıkar. zaten android sürümü berbat aynalar boş gözüküyor ve iphone ile kıyaslayınca araba sanki havadaymış gibi duruyor :/

kardeşim nasıl da belli dandik android telefonlarla iphone u karşılaştırıp kendini avuttuğun( ya da ne amaçla böyle atıp tutuyorsan ) nasıl belli anlatamam.

donanımı düşük cihazlarda oyun zaten öyle. git bak bakayim iphone 4 te aynalarda bişey görünüyor mu?

öncelikle yanlış yerden vurdun iphone fanı değilim nexus kullanıyorum. çevremdeki cihazlarla karşılaştırıp bu sonuca ulaştım gnex, nex7, s3mini vb cihazlarda aynalar boş. iphone 4te de öyle olduğunu bilmiyordum şimdi öğrendim. yine de bu ios- android ayrımını değiştirmez mesela iphone4s/5 ile s3ü arasında fark var s3te bile bazen donmalar kasmalar oluyor

• quote:

quote:

quote:

öncelikle yanlış yerden vurdun iphone fanı değilim nexus kullanıyorum. çevremdeki cihazlarla karşılaştırıp bu sonuca ulaştım gnex, nex7, s3mini vb cihazlarda aynalar boş. iphone 4te de öyle olduğunu bilmiyordum şimdi öğrendim. yine de bu ios- android ayrımını değiştirmez mesela iphone4s/5 ile s3ü arasında fark var s3te bile bazen donmalar kasmalar oluyor

Ben sizin kimi tuttugunuzda degilim. Parantezle de belirttim. Bilmeden gormeden genelleme yapip insanlari yanlis bilgilendiriyosunuz. Burda konustugumuz cok basit bir konu. Ayni oyun iphone da daha iyiymis gibi konusursaniz yanlis olur dusuncesindeyim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben sizin kimi tuttugunuzda degilim. Parantezle de belirttim. Bilmeden gormeden genelleme yapip insanlari yanlis bilgilendiriyosunuz. Burda konustugumuz cok basit bir konu. Ayni oyun iphone da daha iyiymis gibi konusursaniz yanlis olur dusuncesindeyim.

iphoneda daha iyi

• ben htc one da gayet de 1080p ekranda mükemmel oynuyorum. bilip bilmeden denemeden atıp tutmayin :) aynalar dumanlar sesler mükemmel tek kelime ile donmanın d'si yok ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferkahraman -- 15 Nisan 2013; 13:24:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferkahraman

ben htc one da gayet de 1080p ekranda mükemmel oynuyorum. bilip bilmeden denemeden atıp tutmayin :) aynalar dumanlar sesler mükemmel tek kelime ile donmanın d'si yok ;)

'hocam dalgamı geçiyorsun 'htc one' s600 çipsetiyle şuan en iyi android telefonlarından biri onda iyi olmazsa nerede olacak..

oyunun sdcard dosyalarında .depot/eds klasörüne bakın androidlow, mid, hight, xtrahight dosyaları var. telefona göre ayar seçip oynatıyor düşük ayarda aynalar, gölgeler gözükmüyor.

işte sorun burada başlıyor telefonun gücü yüksek ayara yetse bile değiştiremiyoruz.mesela nexus7de, ntc one x'te, galaxy nexusta low ayarda oynatıyor aynalar boş.
    bunun için manuel olarak dosyaları değiştirmek veya google playdeki Real Racing 3 Graphics uygulamasını kullanmak gerekiyor. ama bu yöntem her telefonda çalışmıyor gnexta low ayarda 45-50fps oynuyorum mid veya hightta 30fps neden oynamayayım ki?
    Real Racing 3 için beklenen bahar güncellemesi yayınlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foz54 -- 15 Nisan 2013; 14:51:03 >

• Deneyelim bakalım bi ...
  • Oyun ipadde super sariyo ya

• Güzel oldu bu güncelleme
  • S3 kullanicisiydim rr3ü çok seviyorum nadirende olsa kasıyor diye gidip s4 aldım ve exynos5 versiyonuyla uyumlu değil diyor öbür s600lü versiyon açıyor -ilginç listede görünmüyor bile playstoreda -s3ten oynamaya devam s4e gelene kadar :(

• Birçok cihazda denedim ama bu oyun en güzel ipad'de çalışıyor, full retina desteği + aa ve efektlerle birlikte geliyor.
  • Arkadaşlar REAL RACING 3 oynuyorum,Facebook hesabımdan bağlandım kız arkadaşım oynamayı çok istiyor ama kendi hesabım dışında nasıl onada hesap açabilirm yada facebook hesabıyla oynatabilirim kendi htc one Telefonumda???
  • Sevindim. cok iyi oyun

• Insanlar ipad de retina oldugunu bilmiyormu da her seferinde retina yazmak zorunda hissediyorsunuz ?

Bunaldim artik bu milletin kendi cihazlarini ovmesinden.

Eskiden nexus 4 ile oynardim simdi iphone 5 ile oynuyorum hicbir fark yok yemisim retinasini.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.