Şimdi Ara

Real madrid orjinal veya taraftar formasi almak istiyorum almak istedigim formalar tukenmis nereden bulabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Real in almak istedigim formalari internet sitelerinde tukenmis durumda.ozellikle resmini ekledigim formalarin olmasini istiyorum bulabilecegim guvenilir site veya istanbulda alabilecegim magaza varsa yardimci olabilirmisiniz.
    Real madrid orjinal veya taraftar formasi almak istiyorum almak istedigim formalar tukenmis nereden bulabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• %100 orijinal olsun istiyorsan Real Madrid'in resmi sitesinde efsane formaların satışa sunulduğu kampanyalar olabiliyor.

Eğer yok orijinale yakın olsa da beni bozmaz dersen aliexpress'ten bulabilirsin ya da Twitter'dan birkaç arkadaşım bu işi yapıyorlar güvendiğim. İletişime geçersen görüştürürüm seni de. Ben en son İspanya formasına Raul yazdırıp aldım tertemiz.
  • Replika birebir aynı kalite için sekiznumara veya hattrickformaya bakın. Siteleri ve ig sayfaları var wpden de yardımcı olurlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real Madrid kullanıcısına yanıt
    Hocam aliexpress'den forma getirdiniz mi hiç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sezon bitti zaten yeni sezon formalarını bekle derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1DFD8C17B

Hocam aliexpress'den forma getirdiniz mi hiç?
    4 kez getirdim hocam son 4-5 yıl içinde.
  • hocam senin istedğin formalar 2014-2015 sezonuna ait bende o sezona ait bayern forması arıyorum ama hiç bulamadım hep bu sezondakiler var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.