Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1773. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.454
Cevap
91
Favori
1.242.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17711772177317741775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ronaldo bi 20dk dur heyecan olssun yaav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cristiano sever bu maçları, erkenden golüde buldu. %70 ihtimalle hattrick yapıcak

• Golü marcelo attırdı valla müthiş pas attı

juve çok güçsüz kaldı,eski halinden eser yok.Çok basit gol yediler
  • Demedim mi beyler Real Madrid rahat eler diye. Bir takımda Ronaldo veya Messi varsa favori o dur.
  • İsco iyi oyuncu Juve'un bekler leş ayrıca orta sahasıda 2 yi 3 ü bulur Real

Bentacur nedir ya Matuidi varken hele o bekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 3 Nisan 2018; 22:2:38 >
  • Ramos gerçek bir lider. Varane çöpü yine 2 dakikada 3 kez adamını kaçırdı. 2 sene önce elenmemize sebep olan da kendisiydi. Hiç güven vermiyor. Hele o mıymıntı stoper tarzları falan.
  • Juventus'ta bitirici yok. Real Madrid'in en büyük şansı topu ileriye götürecek isimleri var Ronaldo da bitiriyor. Dybala'yı hiç beğenmiyorum.
  • Ronaldo şampiyonlar ligini sallıyor 3 senedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Juventus'ta bitirici yok. Real Madrid'in en büyük şansı topu ileriye götürecek isimleri var Ronaldo da bitiriyor. Dybala'yı hiç beğenmiyorum.

Dybala iyi ama yeterlilik seviyesi ve meziyetlerine göre şuan için pek akıllı bir transfer hamlesi olmaz 220-250 Milyon € kimse vermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 3 Nisan 2018; 22:4:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Juventus'ta bitirici yok. Real Madrid'in en büyük şansı topu ileriye götürecek isimleri var Ronaldo da bitiriyor. Dybala'yı hiç beğenmiyorum.

Dybala iyi ama yeterlilik seviyesi ve meziyetlerine göre şuan için pek akıllı bir transfer hamlesi olmaz 220-250 Milyon € kimse vermez.

Juventusta kimseyi beğenmedim. Orta saha ve forvet almaları lazım.
  • Spiker hayatında maç izlememiş herhalde. Maç öyle tempoluymuş ki reji yetişemiyormuş :)

Şu ana kadar bizim süper lig maçlarından hallice. Real tempoyu yükseltmeden oyunu elinde tutuyor. Juventus çok zayıf.
  • Çok iyi çıkardı

• Navas'ın içine ter Stegen kaçmış
  • Navas'a laf eden çarpılır artık.

• Navas gerçekten çok iyi.

Geçen sene Atletico Madrid maçında nasıl çıkarmıştı arka arkaya
  • ceza sahası çevresinde acayip kopuk juventus takır tukur çıkar yarı sonu.
  • Yalnız çok çekildik, kontra yakalayabilmeliyiz.

• real yine az ve öz gidip maçı alacak gibi. juve hücumda heyecandan atak tamamlayamıyor

• Diğer maç uyku getiriyor bir Bayern gol yese de tempo olsa onda da
  • beyler siz sene başından beri isco'yu niye begenmiyosunuz? ben malagadayken barcaya gelmesini çok istiyordum tam bizlik adamdı valla kısa, teknik, çevik :)

• 
Sayfa: önceki 17711772177317741775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.