Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (2078. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.454
Cevap
91
Favori
1.242.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20762077207820792080
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Casemironun penaltıdaki halinin şöyle geniş açılı bir resmi var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son düzlüğe girdiğimiz de Real’in en zorlu deplasmanı bu maçtı. Bu takım buradan şampiyonluğu vermez artık. Barça da bu akşam puan bırakacak gibi. Tebrik ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Athletic Club Bilbao 0-1 %99 Şampi Real Madrid

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Thiago'nun gideceği yer belli değilse biz de araya girsek. Barcelona'yı sahiplenecek kadar bir anısı olduğunu düşünmüyorum
    Dun Flick hoca soyledi.Yasi geldi, ispanya ve Almanyada oynadi, yeni heyecan aramasi ve baska bir ligde oynamak istemesi dogal dedi.ispanyayi istemez.Oynamadigi ulkeyi istiyor.Menajeri,M.United, Liverpool,Psg ve Juveye teklif etmis.Bizde Tuchel istiyor, Leonardo genc birini istiyor.Lakin, Flick devreye girip ikna etmek icin her seyi yapacagini soyledi.Sozlesme detaylarina falan bakacakmis.Rummenigge, 34e kadar sozlesme vermek istemiyor, 29 yasinda diye satip para kazanmaya bakiyor.O istese, ikna etmisti.Hernandez var diye Alabaya da 20 verdirmiyor.

Munih, sonunda SL icin rekabetci bir kadro kurdu.Flickin favori topcularindan birisi.Flickle 6 aydir calisiyorlar.Yeni heyecan arayacak zaman degil.Simdi ayrilmasi, takimi satmaktan farksiz olmaz.2 sene daha kalirsin, 31de yeni heyecan ararsin.Farkli ulkeye gidip, yeni heyecanlar yasamak isteyen de esi.Bu mentalitede birinin her dedigini yaparsan, yarin yeni heyecan aramak icin seni de bosar.

• Bu kadroyla şampiyon olacağimiza inanamiyorum.Son 20 senenin en kötü Reallerinden birine şampiyonluk vermek, Messinin iyice bitişi demek ayni zamanda.Zaten Ronaldo tüm karizmasini çizmişti.Ronaldosuz, top takimlar arasinda en zayif hucuma sahip Reale şampiyonluk vermek, olan karizmayi da bitirdi.
  • quote:

Athletic Club Bilbao 0-1 %99 Şampi Real Madrid
  • ulan ronaldo ne gülüyordur bu bücüre hahhahahahah

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhabir: Sizin şanslı olduğunuzu söylüyorlar?

Zidane: Öyle mi söylüyorlar? Doğru. Bu kulüpte olduğum için, Real Madrid teknik direktörü olduğum için şanslıyım.

#LuckyOne

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Bu kadroyla şampiyon olacağimiza inanamiyorum.Son 20 senenin en kötü Reallerinden birine şampiyonluk vermek, Messinin iyice bitişi demek ayni zamanda.Zaten Ronaldo tüm karizmasini çizmişti.Ronaldosuz, top takimlar arasinda en zayif hucuma sahip Reale şampiyonluk vermek, olan karizmayi da bitirdi.
    defans ve kaleci sayesinde + benzema kanatlar tam bir hayal kırıklığı hiçbir katkıları yok 1 2 maç hariç ben de madrid alamaz diyodum kupayıda ramos reis gitmeden bi şekil koyacak.
  • o değil, real madrid düşmanlarına göre hem hakemleri alıyoruz bir de kuraları ayarlıyorduk. bu sene en zor kura bizde yine. city, onu elersek juventus muhtemel, onu elersek barça bayern galibi, onu elersek finalde atletico psg falan. gerçi en son şampiyon olduğumuz sene de psg, juventus, bayern, liverpool yenip almıştık. artık onu diyen kalmamıştır da yine anımsatmak lazım. seneye şimdi gider roma falan çekeriz yine aynı muhabbet çıkar. tarihe not düşelim
    neyse

bugün alaves'i konuk ediyoruz. artık günleri sayıyoruz

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Her cl maçı sonrası buraya doluşup psglisi barçalısı bayernlisi ayrı ayrı ağlıyordu.Hey gidi günler.Biz de her zafer sonrası gururla burada beraber kutluyorduk.

• İstekli oynuyor takım. Penaltıdan attık.

4 puanlık avantajı koruyabilmek çok önemli tabii ki.
    Mandy iki yönde de iyi oynuyor, penaltıyı da o kazandırdı.

Ramos yok ve Militao biraz tutuk oynuyor. Bu da tabii insanı tedirgin ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 10 Temmuz 2020; 23:19:28 >
  • Mendy çok tekili oynuyor.Acaba city maçında Mendy bekte sol önde marcelo ile oynasak nasıl bir şey olur?Marcelo becerebilir mi?

Militaonun ayağını beğendim temiz bir ayağı var iyi top çıkartıyor.Gerçit op çıkartabilen stoper olmasa Realde işi ne.

City topa hakim olarak önde oynayan bir takım.Hazard o maçta da iş yapamazsa artık hiç oynamasın yani
  • Vay be geldi artık şampiyonluk. Şöyle 3-4 yıl da ambargo koysak keşke

Gerçi daha 3 varmış. Ben 2 sanıyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 11 Temmuz 2020; 0:21:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lucas'i severim de hali kalmamis. gerci fedakar oyuncu bugun sag bek oynuyor. onu gondersen eldeki kanatlar boyle oynamaz. ama madridlik durumda degil. ben cok yuklenilse de gereksiz bulurdum elestirileri. elinden geleni yapardi. asist sayıları da bayagi iyi ayrica. ama bugun sadece fizik gucuyle oynayan, bindirmeleri yapan ama ayagiyla baglantisi kesilmis bir bek gibi. geliyor geliyor sacma sapan sutlar paslar ortalar yapiyor.

• Maç bitiyor, değişiklikler yapıldı.
    Bale ve James in adı bile geçmiyor.

• quote:

o değil, real madrid düşmanlarına göre hem hakemleri alıyoruz bir de kuraları ayarlıyorduk. bu sene en zor kura bizde yine. city, onu elersek juventus muhtemel, onu elersek barça bayern galibi, onu elersek finalde atletico psg falan. gerçi en son şampiyon olduğumuz sene de psg, juventus, bayern, liverpool yenip almıştık. artık onu diyen kalmamıştır da yine anımsatmak lazım. seneye şimdi gider roma falan çekeriz yine aynı muhabbet çıkar. tarihe not düşelim
    neyse

bugün alaves'i konuk ediyoruz. artık günleri sayıyoruz
    Kurayi bilmem de, hakem desteginiz muazzamdi.2017deki Real-Munih macindaki hakem normal degildi.Resmen turu Munihten alip, Reale verdi.Hayatimda bir takimin o kadar dograndigini ilk kez gordum.Bizim macta da Real lehine hatalar oldu.Bir yere kadar kabul edilebilir hatalardi.

VARdan sonra, insallah bir daha o seviyede destek gormezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 11 Temmuz 2020; 1:3:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Kurayi bilmem de, hakem desteginiz muazzamdi.2017deki Real-Munih macindaki hakem normal degildi.Resmen turu Munihten alip, Reale verdi.Hayatimda bir takimin o kadar dograndigini ilk kez gordum.Bizim macta da Real lehine hatalar oldu.Bir yere kadar kabul edilebilir hatalardi.

VARdan sonra, insallah bir daha o seviyede destek gormezsiniz.

Alıntıları Göster
    evet o macta, 2 golumuz ofsayt ve casemiro kirmizi gormeliydi. bizim lehimize hata olmadi diyen amigoluk yapiyordur. hata yok demiyorum. ama hakem satin almak ayri bir sey. biz o turu satin almis olsak, ilk macta aleyhimize uyduruk penalti verilmezdi. carvajal'in omzuna carpan topa el verdiler. vidal atsa 2-0 olacak belki tur gidecekti. keza ikinci macta, daha bizim ofsayt goller gelmeden skor 1-1 ve biz turu gececekken, ramosun kendi kalesine attigi golden once lewandowski ofsaytta. defans ona atilan topa girmeye calisirken kendi kalesine gol oluyor. o gol olmasa mac uzamasa bizim ofsayt goller hic olmayacakti belki de.
    mesela ertesi sezon da icerde bayern macinda marcelonun eline değen top var, penaltı verilmedi dogru. ama ilk macta ronaldonun golunde pozisyon flu. hakem pozisyonu gormeden direkt kolu oynuyor diye el var dedi. bir kamerada omuzu ile aldi gorunuyor. dedigim gibi bizim lehimize hatalar oldu, belki daha cok oldu, ama tamamen karsi taraf dogranmadi. bizim aleyhimize de bircok hata oldu. hem bayern turlarinda, hem juventus turunda. gecen sene ajax macinda skor 1-2 iken ajaxin 3. golunden once top tactan giriyor. hakem var'a bakmasına rağmen golu veriyor. bizim rezil oyunumuza bahane değil bu, zaten aiax hak etmişti. ama orda golu vermese skor 2-2 olsa real geciyor durumdaydi. insanlar, sadece bizim lehimize olanlari konusuyor.

demek istedigim, hakem kotuydu ve ic saha taraftarlarindan etkilenip ic saha lehine daha cok hata yapmis olabilir. bariz bir mac baglama olsa bizim lehimize de garip hatalar olmazdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 11 Temmuz 2020; 2:41:52 >

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Hocam o maçtan beri yazıyorsun bunu.Bu adamlar dinliyor mu?Hayır.Yıllardır başta sen olmak üzerine anlatıp duruyoruz. İşlerine gelmediği için kabul etmiyorlar.Boşuna yoruyorsun kendini.Ezberlemişler iki üç cümle hep aynı muhabbet.
  • 
Sayfa: önceki 20762077207820792080
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.