Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1058. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.475
Cevap
91
Favori
1.243.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10561057105810591060
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kroos ve Bale milli takımlarında, kulübe kıyasla hakkaten çok daha iyiler. Ama tabii bizim takım hücumcu kaynadığı için çok fazla kendilerini gösteremiyorlar, hele Kroos arkasını dayayacak adam bulamazken böyle aktif olamaz hücumda.

Bale'ın ise her seferinde daha aktif kullanılması gerektiğini görüyoruz. Sağa hapsoluyor öbür türlü.
  • Bizim maç akşam üste 17:00' de, izlemeyi düşünen arkadaşlara hatırlatayım dedim, ben yine 9-10 gibidir diye bakmıyordum bile.

Bu arada Bale' in kanatta hapsolursa çok etkisizleştiği konusundan hemfikirim bu sene bir kaç kere çok/hızlı kanat değiştirerek falan oynadıkları maçlarda etkili oldu. (Hatta attığı goller var hatırlarsanız, soldan vurduğu...)
  • bale ın vuruşlarını geliştirmesi lazım.bazen saç baş yolduruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mac var beyler canlansin bura

• Topa müdahale var, penaltı değil.
  • Çok açık penaltı hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanreyiz -- 18 Ekim 2014; 17:29:49 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanreyiz

Çok açık penaltı hocam

Hernandez'e gelmeden önce topa değiyor adamın ayağı yanlış görmediysem.
  • Ronaldo dağıttı ortalığı.
  • Hadi Başkan bir hatrick daha yap

• Modric fena kaçırdı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Perez başkan karşılıklı gol var a ıdda oynamış heralde. Bu kadar saçma top kayıpları yapılmaz

• kimse yazmamış hayret.levante yi 5-0 yendik.golleri ronaldo(2), hernandez ve james kaydetti.
    edit:gol atanlar listesine isco yazmanızı rica edicim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-52BC884C3 -- 18 Ekim 2014; 20:28:18 >
  • Reyis 2'şer 2'şer sallamaya devam ediyor bakalım ne zaman durulacak
  • Reisin ikinci golü fennaa

• Skor çok iyi ancak çok top kaybı yapıyoruz. Akıllı rakipler affetmez. Dikkat etmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Ronaldo dağıttı ortalığı.

Haftaya da dağıtır aziz dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katalan! -- 19 Ekim 2014; 17:41:23 >
  • skor tahminim real 4-1 barça reyiz heatrick yapar
  • Ramosla Bale yetişecekmi acaba ? Ramosun eksikliğide vardır muhtemelen.Bale ye ne olduki durduk yere. Ancelotti Bale James Ronaldo Benzemayla başlayacağını söylemişti geçen hafta real sayfasında okudum.4-4-2 de akıyor takım işte niye dönüyor eskiye anlamak zor.
  • Iker Casillas'ı gözden çıkartan Real Madrid, Stoke City'nin başarılı kalecisi Asmir Begovic'i kadrosuna katmak istiyor.

Kaynak: Sunday Mirror
  • Real Madrid, Liverpool'un yıldızı Raheem Sterling'i transfer etme umutlarını yitirince Manchester United'ın genç yıldızı Adnan Januzaj'ı gündemine aldı. İspanyol devi, bu transfer için 25 milyon avroyu gözden çıkarttı.

Kaynak: Caughtoffside
  • 
Sayfa: önceki 10561057105810591060
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.