Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.454
Cevap
91
Favori
1.242.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #49
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bianconera

Arkadaşlar şurda muhtemel juve-real m. finali görünüyor.Tatlı şakayla karışık atışmalara eyvallah ama seviyeyi yerlere düşürmeden olsun.Liseli ergenler gibi biz sizi döveriz şöyle yaparız haddinizi bilin vs söylemler çirkin oluyor gereği yok.

Biz sizi döveriz içinizden geçicez xd xd hahahahah ezik juve moruk takımı yaş ortalaması 83

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler yetkili kimliğimi bir kenara bırakarak bu konunun müdavimi olan biri olarak yazıyorum eskiden de çok defa bahsetmişliğim vardır bilen bilir zaten, cidden buraya yazılan her yorumu ciddiye alıp uzun uzun tartışmaya gerek var mı?

Sabahtan beri Keylor Navas'ın Çaykur Rize ayarında bir kaleci olmadığını anlatmaya çalışıyorsunuz farkındamısınız, özgür hakkınız olan yorumlarınıza müdahale etmek bana düşmez, kusuruma bakmayın ama bu komik iddiayı ciddiye alıp bu kadar tartışmak daha komik görünüyor bana.
  • Carvajal sakatlanmış. 1 ay yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Carvajal sakatlanmış. 1 ay yok.

1 ay yok deme sezonu kapadı de
  • Finalde yok mu carvajal şimdi edit: finalde forma giyebilcek diyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukvenom -- 4 Mayıs 2017; 21:24:16 >
  • Marcelo mu Roberto Carlos mu???

• Cristiano Ronaldo, Instagram'da 100 milyon takipçiye ulaşan ilk futbolcu oldu

• senertheking S kullanıcısına yanıt
    marcelo

• Herhalde artık maçları izleyerekte bu konuda benimle hemfikir olmuşsunuzdur.Şampiyonlar ligi maçlarının sonunda.
    Dünyanın en iyi bekleri şuan brezilyada sol bek Marcelo Vieria sağ bek Dani Alves

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 5 Mayıs 2017; 2:32:47 >
  • R.Carlos Marcelo'dan daha popüler ve Real Madrid efsanesi dediğimizde insanın aklına daha çabuk geliyor. Kendine özel serbest vuruş stili olsun, efsane 3lüyle oynaması olsun, Los Galacticos kadrosunun ana isimlerinden olsun her şeyiyle öndedir.
  • Carvajal sakatlandı belki ama Pepe, Atletico Madrid ile olan rövanş maçında oynayabilecekmiş. Ramos finalde sağ kanatta oynamak zorunda kalabilir aslında fena da olmaz.
  • Real Madrid'in erteleme maçı olan Celta Vigo deplasmanının tarihi lig finalinden 4 gün önce, 17 Mayıs olarak belirlendi.

06.5.2017 - Granada vs Real Madrid
    10.5.2017 - Atletico Madrid vs Real Madrid
    14.5.2017 - Real Madrid vs Sevilla
    17.5.2017 - Celta Vigo vs Real Madrid
    21.5.2017 - Malaga vs Real Madrid
    03.6.2017 - UCL Final (çıkarsak)
  • Mbappe 100 milyona Real'de diyorlar. Sitelerin hepsi Marca'yı kaynak göstermiş ama şöyle bir göz atınca anlaşma ile ilgili bir şey göremedim.

http://www.marca.com/en/football/real-madrid/2017/05/05/590c2f61268e3e8a698b45e9.html

• Üst üste Sevilla, Celta, Malaga ters olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malaga ve Villarreal in herhangi bir iddiası yok. Tek beraberlik hakkı var. Bunun yeteceğini düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    Bence Ramos u stoperden bozmamak lazım çünkü Ancelotti juveya karşı onu orta sahada oynattığında çok çok leş oynamıştı.Bence sağ bekte nacho ile oynamak daha verimli olacaktır
  • Juventus sağ ve sol açık olarak etkili bir takıma sahip değil Mandzukic neredeyse o bölgede oynuyor bu yüzden Ramos'un bekte oynaması sorun olmaz. Rakipte aşırı hızlı oyuncu olmadığı için 1 maç son nefeste oynasa iyi iş çıkarır ki eskiden birçok kez bekte oynadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 6 Mayıs 2017; 20:49:27 >
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    O maçtada pas dağıtımı olarak falan baya sıkıntı yaşadı yan pas geri pasda bile sorun yaptı.Ama katılıyorum kanat olarak dani alves haricinde zayıflar o yüzden nachoda oynabilir hocam:D
  • Real'in tam kadro rotasyonlu çıkmasını bekliyorum Granada düştü zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 6 Mayıs 2017; 1:50:9 >
  • Moratayi isteyenler arasina Atm de katilmis. yazik gunah 6-7 tane dev takim istiyor adami. Benzema kazmasi yuzunden bir forvet daha kayacak elimizden. Higuain ve Morata gibi klas forvetler elimizden ucuyor. Higu zaten top 5 fw den birisi. Morata'da da o potansiyel var. Benzema ise dunyanin en iyi takiminda 9 senedir oynamasina ragmen ne zaman en iyi 5 fwden biri olarak anildi?

• 
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.