Şimdi Ara

RDR 2 Olayı Aslında NEDİR? (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
549
Cevap
6
Favori
21.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
298 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mesele sen ben o değilse gelip bana iki yüzlü muamelesi yapamazsın. Yanlışı da yanlışla savunmaya devam et. Her mesajında aynı terane.
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Snde her mesajında yanlışı yanlışla savunamazsından öteye de geçemedin maşallah sadece sana demiyorum ki hepinize lafım her yerde de yazıyorum lafımında arkasındayım gerçekler acıtır iyi forumlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnşallah şu olaylar hayırlısı ile bir sona erer artık.
  • konu sahibinin açıklamasını tutarlı buldum okuyunca.
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    Her mesajını yanlışla savunursan yazarım elbette. Ben sana kalkıp da iki yüzlü demiyorum en azından.

Yarası olan gocunur. Gelip mesajımı alıntılayıp sürekli aynı şeyi tekrarlarsan ben de tekrarına tekrarla cevap veririm.
    Diyemezsin zaten değilim çünkü nooba bağlamaktan öteye de gidemeyeceğini tam anlamıyla anlamış oldum eyvallah vergisini bile verdiğimiz bir oyunu tr dil olmadan oynamak zorunda kalan arkadaşlara sizlerle aynı havayı tenefüs ettikleri için tebrik ediyorum harbi olan arkadaşlara selam ediyorum

Adama bak bana iki yüzlü deyip bir de diyemezsin zaten diye kendisiyle çelişiyor. Sen hangi hakla söylemiştin o zaman böyle düşünüyorduysan?

Ne olduğunu anladım şimdi.
  • Forumun bütün gündemi degisti bi anda 😀😀

Erken bunama var galiba nedenini bir kaç msj önce açıklamıştım zaten biraz oku ve okuduğunu anla kimleri muhattap alıyorum ben ya ayrılalım sorun sende değil bende

Ergenlerle muhatap olduğuma eminim. Konuşma tarzından anlaşılıyor işine gelmeyince özellikle söylediklerim.
    Ok

2 kuruş para vermemek için şikayet ederim para vermem olacaksa ücretsiz olsun almıyorum yamanızı vs gibi konuşmalarda bulunan siz ağlayan biz oluyoruz demi korsan film müzik indir oyun oyna hepsi yasal ve doğru sizden doğrusu ve namuslusu yok valla ülke de ağlarım ama ülkenin durumuna ağlarım elinizden gelse vergi bile vermezsiniz o kadar namuslusunuz ki doğrulaırnızı parçalar sizin size de iyi gülmeler acınacak halinize 😁

Şikayet ederim para vermem demedim ben yama bile kullanmıyorum ki Forumda popüler konulara girmiş ben de doğruya doğru demek için girdim ağlayanları görünce biraz da ben gerçekleri vurdum yüzlerine.

Başladı yine aynı teraneleri anlatmaya

Bu kafayla siz daha çok ağlarsınız merak etmeyin.
  • İşin komik tarafı beleşçi tayfa bilgisayarla oyun'u beleşmi almış acaba rdr 2 yi orta ayarlarda oynatabilmek için fhd'de en az 6 ile 8 milyar parayı ve oyunada 200-250 lirayı nerden buldular.Bu ikisini beleşemi getirdilerde böyle bir oyun için 50 lira vermek zor geldi beyfendilere. Fifa serisini ps oyunları 500 liradan giderken şuan piyasa çıkan aaa oyunlar 300 liradan aşağı değilken ps5 bile en az 8 milyardan çıkıcakken kıçı kırık gtx 1650 li laptoplar bile 8 milyardan satılırken dünyanın en pahalı ve en yavaş en sorunlu internetini kullanırken aldığınız elektronik ürünlerin bile garanti adı altında satılıp çok çabuk bozulan mallarını bizim ülkede satarken bilgisayardan bile trt vergisi alınırken masaüstü bir bilgisayarda sabah akşam açık oynamaya kalktığında 100-150 lira gibi kol gibi elektrik faturası geçirilirken youtube bile para kazanmak için yılların reklamsız sitesi 5 dklık videoda zırt pırt reklam çıkarırken aldığın bilgisayardan vergisiyle 2 tane alabiliyorken bu kadar sesiniz çıkmadı.

Yeni çıkan oyunlar 300 liradan aşağı değil artık eskisi gibi korsanda çıkmıyor oyunlar ee kardeş 50 lira 30 lira veremiyorsan bas git kalabalık yapma.Ben bu coğrafyada dünyaya geldim Dilim türkçe. Diyeceksin eskiden türkçe dil seçeneğimi vardı.Evet yoktu Bunun sayesinde sayesinde ingilizce öğrendim kabul ama neden ben kendi dilimde oynayıp hızlıca okuyup geçmek istememe mani oluyorsun ben evli barklı adamım okadar vaktim yok.

Neymiş yok lise düzeyindeymiş yok ilkokul düzeyinde ilkokul lise okumasak görende dicek devlet okulları kolej düzeyinde ingilizce öğretiyorduda biz kaçırdık o treni dicem. Sen yada ben biliyorum diye millet bilmek zorundamı oldu olucak ingilizce evrensel dil otur 1 senede öğren diyorsan aynı şeyi Fransızlara,Almanlara,Araplara,Çinlilere Ruslara,İspanyollara yapsınlar. Oyun firmaları sadece 1 dil çıkarsınlar İngilizce eyvallah dicem haklısınız dicem hepiniz adamlar sadece ingilizce çıkarıyor bende senin dediğin gibi ingilizcemi geliştireyim.
    Eskisi gibi değil bu ülkede oyuncu sayısı ve orjinal oyun alan insan sayısı çok fazla senin küçümsediğin Türk dilini Konuşan 300 milyon insan var bu dünyada ve İnternet ortamı bu örneğin adam gol atıyor youtubeda bunu farklı farklı şekillerde gösterip insanlar para kazanıyor adam film çekmiş film kesitlerini paylaşıyor para kazanıyor bu kadar basit şeylerden Adam oyun oynuyor yanında şaklabanlık yaparak para kazanan insanlar var emek harcamadan.

Bir tarafta 100 tane insanın bir araya gelip 2 milyon kelime gibi büyük bir projeyi çevirip sana 7 ayda önüne koymuşlar hakkını istemişer lan ne kadar para kazanıcaklardı 30 liradan 10000bin kişi satın alsın 300milyar böl 100e kardeşim adamlara adam başı 3milyar düşücekti ben yine 10bin diyerek fazladan atıyorum lan 10 bin satış adedini bile belki 7 ayda yakalıcaklardı bu adamlar.Bu adamlar buna harcadığı vakitte gidip garson olarak çalışsalar sizin ne küfürlerinizi nede iğrenç yüzünüze mağruz kalırlardı bu kadar bencil ve kötü olmayın lütfen gözünüzde ne kadar büyüttünüz adamların alıcağı parayı sizin rdr 2 yi oynatabildiğiniz laptop yada masaüstünün 3 te 1 ini bile anca kazanıcaklardı belki bunun sayesinde oyun firmaları bu adamlara iş bağlıcak dahada büyütüceklerdi işlerini bu kadar insanı bir araya getirip organize eden bir ekibi daha kaybettiğiniz için insanların birşeylerde mahrum kalmasından zevk aldığınız için Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın

Sen hala vermek istediğim mesajı anlamamışsın istersen ayık olduğun bir gün konuşalım, ayrıca madem alakan yok muhattabımız değilsin sana mı kaldı doğruları söylemek bu forumun zabıtası senmisin?

Zabıtasıyım ya da değilim ne yazacağımı sana mı soracağım? Beğenmiyorsan alıntı yapmazsın mesajımı.

Cidden sorunlu insan çok şu forumda.
    Sen hala kendini hedefmi sanıyorsun ya cidden vermek istediğim mesajı anlamamışsın neyse ztn muhattabım da değilmişsin alakan olmayan konular da acınacak haline gülmeye devam edebilirsin buda sana son sözüm

İyi ağlamalar o zaman ne diyeyim
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.