Şimdi Ara

RC Model Araçlar İle Uğraşanlar Buraya ! [45000 + gösterim ][DH RC TAKIMI] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
814
Cevap
18
Favori
48.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • titanın bakımı hakkında bilgim yok fırçalılar çok kötü oluyo diyorlar lipo kullanınca :) arkadaşımda alcak onun hiç fikri yok max bütçesi onun 700
  • quote:

Orijinalden alıntı: famousekolll

quote:

Orijinalden alıntı: pcmanıach

Traxxas e-maxx imdan cook memnunum.d Offroad alacksaniz e-maxx alin.çift titan motor var.d

İnan bana brushless a geçince farkı göreceksin ama E maxx çok sorun yaratıyo brushless da

tamıya tt01 de var hpı elkt. brussles .. pek bi fark yok.. hatta tamıya cok cok daha fazla arıza verıyor.. revo 3.3 umde vardı dengelıydı e maxx dan ama emaxx cok daha guclu ve dayanıklı...
  • quote:

quote:

quote:

Traxxas e-maxx imdan cook memnunum.d Offroad alacksaniz e-maxx alin.çift titan motor var.d

İnan bana brushless a geçince farkı göreceksin ama E maxx çok sorun yaratıyo brushless da

tamıya tt01 de var hpı elkt. brussles .. pek bi fark yok.. hatta tamıya cok cok daha fazla arıza verıyor.. revo 3.3 umde vardı dengelıydı e maxx dan ama emaxx cok daha guclu ve dayanıklı...

Revo dengelidir E-maxx dan ama E-maxx da gerçekten iyi bir araç kırımsız sürüşler dileğiyle

• quote:

quote:

quote:

quote:

Revo dengelidir E-maxx dan ama E-maxx da gerçekten iyi bir araç kırımsız sürüşler dileğiyle

Saol ama satcm onuda.d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar sürekli aklımdaydı bu rc araçlar bu ara çalışıp para biriktirdim.Kısmetse bir tane almak istiyorum ama drift yapabilcek uçup kaçabilcek bir tane en fazla verebileceğim miktar 500 tl.

önerileri bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: smurats

arkadaşlar sürekli aklımdaydı bu rc araçlar bu ara çalışıp para biriktirdim.Kısmetse bir tane almak istiyorum ama drift yapabilcek uçup kaçabilcek bir tane en fazla verebileceğim miktar 500 tl.

önerileri bekliyorum

Drift için Sakura Zero S iyidir eğer istersen kendin toplayabilirsin ama şunlara bi göz at derim ben

Tıkla

• Veya şu da olabilir Tıkla
  • sakura zero lazım sana birde hobby kinde brusless söylersen hem uçar hem kayar ama bütce bir 900 olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: orilcalcus

sakura zero lazım sana birde hobby kinde brusless söylersen hem uçar hem kayar ama bütce bir 900 olur

öh uçtun seti tr den alsan o kadar etmez bu arada drift için e4d sakuradan stok olarak daha iyi yanlar sakurada diffi kitlemen gerekir e4d de kitli ve drift lastikleriyle geliyor.
  • kendim yaptım mamba ile 900 tuttu ama pro şase değildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: orilcalcus

kendim yaptım mamba ile 900 tuttu ama pro şase değildi

yeni başlayan adamın alıcağı belli ezrun :D bu arada bende mamba max ve mamba cm36 5700 kullanıcam sakura gelince set elimde hazır
  • hayırlı olsun abi ben hiç ezrun kullanmadım hep mamba birtek e-maxx imde turngy set var mamba kadar iyiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.f.u.k_XVI

Bende rc cihazlarla ilgileniyorum ama genel olarak pahalılar....Şuan bir proje üzerindeyim okuldaki(TKDYO) arkadaşlarla rc gemi yapmaya çalışacağız...

Daha önce başka bir konuda size danışmıştım T.K.D.Y.O için. Şimdi RC model gemilerle ilgili konuya gireyim: Bu konuyla çok yakından ilgiliyim, çocukluktan beri deniz sevdamı gemiler yaparak devam ettirdim bu güne kadar. Çok kısıtlı imkanlarla yapmaya başladığım RC model yük gemimi 3-4 gün içinde tamamlamak üzereyim. Denize indirdiğimde forumda fotoları paylaşacağım. Denizci abilerimiz beğenir mi bilmem

Hazır alma değil de; el yapımı özgün araçlar oluşturan arkadaşlar varsa onlar da paylaşsınlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• eveeet sonunda sakura zero s im elime ulaştı ve montajını yaptım en kısa zamanda resimleri eklerim
  • Videoda isterüüük

• Alalı 1 ay oldu aranıza yeni katıldım sayılır. Carson E-Crasher XL 1:8 Brushless.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcaaltuntas -- 9 Ağustos 2012; 14:34:06 >
  • Marka ve model alabilir miyim ?
  • quote:

Marka ve model alabilir miyim ?

Carson E-Crasher XL 1:8 Brushless.
  • Video çekip gönderebilirseniz seviniriz
  • FORUM ÖLMÜŞŞŞ !!!!!!
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.