Şimdi Ara

rc helikopter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• En azindan bi fikrinizi soylesin lutfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence ikisini de almayın Syma s107g helikopter alın 90 tl mi neydi hem servisi hem gyrosu kaliteli hem marka hem deçok sağlam malzeme kalitesi çok iyi bir helikopter don derece stabil bir helikopter

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmethan46100

Bence ikisini de almayın Syma s107g helikopter alın 90 tl mi neydi hem servisi hem gyrosu kaliteli hem marka hem deçok sağlam malzeme kalitesi çok iyi bir helikopter don derece stabil bir helikopter

Tesekkur ettim yorumunuz icin fakat 90 tl cok benim icin. 35 tl olani aldim bakicaz artik hevesini alsin yeter kardesim.

• quote:

Orijinalden alıntı: alle33

quote:

Bence ikisini de almayın Syma s107g helikopter alın 90 tl mi neydi hem servisi hem gyrosu kaliteli hem marka hem deçok sağlam malzeme kalitesi çok iyi bir helikopter don derece stabil bir helikopter

Tesekkur ettim yorumunuz icin fakat 90 tl cok benim icin. 35 tl olani aldim bakicaz artik hevesini alsin yeter kardesim.

Hayırlı olsun o zaman

• arkadaş aldı ondan, pek kaliteli değil, ancak o fiyata daha iyisi de olmuyor tabi.
  • quote:

acaba ürün türkiyede asonic markası altında mı satılıyor? bir bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrregya

quote:

acaba ürün türkiyede asonic markası altında mı satılıyor? bir bilginiz var mı?

Valla bilmiyorum hocam

• aliexpresste vl911 adinda bir model var. 40$ civarinda satiliyir, youtubedan videolarina baktigimda olsukca stabil oldugunu gordum. Disarida bile ucurabiliyorsunuz. Diger oyuncaklar ev icinde bile hafif ruzgarda sacmaliyir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.