Şimdi Ara

Rc araba için yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bi tamiya tt-01ed aldım ama öyle fazla drift yapamıyorum başını aldığı gibi gidiyo hiç şöyle biraz kayayım yok arabanın yol tutuşunu sadece lastiklermi ayarlar.

Bir diğer sorum bi akrabam elektrikli yada benzinli offroad bi araba istiyo böyle çim üstünde toprak yol da uçayım kaçayım istiyo ona bi öneriniz varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kutuda Drift lastikleri yok muydu? Driftech 24mm drift lastiklerileri kullanılabilir diye hatırlıyorum bu modelde. Akrabanızın bu iş için ayırdığı bütceyi yazarsanız yardımcı olayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teote -- 15 Temmuz 2014; 11:01:32 >
  • Lastiğin kenarında type d yazıyor ama sorunu çözdüm diferansiyel kilidi lazımmış bugün yarın yaparım.

Akrabam 1000-1200 tl arası verebilir

• Defseareas D kullanıcısına yanıt
    hpi flux elektrikli güzel olur o fiyat aralığına.
  • Teşekkürler akrabağıma ileticem.

Ya ben diferansiyel kilidi yaptım fazla bi fark olmadı arabanın yol tutuşunu kırmak için tam gaz vermek gerekiyo ama hemen geri topluyo lütfen bi yardımcı olun

• Toe ve camber acilari ve suspansiyon sertligi onemli. Pili de ön tarafa alabilirsin agirlik merkezi icin.
    Toe ve camber dedigim tekerlek acilarinin //_\\ gibi olmasi yani tekerler sekildeki gibi gorunucek. Drift lastiklerini de elle pvc boru ile degistirebilirsin. Ya da bant sar.

• Saol bant sardım güzel olduda toe ve camper açılarını yapmaya çalıştım lastikleri gövdeye baklayan çubuk şüyle bişey +I==I+ lastiği yamultmaya çalışınca olmuyo uzun geliyo.

• O parcalarin yakindan bir resmini at ne yapacagini soyleyelim. Sakin elle kanirtmaya zorlamaya calisma.

http://forum.driftmission.com/Thread-tamiya-tt-01ed

bak bu linkte senin araca yapilabilecek modifiyeler yazilmis. Ingilizcen varsa halledersin.

hatta dur resmini buldum isaretleyip aticam .

• Resimde gosterdigim yerde vidalari oyniyacaksin. Bak burda videosu var

http://m.youtube.com/watch?v=XWfPFx833bw

Bu linktede cok ayrintili gostermis.
    http://nsr-driftgarage.blogspot.com.tr/2012/05/how-to-camber-toe-on-your-tamiya-tt01.html?m=1

Rc araba için yardım!!!

• Saol arkadaşım çok uğraşmışsın denedim ama ordaki çift başli vidayı sıkdığımda arada kalan tekerlegövdeyi bağlayan şaft sıkışıyo

• O zaman o cift basli vidanin bagli oldugu plastik siyah parcanin teker tarafini cikar. Sonra ortadaki safti cikar . Saftin basinda ve sonunda boyle yumusak lastikten birseyler vardir halka seklinde , onlarin ya tamamini , ya da birkacini sok ve safti tekrar takip o vidayi sık . Takildigin olursa sor yardim ederim.

• Arabayı satanın yanına git
    ve
    EM ONU...
  • Abi ben zaten rcyi kit aldım öyle bişey yoktu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.