Şimdi Ara

Razr xt910 Sorunlar Yumağı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Razr kullanıcılarına danışmak/sormak istediğim bir dizi sorum olacak.

- Öncelikle çok beğenerek HB'den aldık teli. Hala da beğeniyorum ama aldığım zaman farkettiğim bir sıkıntı karanlııkta ekranda yer alan koyu renkli lekeler... Sorun mudur değil midir bilmem ancak sinir bozduğu kesin. Bu sebepten garanti kapsamında bir değişim alan var mı? ya da değişim yaparlar mı ?

- Telefonun kılıfsız kullanıyorum ve yekpare (!) denilen kasa ufaktan gevşemeeye başladı. Özellikle arka kapakta kenarlara doğru hafifçe bastırınca gıcırdamaya başlıyor kapak. Başta tabi bu yoktu. Bu bir değişim sebebi olabilir mi?

- Cihaz farkettiğim kadarıyla çok fazla ram kullanıyor. Ekstradan bir uygulama açmaya korkar oldum. yardımcı programlar süreklli ram'da yer kalmadığı uyarısını veriyor.. Bununla birlikte cihazın başta olmayan donmalarında hat safhadayım.. Sürekli bir donma sorunu var... Bir de ne zaman işe yarayacak olsa donuyor.. Delirmenin eşindeğim:)

Yardım/paylaşım Lütfen...

• quote:

Orijinalden alıntı: Melon41

Selamlar,

Razr kullanıcılarına danışmak/sormak istediğim bir dizi sorum olacak.

- Öncelikle çok beğenerek HB'den aldık teli. Hala da beğeniyorum ama aldığım zaman farkettiğim bir sıkıntı karanlııkta ekranda yer alan koyu renkli lekeler... Sorun mudur değil midir bilmem ancak sinir bozduğu kesin. Bu sebepten garanti kapsamında bir değişim alan var mı? ya da değişim yaparlar mı ?

- Telefonun kılıfsız kullanıyorum ve yekpare (!) denilen kasa ufaktan gevşemeeye başladı. Özellikle arka kapakta kenarlara doğru hafifçe bastırınca gıcırdamaya başlıyor kapak. Başta tabi bu yoktu. Bu bir değişim sebebi olabilir mi?

- Cihaz farkettiğim kadarıyla çok fazla ram kullanıyor. Ekstradan bir uygulama açmaya korkar oldum. yardımcı programlar süreklli ram'da yer kalmadığı uyarısını veriyor.. Bununla birlikte cihazın başta olmayan donmalarında hat safhadayım.. Sürekli bir donma sorunu var... Bir de ne zaman işe yarayacak olsa donuyor.. Delirmenin eşindeğim:)

Yardım/paylaşım Lütfen...

ilk aldığımda bendede vardı siyah noktalar. s amoled ekranların hepsinde vardır, s3tede biraz araştır istersen. telefonu yıkadıkça geçti

benim cihaz 10 aylık, ilk günden beri kılıfsız ve jilatinsiz kullanıyorum öyle bi sorunla karşılaşmadım. 2. kattan düştü. asfaltta 3 metre sürüklendi. hiç bişe olmadı. sadece alt tarafta ufak bi ezilme vardı oda geçti kullandıkçaa.

çok ram kullandığı yok. gerektiği kadar kullanıyor. istediğin kadar uygulama açabilirsinç. donma sorununuda gereksiz uygulamaları kaldırırsan geçirirsin. özellikle facebook uygulaması bu telefonla kesinlikle uyumsuz.

ben telefonumdan memnunum bikere taş gibi kasası var. illk günden beri sadece 1 defa donmuştur. kullanmayı bileceksin sonuçta androiid işletim sistemi var cihazda. isterse 5ghz olsun 10gb ram olsun bu yine donar kullanmayı bilmezsen. umarım yardımcı olmuşumdur.

• Orijinalden alıntı: rbyygt2

Orijinalden alıntı: Melon41

Siyah lekeler Amoled ekranlarda olan birşey genellikle karanlık ortamda görünüyor o lekeler
    Kasası sağlam 6 aydır kullanıyorum ben bir sıkıntı yaşamadım.
    Donma problemi bende de oluyor bazen ama çok kafaya takmıyorum
  • Her gün lanet ediyorum aldığım güne:)

o deil de bu android versiyonu nasıl yukseltılıyor yahu.. forumda anlatmışlar gerçi de bende okadar teknik bilgi yok..

psp için bi hayırsever adana'dan bilgisayarıma bağlayıp kırmıştı cihazı sağolsun...

yok mu bir delikanlı :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.