Şimdi Ara

Razer kulak içi kulaklık..... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
15
Favori
15.185
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crashris

quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karamurat733

quote:

quote:

quote:

hocam ürünleri satan satıcılara tek tek mesaj atın 1 2 dolar daha indirim isteyin. eğer kabul ederlerse daha az ödemiş olursunuz ayrıca retail box olmadan alırsanız 3 4 dolar daha düşüyor haberiniz olsun. ben 14 dolara aldım bu şekilde tabi 2 dolar da kupon kullandım

retail box nedir hocam???

hocam kutusu işte işe yaramayan yırtıp açıp sonra çöpe attığınız ?

aliex den falan cok alışverişim oldu ama bunu ilk defa duyuyorum bu ya da yeni çıkan xiaomi piston3(reddot ödüllü)kulaklığı kutu istemeden alsak satıcıdan (o nasıl yapıulıyor onu da bilmiyorum gerçi kişiye özel satış falan mı var)4dolar falan indiriyor yani?

aynen hocam zaten kulaklığın sayfasında yazıyor bu detay mesela 2renk seçeneği olanlarda siyah olanı seçersen kutulu oluyor beyaz seçersen kutusuz oluyor altta açıklamada yazıyor zaten. farkadedersiniz fiyat beyaz da daha az oluyor

en uygun olanı için link plz

http://www.aliexpress.com/item/Razer-Hammerhead-Pro-In-Ear-Earphone-Headphone-With-Microphone-Retail-Box-Gaming-Headset-Noise-Isolation-Stereo/32241971711.html
    al sana link :)

teşekkür ederim

2$ kupon nerden buluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmand -- 15 Nisan 2015; 5:38:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• orjinal olacağına ihtimal vermem daha önce razer mouse almıştım bire bir replikaydı ama performansı iyi değildi bu da onun gibi o yüzden bu ürüne 22$ vermezdim. bazı arkadaşlar kullanmış bassları tizleri iyi demiş ama neye göre iyi daha öncesinde o kişi hangi kulaklıkları kullanmışta bunu kullanınca çok iyi yorumunu yapabiliyo orasını anlamıyorum. ürünün fiyatı pahalı görünüş olarak orjinaliyle tıpa tıp aynısı olabilir fakat ses kalitesinin iyi olacağını hiç zannetmiyorum.
  • n0fx kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten ben orjinal filan demedim

Section 8 iphone 5 kulaklığı kullandım ve elimden bir sürü kulaklık geçti evet şimdi ye kadar cx300 beats filan kullanmadım ama htcnin 70 liraya bass ağırlıklı diye kulaklığını alan biri dinleyince razeri hayran kaldı. Keşke elimde orjinali ve replikası da olsada karar versem öyle bir imaknım yok malesef. Birde sanki ben çinliyim bu işten çıkarım var gibi konuşuyrsunuz sizde yararlanın diye fikirlerimizi paylaşıyoruz 42 tl ye bu sesi verecek kulaklığı kampanya çek le bile bulamazsınız ama 100 lira verip razere yakın performans verecek kulaklık bulabilirsin bu senin kararın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0fx

orjinal olacağına ihtimal vermem daha önce razer mouse almıştım bire bir replikaydı ama performansı iyi değildi bu da onun gibi o yüzden bu ürüne 22$ vermezdim. bazı arkadaşlar kullanmış bassları tizleri iyi demiş ama neye göre iyi daha öncesinde o kişi hangi kulaklıkları kullanmışta bunu kullanınca çok iyi yorumunu yapabiliyo orasını anlamıyorum. ürünün fiyatı pahalı görünüş olarak orjinaliyle tıpa tıp aynısı olabilir fakat ses kalitesinin iyi olacağını hiç zannetmiyorum.

Hocam Zaten orijinal ancak mouse ve kulaklık çok ayrı şeyler. Mouse u ben de alman ancak kuraklıklarin içindeki mıknatıslar zaten öyle her sene yenilenen bir şey değil.manyetik teknolojisi temel üretimler çok az farklılaşmış halde. Mesela ebaydan 50dolara siberia v 2 aldım ses kartli. Mediamarkt 400tl lık siberia v2 frost blue yı açtım denedim.ve sonuç çok iyiydi.kulaklık mağazada satilanla aynıydı hatta ikisinin de sag sol denge sorunu vardı. Ben aldım 40tl te geldi bence siz de alabilirsiniz bi de razer surround yaziliminiz varsa bu kulaklık harika olacaktır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam ürünleri satan satıcılara tek tek mesaj atın 1 2 dolar daha indirim isteyin. eğer kabul ederlerse daha az ödemiş olursunuz ayrıca retail box olmadan alırsanız 3 4 dolar daha düşüyor haberiniz olsun. ben 14 dolara aldım bu şekilde tabi 2 dolar da kupon kullandım

retail box nedir hocam???

hocam kutusu işte işe yaramayan yırtıp açıp sonra çöpe attığınız ?

aliex den falan cok alışverişim oldu ama bunu ilk defa duyuyorum bu ya da yeni çıkan xiaomi piston3(reddot ödüllü)kulaklığı kutu istemeden alsak satıcıdan (o nasıl yapıulıyor onu da bilmiyorum gerçi kişiye özel satış falan mı var)4dolar falan indiriyor yani?

aynen hocam zaten kulaklığın sayfasında yazıyor bu detay mesela 2renk seçeneği olanlarda siyah olanı seçersen kutulu oluyor beyaz seçersen kutusuz oluyor altta açıklamada yazıyor zaten. farkadedersiniz fiyat beyaz da daha az oluyor

en uygun olanı için link plz

http://www.aliexpress.com/item/Razer-Hammerhead-Pro-In-Ear-Earphone-Headphone-With-Microphone-Retail-Box-Gaming-Headset-Noise-Isolation-Stereo/32241971711.html
    al sana link :)

teşekkür ederim

2$ kupon nerden buluruz.

Rica ederim. Kupon olayı bitti mart sonunda. Zaten sinirli sayida oluyordu.Ancak kupon yüklü hesap bulursanız öyle mumkun olur o is

• black_67 kullanıcısına yanıt
    Saat çok kötüymüş
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Zevk meselesi

• Bakın arkadaşlar siz bu kulaklığı sesi için değil görüntüsü için alıyosunuz ve doların bu kadar arttığı bir dönemde 22$ bu ürüne vermek bana hiç mantıklı gelmiyor 22$, 59 lira yapar bir replika ürün için fazla. Diyorsunuz ki bu fiyata daha iyisi bulunmaz kusura bakmayın ama çok daha iyileri bulunur. 2-3 sene önce sony mh650 konusu açılmıştı yine aliexpresste satılıyodu ve 7-8$ gibi bir fiyatı vardı forumda almayanı dövüyolardı. Kulaklığın performansının çok iyi olduğunu savunuluyordu çok fazla inceleme yapılmıştı hatta sitelerde ve bloglarda bile 5 yıldız alan bir üründü bende denemek için 1 tane aldım ve sony mdr-v55 kulaklığımla bu kulak içi kulaklığı test etmiştim sonuç tek kelimeyle inanılmaz sadece basslar biraz daha düşüktü onun dışında bire bir aynı sesi yansıtıyodu. bendeki sony 200 lira aliexpressten aldığım ürün 20 lira bile değildi. ayrıca o ürününde sahtesini satan çok kişi var orjinal satanı bulmak gerekiyo o konuyada bi baktım ama bulamadım orda orjinal satan kişilerin listesi vardı

• Kulaklığı dinlemeden afaki yorum yapıyrsunuz görüntüsü için alsak çok daha şekilli modeller var. Tavsiyem önce dinleyin sonra yorum yapın görmediğiniz duymadığınız bir ürün hakkında yorum yapıyrsunuz. Bense hergün dinlediğim kulaklık hakkında fikir veriyorum 16*2.65=42 tl yapar bu fiyata bana bir tane ürün söyleyin bu performansı verecek o zaman fikirlerim değişir
  • sepetimde oldu 200 tane ürün bekliyoruz ki dolar düşicek vay arkadaş.
    adamlar ayakkabı kutusuyla götürsün bizde 2 $ amsıl ucuza alicaz diye araştırmacı olalım
    adaletin bumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Kulaklığı dinlemeden afaki yorum yapıyrsunuz görüntüsü için alsak çok daha şekilli modeller var. Tavsiyem önce dinleyin sonra yorum yapın görmediğiniz duymadığınız bir ürün hakkında yorum yapıyrsunuz. Bense hergün dinlediğim kulaklık hakkında fikir veriyorum 16*2.65=42 tl yapar bu fiyata bana bir tane ürün söyleyin bu performansı verecek o zaman fikirlerim değişir

hocam kulağı komple kapatan modeller mi daha iyidir yoksa kulak içi olanlar mı?
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Kafa üstü bantlı olanları dersen kullanım amacına göre değişir şahsen dışarda silah zoruyla 🔫 taksalar çıkartırım kulak içine göre pc başında kulak üstü olanı tavsiye ederim

Eğer kasttetiğiniz kafa bantlı değil eski tip kulağın içine kadar girmeyenlerse kesinlikle kulak içi daha iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Kafa üstü bantlı olanları dersen kullanım amacına göre değişir şahsen dışarda silah zoruyla 🔫 taksalar çıkartırım kulak içine göre pc başında kulak üstü olanı tavsiye ederim

Eğer kasttetiğiniz kafa bantlı değil eski tip kulağın içine kadar girmeyenlerse kesinlikle kulak içi daha iyidir

pc başında kullanmak için alıcam ben, ne önerirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Steelseries Siberia V2 veya daha ucuz birşey arıyorsanız Logitech G230.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seered

ben o paralara kulaklık alırsam hanım vurur beni
  • Kulaklık bugün ulaştı bana.Tam 27 güne geldi.Şu an için fiyatına göre gayet iyi duruyor.Belki ilerde ufak bir resimli inceleme atarım buraya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

ben o paralara kulaklık alırsam hanım vurur beni

100-150 tlden bahsediyoruz hocam sizin işiniz çok zor Allah kolaylık versin 😊

• quote:

Kulaklık bugün ulaştı bana.Tam 27 güne geldi.Şu an için fiyatına göre gayet iyi duruyor.Belki ilerde ufak bir resimli inceleme atarım buraya.

Toplam ne kadara mal oldu hocam hangi kulaklıkları kullandınız önceden incelemeyi 4 gözle bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ssungur33

quote:

Kulaklık bugün ulaştı bana.Tam 27 güne geldi.Şu an için fiyatına göre gayet iyi duruyor.Belki ilerde ufak bir resimli inceleme atarım buraya.

Toplam ne kadara mal oldu hocam hangi kulaklıkları kullandınız önceden incelemeyi 4 gözle bekliyorum

60 lira gibi bir fiyata mal olmuştu hocam.Kulaklık replika zaten ancak earpods'dan sonra gayet iyi geldi bana ses kalitesi.Benimde çok bütçem yoktu böyle değişik bir hamle yapıp bunu almak istedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ssungur33

quote:

60 lira gibi bir fiyata mal olmuştu hocam.Kulaklık replika zaten ancak earpods'dan sonra gayet iyi geldi bana ses kalitesi.Benimde çok bütçem yoktu böyle değişik bir hamle yapıp bunu almak istedim.

Doların düşmesini bekliyorum o zaman hocam earpods iyi değilde idare eder yani tipi falan güzel mikrofonu nasıl

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.