Şimdi Ara

Razer Kraken 7.1 Kullananlar İçeri Genel Bir Sorun Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kulaklik pc'ye bagli iken pc'yi ilk actiginizda gorev yoneticisini calistirin ve islemciyi neyin kullandigini gozden gecirin.
    Pc ilk acildiginda Razer Synapse uygulamasi %30 civarinda durmaksizin islemciyi kullaniyor. Taa ki siz kulakligi sokene kadar.
    Kulakligi sokup tekrar bagladiginizda bu sorun ortadan kalkiyor ama tabi bu gecici bir durum pc tekrar acildiginda bu sorun tekrar devreye giriyor.

Bu sorunu arastirdim cok fazla kisi bu sorun ile karsilasmis ve cozum olarak razer ekibi bir cozum uretememis.

Razer Kraken 7.1 kulakligi olanlar lutfen kontrol etsin ve buraya sorun ile ilgili mesaj yazsin.

• up up up
  • Su cihaza sahip onlarca kisi var su sitede
  • Öncelikle Merhaba

Razer'ın kulaklıklarında zaten hep bir sorun vardır ( 3 farklı kulaklığını aldım hepsinde kronik bir sorun vardı )

Yazınıza gelecek olursak : Evet bir kaç arkadaşımdan böyle bir şeyler duydum fakat üzerinden baya bir geçmişti ( aylar ) . İşlemciniz eski değilse eğer oyunlarda fazla bir sorun olacağını sanmıyorum çünkü oyunlarda işlemcinin önemi grafik ( ekran ) kartının önemi ile kıyaslanmayacak kadar düşüktür . Ve isyanınızı çok iyi anlıyorum bu bölüm forumun tenha köşelerinden dendir . Belli yerleri vardır - uğrak yerler - çoğu kişi alacağını alıp çıkar başkalarıyla pek ilgilenmez .

Son olarak , İyi forumlar dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkin59

Öncelikle Merhaba

Razer'ın kulaklıklarında zaten hep bir sorun vardır ( 3 farklı kulaklığını aldım hepsinde kronik bir sorun vardı )

Yazınıza gelecek olursak : Evet bir kaç arkadaşımdan böyle bir şeyler duydum fakat üzerinden baya bir geçmişti ( aylar ) . İşlemciniz eski değilse eğer oyunlarda fazla bir sorun olacağını sanmıyorum çünkü oyunlarda işlemcinin önemi grafik ( ekran ) kartının önemi ile kıyaslanmayacak kadar düşüktür . Ve isyanınızı çok iyi anlıyorum bu bölüm forumun tenha köşelerinden dendir . Belli yerleri vardır - uğrak yerler - çoğu kişi alacağını alıp çıkar başkalarıyla pek ilgilenmez .

Son olarak , İyi forumlar dilerim

Durumu kullanan kisilerden duysam cok daha iyi olurdu aslinda ama gelen gecen yok. Razer'a bu sorunu aciklayan geri bildirimde bulundum sorunu cozebilirlerse yapacaklar ama gorunurde boyle bir guncelleme hala gelmedi.
    Yaa urunden gayet memnunum kulakligin USB kablosu sokuk bir sekilde duruyor masada kullanacagim zaman takiyorum.
    Kulaklik takili bir sekilde pc'yi acarsam sorun o zaman gosteriyor kendini.

islemci i5 6600 ama %30 kadarini kullaniyor bu bana bir sorun yasatmasa da boyle gereksiz kullanim olmasini istemiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.