Şimdi Ara

Razer Deathadder satıp SS Rival,Kinzu almak mantıklı mı ? YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar CS GO ya baya merak sardım, şuan kullanmakta olduğum ekipman Razer Deathadder(ilk versiyon, blue)
    oynarken sanki mouse ağırmış çeviremiyorum gibi geliyor(tüm sens. denedim sens. değiştir demeyin).

Dediğim gibi bunu satıp, oyuncuların kullandıkları SteelSeries Rival, yada KinzuV2,V3 alınmaya değer mi ? Yada sizin önerdiğiniz ?
    kaybedeceğim bişey yada kazandığım şeyleri değerlendirirseniz çok memnun olurum.
    kazancım bana göre Steelseries ler daha ufak ve hafif.
    Teşekkürler

• Rival alırsan mantıklı kazancın

Daha iyi sensör ve ergonomi olur.

Razer Steelseries kalitesine geçişte son durmaktır sonra dönüş olmaz zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt117

Rival alırsan mantıklı kazancın

Daha iyi sensör ve ergonomi olur.

Razer Steelseries kalitesine geçişte son durmaktır sonra dönüş olmaz zaten

Tamamdir hocam teşekkürler

• Elindekini satıp razer deathadder 2013 e geçmen daha mantıklı olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LoRdGangSter kullanıcısına yanıt
    Rival alacaksanız yenilenen rival 300 modelini alın. Yan taraftaki soyulma sorununu çözdüklerini söylüyorlar

• Deather sana ağırmış çeviremiyormuşsun gibi geliyorsa rivalda aynı şekilde hissetirecektir en azından ben öyle hissediyorum mouse büyük ve ağır 130gr civarıydı yanlış hatırlamıyorsam illa ss modeli bir mouse istiyorsan sensei raw olmayan modeli tavsiye ederim fps oynuyorsan eğer oynamıyorsan raw alabilirsin ama benim kişisel tavsiyem aşağıda gönderdiğim mousedir.Hem 77 gr hem kendi profillerinizi 3 adet hafızasında ayarlayabilirsunuz mousu kendi elinize göre ayarlama şansınızda var hemde optik sensörü var fiyatıda 220tl civarına geliyor kargo dahil

http://www.amazon.com/gp/product/B013HZPX6U?keywords=mad%20catz%20pro%20s&qid=1450180075&ref_=sr_1_1&sr=8-1

• quote:

Orijinalden alıntı: fevmert12

Deather sana ağırmış çeviremiyormuşsun gibi geliyorsa rivalda aynı şekilde hissetirecektir en azından ben öyle hissediyorum mouse büyük ve ağır 130gr civarıydı yanlış hatırlamıyorsam illa ss modeli bir mouse istiyorsan sensei raw olmayan modeli tavsiye ederim fps oynuyorsan eğer oynamıyorsan raw alabilirsin ama benim kişisel tavsiyem aşağıda gönderdiğim mousedir.Hem 77 gr hem kendi profillerinizi 3 adet hafızasında ayarlayabilirsunuz mousu kendi elinize göre ayarlama şansınızda var hemde optik sensörü var fiyatıda 220tl civarına geliyor kargo dahil

http://www.amazon.com/gp/product/B013HZPX6U?keywords=mad%20catz%20pro%20s&qid=1450180075&ref_=sr_1_1&sr=8-1

FPS oynuyorum raw almayana baktım SS rival cikiyor ondan sormustum, hiç SS urunu kullanmadim bu ilk olucak yada claw grip tutugum için g303 yada Zowie fk2 alicam bunlara bakıyorum suan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.