Şimdi Ara

Razer Deathadder Elite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Muğla İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Ekipman Türü #Mouse
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Razer Deathadder Elite

Razer Deathadder Elite 

Hiçbir sıkıntısı yok skateleri yeni takıldı kutusu stickerları vb duruyor garantisi yok, yanında yedek olarak ekstra skate hediye ediyorum test videosu atabilirim herşey sorunsuz çalışıyor.

Razer Deathadder Elite
    Razer Deathadder Elite
    Razer Deathadder Elite
    Razer Deathadder Elite
    Razer Deathadder Elite
    Razer Deathadder Elite

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 160 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Muğla Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• fiyat düşürüldü

• Selamlar. Yan kısmının, özellikle sol bölümün biraz yakın fotoğrafını ekleyebilir misiniz?

Edit: Şimdi fark ettim. Yedek skatezler Tiger galiba. Nereden temin etmiştiniz? Sizin mouse'u laptop'ta kullanmak için düşünüyordum, masaüstünde kullandığım mouse'lara da (Glorious Model O ve Razer Viper Ultimate) bu sıralar Tiger Ice skatez arıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 18 Aralık 2021; 15:3:27 >
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

Hocam skateleri aliexpressden aldım ice değil arc1, sanırım yanlarını plastiği söküldümü görmek için soruyorsunuz açıkçası bu çok yaygın fakat benim başıma bu mouseda gelmedi daha önce ki deathadder essentialde geldi fakat bunda sağlam duruyorlar buyrun atıyorum, bu arada mesajınız bildirimle gelmediği için geç atıyorum ama genede bilgilendireyim.

Razer Deathadder Elite

Razer Deathadder Elite

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.