Şimdi Ara

Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı! (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
10
Favori
22.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byvolcan

return policy kupası için R2 ile kalkanı patlatırken düşmanlar ile aranda baya mesafe olsun yoksa kalkan patlaması sonucu ölüyorlar. kalkanda biriken kurşunlar ile ölmeleri lazim.

kalan 2 silahı ng+ başlayip ilk gelen satıcıdan ücretsiz alabilirsin. 10dk oynamak yeterli ilk satıcıya gelmek için

Tşk ederim. Birde gold civataları toplamanın troohy açısından bir önemi varmı

• tabiki hepsini toplamak lazim

• Oyunu bugun bitirdim, maşallah aksiyon ve grafiklere bayıldım. Her yerden detay fışkırıyor, iyi emek harcamış adamlar. Hikayeye kendimi veremedim sadece sorun bende mi bilmiyorum. Aksiyona bakmaktan altyazi okuyamadım ondan herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 24 Temmuz 2021; 22:58:42 >
  • Daha önce hiç oynamamistim, plus collectiondaki ratcheti oynuyorum bayıldım oğlumla birlikte oynuyoruz gerçekten çok eğlenceli dublajlı olması da çok iyi. Bu yeni Rift apartta dublaj var mı yoksa sadece altyazılı mı?
  • jiraiiya kullanıcısına yanıt
    sadece altyazılı .
  • Oyunu bitirdim. Gerçekten bazı Playstation özel oyunlarını oynamak epik bir his veriyor. God of War, Horizon gibi oyunlarda hissettiğim "İyi ki oyun oynuyorum," hissini Rift Apart'ta da duyumsadım. Üzerinde epey düşünüldüğü, bolca emek verildiği belli. Hikayesi zorlama olsa da oynanıştaki çeşitlilik sıkılmadan oynamamı sağladı. Grafikler zaten çok iyi. Oyuncuyum, diyen herkes deneyimlemeli bence.

• oyun psn de en düşük kaç tl gördü arkadaşlar ?

ayrıca eski üyelerden varsa satacak almak isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kratostol -- 19 Eylül 2021; 18:9:36 >
  • 2016'daki oyunu Collection'dan indirip ite kaka zar zor aylar içinde bitirirken bu oyunun içinden çıkmak istemedim. Gerçekten çok güzel bir deneyimdi. PS exclusiveleri genellikle iyi ki oyun oynuyorum hissiyatını en yoğun hissettirenlerdendir. Gerek grafikleri, gerek SSD'nin müthiş kullanımı, gerek Dualsense etkileşimi olsun çok güzel çok keyif veren bir oyundu. İyi ki varsın be Sony.
  • Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı!
    Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı!PlayStation Game Sizetwitter
    “🚨 VRR Update : ⬜ Marvel's Spider-Man: Miles Morales 01.013.000 🟩 Marvel's Spider-Man Remastered 01.007.000 🟧 Ratchet & Clank: Rift Apart 01.003.000 🟨 #PS5”
    https://twitter.com/playstationsize/status/1518674027522498560?s=21&t=4to7cf9ZoCuPhFOeol502g
  • 324,68 TL'ye düşmüş. Satıcı Amazon TR.

• Oyunu bugun bitirdim grafikleri buyuleyiciydi,birikmis bi suru oyunum olmasa platinlemek isterdim kismet degilmis :)
  • 2016 da çıkan oyunu bitirmek üzereyim, uzun zamandır ps kullanmıyordum ilk giriştiğim ücretsiz olduğu için bu oldu beklediğimden çok daha keyif aldım tr dublajıda ayrı hoş geldi. Biter bitmez bu oyunu alacağım :)
  • Dijital ucuza nereden bulunur ustalar
  • MrChame kullanıcısına yanıt
    Geçende indirimdeydi almadık birdaha ne zaman girer acaba indirime
  • Daha zor usta bende indirimdeyken aldım hemen last of us part1 takip ediyordum indirime girsin diye 699tldi indirimi girmiş %25 diyor fakat fiyat 799dan 599a indirilmiş hem indirim gösteriyorlar hem zam yapmışlar sözde %25 fakat gürünen %10bile sayılmaz

• Derken indirim geldi bu son indirim bir sonraki indirimde fiyatlar yükselelebilir

Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı!
  • Oyunu en zor modda bitirdim çok keyifliydi umarım kısa zamanda yenisi çıkar.
  • diyarlar arası riftlerden geçmek çok eğlenceli ve cidden ilk tanıttıklarında o olduğun hype ı iyi hissediyorsun oyunda :)

• Vio35 kullanıcısına yanıt

4deki Türkçe dublaj idi iyi sarıyordu bunada dublaj yapsalardı güzel olurdu altyazı olayına kendimi veremiyorum pek oyuna sürekli konuşmalar geçiyor

Mesela Geçenlerde Horizonu oynadım ndada anlatımlar sürekli altyazı geçiyor dublaj olsa çok güzel olacak :)

• Arkadaşlar oyun 2 kişiyle oynanıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.