Şimdi Ara

Rapid spaceback 1.2 MPI- performans (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
6.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Rapid Spaceback i20'den çok daha ferah bir araç. Ama 1.2 atmosferik motor hakkında hiçbir fikrim yok.
  • Aynı araç babamda var. 2-3 aydır kullanıyoruz.. Şehiriçi ortalama yakıt tüketimi 7.3 lt şu an.. Güzel araç, içi geniş, özellikle arka ön diz mesafesi müthiş ancak performans fakiri bi araç.. Bunu değerlendirerek alın..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınıfına göre geniş tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şehir içinde gayet çevik lpg'li olanını kullandım 1.6 dizel focusun çıkamayıp kaldığı yokuşu takır takır çıktı 1.2 tdi pololardan bariz daha güçlü bir çekişi var, daha beygir gücü fazla mı bilmem ama polo 1.2 tdi ile bir ile veya 2015 model i20 dizelin zorlanarak çıktığı yokuşu iki ile ve daha güçlü çıktı. Bunu nasıl bir şanzıman sayesinde yapıyor bilmiyorum ama ilk kalkışta gazı biraz fazla geldi. Yani araç küçük hızlarda basarili tam şehiriçi araç. Uzun yola çıkış yapmayacaksanız zaten performans olarak istanbul ici kullanımda alınır, belki altıncı vites olsaydı daha da iyi olabilirdi.

• Benim tanışımda var bu araç hafif performanslı kullanım ile 11-12 litre yaktığını söylüyor normal kullanımda izmir trafiğinde 7.5-8 litre 1.2 motor ile LPG kağnıya dönüşmesin araç

• Hocam Lpg taktiracaksaniz , piyasada daha bol bulunan bir motoru tercih edin.
    i20 1.2 84 bg en performansli ve en yaygini.
    Eger donanim vs onemli degil derseniz , Symbol 1.2 75 bg de var , fakat cok bos bir arac.Tabi esnaf galeriden , sifir km 35-36 liraya kadar alabilenler oldu.
    Benim tercihim ne olurdu bilemiyorum.Rapid de cok guzel araba . i20 B segmenti fakat rapid ufaktan C ye goz kirpiyor, oyle soyleyeyim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.