Şimdi Ara

Rapid-Share alternatifi netload (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.250
Cevap
5
Favori
143.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • asıl ben geldim msn ye sen yoktun...

ekledim seni.. şu an msn açık
  • kardeş unutma artık bu msn de yokum (diger verdigim msn deyim), ayrıca vps olayı yerine diger bahsettigim olayı yapmayı dusunuyorum.
    Ogleden sonra az bi işim olabilir gelirsen 2ci msn ime ekle ve mesaj at
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRQX

Netload'ı tekrar sevdirdin millete ya ne diyeyim.

Sevilecek neyi var netloadın. 100.000 dl yaptır 100 $ veriyorlar. Rapid bile 100.000 dl ye 250-300 $ lık fotoğraf makinesi veriyor. Şu an itibari ile 1021 ref üyem var bana hiç faydaları yok ! Extradan hiç bir getirileri yok. Çatır çatırda dosya siliyorlar...

Zamanında çok emek verdim netloada çoookkkk... Karşılığındada sadece seni sömürüyorlar !
  • şöyle diyim yeni kategorimde sadece 10 dosyama 1500 download oldu ve bu konuda elimde 2000 tane var
    ve denemeye devam. Eger bu tutarsa oyun film felan hikaye, elalem ac kardeşim onu doyuranı arıyor.
    Bu arada netload da block hemen olmuyotr 3 kez silinen oyunumu 4 cu kez AYNINI yukledim. Ayrıca rapid-share
    de 2 senede bi uyelikde 3500 in ustunu görmek nasip olmadu bunda 10 gunde 4000 20 gunde 6000 a dayandım.
    Üstelik sadece oyunla. Bu yeni denedigim konu eger tutarsa oyunlarıma ek bomba olacak. Şöyle diyim.

19000 oyun dosyasına (700+ oyun) topam 90.000 download almışım
    ama dedigim gibi 10 tane konuya 1500 ve sadee 10 dosya diyorum bakın.
    Her dosya yaklaşık 30-70 arası download almış 3 gunde. Bu dosya sayısının
    2000 oldugunu varsayın. Her birinin 70 ser download bile alma 140.000 download eder.

Bu arada 100.000 download son kurdan 85 euro eder oda 120 dolar eder
    ayrıca verdigi makineler 5 para etmez hangi makine 200 dolar ediyor ALLAHINI seversen.
    150 dolar + %25 KDV felan dersen tabiki 200 dolar eder. Ben olaya bircok acıdan bakarım sadece para degil

Rapidshare block u cok bela ama netload da dedigim gibi aynı dosyayı 4 kez yukledim kabul etti, remote işlemi rapid den
    aktarırken cok hızlı oluyor gunduzleri. Sabah 9 akşam 5 arasında 1800 dosyamdan 1200 tanesi gecti. ki bu yaklaşık 300 gb eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldwidewild -- 5 Mart 2010; 15:47:07 >

• Kullanıcısını sömürmeyen, şikayet olduğunda dosya silmeyen bir host varsa söyle o zaman sen de. Dosya silmezse, copyright davaları yüzünden 3 günde kapısına kilit vurmayacaklar mı, hem de Avrupa'nın tam ortasında.
    Sadece .nzb indeksleyen Newzbin bile aylardır İngiliz mahkemelerinde sürünüyor. Bir de bu dosyalara yataklık etseler kimbilir neler olacaktı?

Sanki payoff paralarının üstüne yatıp en son Rewardları yeniden yapılandırıyoruz ayağına acaba kullanıcıya nasıl bi' kazık daha soksam diye düşünen Rapid sütten çıkmış ak kaşık da,
    sanki Hotfile; "-Rank sistemimiz özeldir kimseye sülemiyoruzzzzzz" diye yaptığı katakullilerle moral bozmuyor da,
    sanki Storage 3 günde vereceğini vaadettiği paraların üstüne aylardır yatmadı da,
    bizim paşalar Netload'ı beğenmiyor.
    Bu konunun ilk mesajlarını okuyun da biz de zamanında nelerle uğraşmışısz görün. Ben Netload'ı can sıkan HDD Crash yüzünden bıraktım. 5 aydır da hiçbirşey atmamışım, hatta hiç paylaşmadığım dosyalar aynen duruyor nedense.

Bugün itibariyle 5000 dl sayısına ulaşan @WorldWide'ın geliri günlük 6$'ın üzerinde.
    Bu adam dışarıda vergisiz 150$'a satılan makineye (Fuji'nin Rewardlarda son görünen makinesinin Amazon'daki satış fiyatı) 100.000 Premium puan için kasacak. 100K puanı kazanmak için Happy Hours dışındaki saatlerde 100MB üstü 100.000 dl yaptırması gerekmiyor mu? Bir de o makineyi yurtiçi garantisi olmadan 225TL'ye satabilecek misin? Öyle bir kanalın varsa bize de söyle, komisyonu neyse verelim. Rapid para verirken bile 100K puan için ortalama (1000 dl için 0.80 - 1.25 Euro arası verirken) 108 ile 168 $ arası veriyordu. Başlarda herkes Rapid'deydi ama son zamanlarda dibe çakılmıştı zaten. Netload'da aynı dl'u yaptırırsan 125$ veriyor. Kemiksiz.

Hotfile ise Gold Rankında ise 100K dl için 1200$ veriyor. Süper para ama bunu Hotfile konusunda Copper'a saplanmışlara anlatalım da tefe koyup çalsınlar bizi. Hele ki Bronze'u gören bayram ederken. Gold'a çıkmak için kaç tane Premium sattırmak lazım, Coca Cola'nın tarifinden bile gizli rank sistem formüllerindeki diğer bilinmeyenleri yerine getirmek lazım. Ölme eşeğim ölme. Zaten dl miktarı arttıkça Rank'ı da düşürüyorlar. Gerçi %0 Copper bile olsan 100k dl için 400$ veriyorlar 100MB üstü için. Ama indiren yok o kadar. Yabancı forumlarda Hotfile sucks almış başını yürümüş. Adamın 16, 32, 60Mbit bağlantısı var, bir tek Hotfile ile maksimum hıza çıkamıyorum bir daha Rapid'i bırakıp Hotfile premium alırsam iki olsun diyor. Adam haklı, Premium alıyor sınırsız dl yapmak istiyor ama nerde?
    HF ile günlük 30-35 $ kazananlar günde 7-8 saat uğraşıyorum diyorlardı, @WorldWide'ın o kadar zamanı var mıymış ya da Hotfile'ın dönme dolaplarına katlanacak kadar sabrı? Soralım bakalım.

En çok kazandıran olmasa da en temizi, en kafa şişirmeyeni ve zahmetsizi "şu an" Netload gibi görünüyor. Zaten Remote'da da Hash kontrolüne de yakalanmıyormuş, oh ne güzel dünya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRQX -- 5 Mart 2010; 17:30:52 >

• Övdük övdük şimdi de göçtüler iyi mi
  • gunde ayda 150.000 download da hotfile cooper da olursa 600 dolar oluyor bronze olsa
    1050 dolar eder. Ama kac kişi gunde 5000 ayda 150.000 download yakalayabiliyor hotfile'da
    dermisiniz. 1000 download yakalamak bile zor. ancak onda bile 120$ oluyor bakır da
    Remote sınırı var 5 gb, Sayacı cok yavas. Kısacası dönmeyen sayacla kotalı remotela işim olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldwidewild -- 5 Mart 2010; 21:35:37 >
  • Netload ---> Rapid.share Remote upload yaparken linklerin sonuna .htm ekliyo fazladan. Bunun bi çözümü yok mu??
  • cıııkkk ne yazıkkı yok benzer şekilde rapid >netload da da ekleniyor o dedigin şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

cıııkkk ne yazıkkı yok benzer şekilde rapid >netload da da ekleniyor o dedigin şey

eee sorun olmuyor mu o şekilde ?
  • sorun olmaz. hatta bence kalması daha iyi çünkü olmazsa linki tanımayabiliyor...
  • @.AnasoN. netloadla remote yaparsan ve TR forumlarında konu açıyorsan bir çok ilginç mesajla karşılaşırsın mesela indirdikte 100MBlık internet kısayolu dosyası çıktı veya indirdik film çıkmadı vs.vs.gibi birsürü mesaj yazılır konularına çok uğraşırsın

netload premium sadece netload hesabına yüklediğin dosyalarının silinmemesi için işe yarıyor başka birşeye yaradığı yok netload premium hesabı çok gereksiz birşey hiç bir özelliği yok

remote upload yapmak için premium hesap arıyorsan netload yanlış adrestir rapid veya hotfile'ı kullan remote için tertemiz .rar olarak dosyaları upload yaparsın böyle hatalarla uğraşmak zorunda kalmazsın

• Netload uçtu site açılmıo Ftp çalışıo.

Edit : Geri geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .AnasoN. -- 6 Mart 2010; 19:17:52 >
  • edit HALA GİDİK (enazından bende )
  • Yuh 10.000 download mu? Ne oluyor burada böyle
    İşin piri olmuşsunuz ne diyim
  • 26 gunde 30 referrer oldum. Bu arada 2 ci uyeligimde 1 gunde 700 hit e ulaştım sadece 10 film paylaşmıştım. Birincide ise dun gce 5900 oldum
    bugun 6000 belki gecerim. 2 ci uyeligime henuz daha nerdeyse hic paylaşmadım bi yukleneyim en kısa zamanda onuda 3-4 bin yapacam.
    Ya aslında gunde 2000 bile olsa 1 ci uyelikden 6000 ikinciden 2000 , toplam 8000 downloa dan ayda 300 dolar eder. Ahhh ahhhhh az kaldı
  • Delirdi bu
  • quote:

Delirdi bu

çok heyecanlı yahu...

ama o kadar anlattık bi gelmedin ya projeye ve foruma desteğe helal olsun worldwide
  • quote:

Delirdi bu

Evet aynen öyle oldu. Bir kişi daha vardı nickini unuttum. Hep hesap yapıyordu o da.
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.