Şimdi Ara

Rapator Tank Müzesi !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
6.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme (16.03.2016): Mecburi tank satışlarım başlamıştır...

Garajda yer kalmadığından ve garaj yuvasınada gold harcama istemediğimden dolayı tanklarımı satmaya başladığımı üzülerek ilan etmek isterim...

Pz. III/IV, Pz. Sfl. IVc, SU-85, Archer, S35 CA satıldı...Skoda T25 açıldı...
  • Rapator kullanıcısına yanıt
    Tier 6 dan asagisi sadece fantezi icindir, satitklarin icin uzulme, alacaklarin icin simdiden sevin ama :)

Edit:
    Sen deyince farkettim :) Buyuyu bozmayim bari bunu editledim :D
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Daha satacaktım ama günlük 5 tank satış limiti varmış...Bunuda öğrenmiş oldum...Yarın muhtemelen bazı tanklara indirim gelecek, önceden hazırlanayım dedim...Seninde 15k. mesajın hayırlı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Indirimli iken altinla almistik hatta yaklasik 2 sene once yuvalar 100 golda dusmustu, taa ozamandan bayagi bir stok yapmistim ben :)

Edit:
    Etkinlik ve gorevlerle gelen yuvalar icinde ayrica caba gosterdim.

Onun haricinde, bundan 3-4 yıl önce WG bir kod vermişti dandik bir tank + slot. Sonra kodun tekrar tekrar kullanılabildiğini keşfettik, tekrar tekrar kullanıp. 22 garaj slotu 2-3m ye yakında para elde etmiştim ben. Daha fazla sömüren de vardı.
  • Ah ona yetişseydim hiç tank satmadan devam ederdim daha...Kaçırmışız o günleri...
  • Güncelleme (05.04.2016): Yıl dönümü kutlamalarında indirimi umutsuzca beklemek için 5 tankı daha elden çıkardım...

Bu seferki kurbanlar;

M7, M4 Sherman, Sherman III, Achilles, Churchil I satıldı...
  • Sevgili kafa koparan komutanim :) artik bir tier 10 u garajina katmanin vakti gelmedi mi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncelleme (03.05.2016): O-I açıldı...Skoda T25 ve Hetzer alındı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 3 Mayıs 2016; 15:14:50 >
    O-I nerf yemeden oyna bence, T25 i de fulledikten sonra sakin ola satma. 2 skilli personel kasmaya calis.
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Japon ağır zaten O-I de kalır...Bu ay çek oynarım heralde...Tier 8 Pershinge de 20k kaldı...Onu açıcam...
  • Güncelleme (07.05.2016): T-34/100, M26 Pershing, Su-100M1 ve M44 açıldı...T-34/100 alındı...
  • Güncelleme (09.05.2016): LTTB, T71 ve M26 Pershing alındı...
  • İnsan bir skoda t40 alır
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Çok oynayamıyorum zaten alıpta ziyan etmek istemedim...Belki bir sonraki indirimde...
  • Güncelleme (21.05.2016): TVP VTU açıldı ve alındı...
  • Güncelleme (10.08.2016): WG nin verdiği müthiş hediye tanklarıda ekliyeyim dedim...Light Mk. VIC ve T-45...
  • Elsa kullanıcısına yanıt
    Yeni başlıycam World of Warships mi önerirsiniz Wot mu
  • Sinirlerin sağlam ve hızlı oyun istersen wot...

Daha yavaş akan ve az sinirlendiren oyun istiyorsan wows...

Hocam ikisi çok farklı oyunlar, tank seviyorsan tank oyna ama dediğim gibidir, gemi seviyorsan gemi oyna...
    WoT oynadım da hocam sistemim sıkıntı çıkarıyor minimumda oynuyoeum 19-20 fps falan zevki de çıkmıyor
  • Güncelleme (15.10.2016): T-44-100 hak edildi...Churchill III Gurcell başkan tarafından hediye edildi...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.