Şimdi Ara

Ranked Kul Hakkı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
1.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GnyMade

Tr de ne zaman bu mantık yaygınlaşırsa ozmn meta yerine oturmuş demektir.

Şuanda bu mantığı 1 kişi söyledi yani yılda 3-4 kişi daha söyler her yıl 5 kişi söyler kısacası bi 50 yıl sonra meta yerine oturur.
  • Çok güzel düşünmüşsün
  • Herkes böyle düşünse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

quote:

Orijinalden alıntı: GnyMade

Tr de ne zaman bu mantık yaygınlaşırsa ozmn meta yerine oturmuş demektir.

Şuanda bu mantığı 1 kişi söyledi yani yılda 3-4 kişi daha söyler her yıl 5 kişi söyler kısacası bi 50 yıl sonra meta yerine oturur.

O zamana Kim öle Kim kala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BattalDread

quote:

Orijinalden alıntı: Jenerik1

Beyler ben ranked girmeye başladım ilk olarak çok iyidim.4 win 0 Lose oldu sonra biraz kazandım biraz kaybettim sonra direk Silver 2 ye geçtim.Sonra bizim takım çok kaliteliydi,karşı takımda öyle ama herkesin takımında olan ve şikayet edilen mal bendim bu sefer ben kötü oynamıyordum karşımdaki süper oynuyordu benim win 400 adamınki 1000.Eziyordu :( Bende 600 win olana kadar ranked girmeme kararı aldım Böylece kimsenin elosu benim yüzümden düşmicek

Helal olsunk karşim gerçekten çok mantıklı keşke herkez ( biliyorum Z ) senin gibi düşünse.Gayet mantıklı Allah razı olsun

herkez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Senin kaç win sahibi olduğun oyunu ne kadar bildiğin anlamına gelmez.
  • herkes senin gibi düşünse keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTHorde

quote:

Orijinalden alıntı: BattalDread

quote:

Orijinalden alıntı: Jenerik1

Beyler ben ranked girmeye başladım ilk olarak çok iyidim.4 win 0 Lose oldu sonra biraz kazandım biraz kaybettim sonra direk Silver 2 ye geçtim.Sonra bizim takım çok kaliteliydi,karşı takımda öyle ama herkesin takımında olan ve şikayet edilen mal bendim bu sefer ben kötü oynamıyordum karşımdaki süper oynuyordu benim win 400 adamınki 1000.Eziyordu :( Bende 600 win olana kadar ranked girmeme kararı aldım Böylece kimsenin elosu benim yüzümden düşmicek

Helal olsunk karşim gerçekten çok mantıklı keşke herkez ( biliyorum Z ) senin gibi düşünse.Gayet mantıklı Allah razı olsun

herkez

Aynen

• Helal olsun denilecek laf birakmamissin.
  • Adam çözmüş ustaa.
  • Senin gibiler olsa hep keşke. Helal olsun ne diyeyim.
  • Adamsın.
  • Örnek davranış.
  • Namaza başlıcam.
  • Biri gitti geriye 3465464164641 tanem kaldi...

Genede Tebrikler...

• İyi de lig düşersin uzun süre (3 hafta-1 ay) ranked girmezsen, haberin olsun
  • KESİNLİKLE YANLIS DÜSÜNÜYORSUN, normal 5000 oyun oynasanda birsey ögrenemezsin, oyunu ögrenmenin kuralı senden iyi rakiplerle oynayıp onları ve kendini analiz etmenden gecer, gördügün güzel taktigi sen denersin, yada bir daha gelirse nasıl basedecegini düsünürsün,kolay adamları haklaya haklaya ögrenilse idi en cok botlarla oynayan en iyisi olurdu. kul hakkı olayına gelince , iyi oynarsan yükselirsin, kötü oynarsan düsersin, kendi yerini bulursun ve bulundugun yerdeki kimse senden iyi degildir,senden kötü de degildir. her oyuncu bazen iyi oynayabilir bazen kötü oynayabilir. bazen yenersin bazen yenilirsin. normal bunlar. senden iyi rakipleri bul ki en iyi rankedde bulursun, ezil ve analiz et, zamanla iyilesirsin sende.

bu arada eune diamond 5.
  • Adamsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canberk88

neden karşıma benden daha iyilerin geleceğini bilerek takımı kaybetmeye sürükleyim ki?
    En iyisi iyi olup ben takımı kazanmaya götürmeliyim

Güzel düşünüyosun ama 456546 win yapıp pro olduktan sonra girdiğini varsayalım, sonra her oyun "önceki SENlerden" denk gelse bol bol, nasıl bir ruh haline girersin?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.