Şimdi Ara

Rampage MP-19 RGB Mouse Pad 20 TL İnceHesap -Sıcak- (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
3
Favori
14.469
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bende de durum aynı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tryaman

migros reyonda 15tl yazan ketçapı kasada 18tl geçirdi. Reyonda 15 yazdığını söyledim fotoğrafını da gösterdim. İlgili arkadaş reyonda 18'tllik markod olmadığı için benim ürünümü 15tlden geçti.
    hepinize tek tek açıklarım sorun yok sana da anlatayım.

o ketcap 1 tl yazsaydı kuyrukta da 1000 kişi olsaydı migros 1000 kişiye 1 tlden mi verecekdi?

velev ki öyle. sen o ketcabın 1 tl olmadığını zaten bilirsin. etik olarak kasada yanlış fiyat denilirse önemli değil deyip normal fiyatından alırsın.

15-18 arasında fark yok bu normal bir durum. ben 20 dolarlık ürünü 20 tlye alma çakallığından bahsediyorum.
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    İptal oldu

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    tırtıklamak değil de hakkımızı aramak diyelim kanun çerçevesinde.

hocam gönlünüz olsun thhye başvurmuyorum o halde :)

yoksa ben de 100 lira peşinde değilim ve muhtaç değilim çok şükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sözlerinize dikkat edin!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

Sözlerinize dikkat edin!!

Alıntıları Göster
    istediğini söyleyen istemediğini işitir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

tırtıklamak değil de hakkımızı aramak diyelim kanun çerçevesinde.

hocam gönlünüz olsun thhye başvurmuyorum o halde :)

yoksa ben de 100 lira peşinde değilim ve muhtaç değilim çok şükür.
    daha çoğu sizin olsun ben burada bazı arkadaşlara farklı bir bakış açısı sunmak için elimi taşın altına koyup bunları yazdım.

bende bilirdim konuyu görüp banane diyip gitmeyi. tepki alacağımı bildiğim halde yazdım doğruları. anlayan anlıyor anlamayana da biz elimizden geleni yaptık diye düşünüyorum. hayırlı günler dilerim.
    Ben de siz bu kadar saldırınca kendimi daha haklı görüp tüketici hakem heyetine başvurdum sağolun. Millete dolandırıcı falan demeyin bence yaptığınız suç
  • Ticaret yapan herkes karda edebilir zarar da. Yaptığı hatadan dolayı zarar etmesi gayet normal yoksa herkes ticaret yapıp herkes zengin olurdu. Ticareti çok zarar ederek yaparsan zaten batarsın. Ticaret kar zarardır. Her zaman kar etmek değildir. Burada da bir hata varsa tüketiciyi mağdur etmeden sonucuna katlanmak zorunda.
    Ben aldım iptal oldu, Thh'ye gideceğim. Elimde ekran görüntüleride mevcut.
    İptal olduğuna dair ne bir mail ne bir arama yapıldı veya web sitesi üzerinden bildirim geldi.
    Ben aradım 22dk bekledim ve öğrendim. Kendileride thhye gidebileceğimi söyledi zaten.
    2 saatten fazla ilanda kaldı ve hata yaptılarsa bunu farketmeleri 2 saatten kısa sürer.

Vicdan diyorsunuz, etik diyorsunuzda o malın geliş fiyatını öğrenin bence veya diğer sattığı malzemeleri % kaç karla satıyor ondan sonra kim vicdanlı kim vicdansız karar verin😁 Adamlar para kazanmasın demiyorum zaten her zaman her şekilde kazanıyorlar. Bir kere zarardan birşey olmaz az kazanmış olurlar. Ama haber vermeden iptal etmek hangi vicdana sığar ona karar vermenizi öneririm. Teşekkürler.

• quote:

Ben de siz bu kadar saldırınca kendimi daha haklı görüp tüketici hakem heyetine başvurdum sağolun. Millete dolandırıcı falan demeyin bence yaptığınız suç
    sen de böyle saçmalayınca ne kadar düzgün bir insan olduğumu gördüm.

senin gibi insanların içinde inci gibi parlıyorum sayende. teşekkürler.

senin ki de işlediğin suça kılıf uydurmak. gönül rahatlığı ile kullanırsın.
  • canaydin0 C kullanıcısına yanıt
    hocam adam alanlara dolandırıcı diyor daha fazla cevap vermeyelim bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yahu hocam ne anlatıyorsun sen? Ne hakla buradaki insanlara dolandırıcı gibi ithamlarda bulunuyorsun?

Bizim derdimiz neden ölü fiyattan ürün gönderilmedi meselesi değil ürün iptalinde takınılan tavrın yanlışlığıdır. Alan arkadaşların çoğu bu konuda hemfikirdir sanıyorum. Kaldı ki bu satıcının fiyat hatası yapası kendini bağlar kanun dahilinde yazdığı fiyattan vermek zorunda bu e-ticarette de böyle markette de böyle. Vicdandan falan bahsetmişsiniz kimse firmaya zarar ettirelim kazanç sağlayalım derdinde değil, stok bitti temin edilemedi gibi çakallıklara başvurmak habersiz iptal etmek yerine ürünü alanlara açıklama yapılıp özür dilense problem ortadan kalkardı zaten, derdimiz bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

farklı düşünceleri belirtmeniz güzel ama dolandırıcı demeseniz daha iyi olur.

iddanızı kanıtlamakla mükellefsiniz çünkü.

bu durumda kanıtlayamayacağınız için suçlu durumuna düşersiniz.

ulan bir ürün aldık hem dolandırcı olduk hem suçlu işe bak. Arkadaş incehesap çalışanı herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

farklı düşünceleri belirtmeniz güzel ama dolandırıcı demeseniz daha iyi olur.

iddanızı kanıtlamakla mükellefsiniz çünkü.

bu durumda kanıtlayamayacağınız için suçlu durumuna düşersiniz.
    Bir insanın eksikliğinden yararlanmak adına bunu fırsata çevirmek benim lugatımda böyledir.

Sülün Osman'ın çok güzel bir lafı vardı yaptıklarıyla ilgili "beni dolandırmaya çalışmayan hiçkimseyi ben doladırmadım". uyanıklık yapıp birşeyi ucuza getirmeye çalışanlara verilecek en güzel cevap 20 liraya koca bir paspas göndermektir. incehesap sitesinin yerinde olsam öyle yapardım. böylece herkes memnun kalırdı. o zaman jet fadılın söyeldiği olurdu. zor durumda kalandan faydalanmak deyimi böylece yerini bulurdu.

Herkes biliyor o ürünün 20 lira olmadığını. elini ovuşturarak bekliyor insanlar. yine de anlayışlı yorumunuz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panamalı Hasta -- 18 Kasım 2019; 15:32:24 >

• quote:

ulan bir ürün aldık hem dolandırcı olduk hem suçlu işe bak. Arkadaş incehesap çalışanı herhalde
    senin yaşın kadar yaşanmışlığım var genç adam.

sen nedemek istediğimi biliyorsun senin gibi milyonlarcasına da laf anlatırım ben. yeter ki anlamak iste.
    Arkadaş kimi dolandırdık hÂl neyi savunuyorsun allah allah ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

Arkadaş kimi dolandırdık hÂl neyi savunuyorsun allah allah ya
    sen o ürünü 20 tlye aldığında ederine mi aldığını düşünüyorsun?

ya kardeşim adam sana dedi ki kusura bakma elemanımız yeni fiyatı yanlış girmiş. sen tamam canınız saolsun diyip o ürünü yere mi bırakıyorsun yoksa banane ben alacağım istersen zarar et mi diyorsun? idrak yeteneğin mi yok?
  • Rampage MP-19 RGB Mouse Pad 20 TL İnceHesap -Sıcak-
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.