Şimdi Ara

Ramos'dan Bay Trail işlemcili ve çift işletim sistemli tablet (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WinRT değil de Win8 kurulu geliyorsa inanılmaz bir tablet olur. Tablet bilgisayar olur ve fiziksel klavye mobilden sonra ana akım bilgisayarlarda da tarihteki yerini alır.

(Bu olmasa bile projeksiyon klavyeler yaygınlaşınca fiziksel klavye ye duyulan ihtiyaç ortadan kalkar.)

• hacı1992 kullanıcısına yanıt
    Şimdi tuzludan kastınız 2350 tl ise bence fiyat Trio için çook iyi bugun en basiti yoga serisi bir cihaz için ki 3.nesil oldugunu varsayarsak aynı sekment oldugu ıcın soyledım 2500 tl bandında satılıyor ki bence pahalı.?bay trail işlemcili ürün var aslnda :) birebir incelemesini yaptım hemde docklu 8" Asusta Sene başında piyasa da görebilcez.Tablet tarafında ise Eğer İ5 işlemcili ativ serisi bir cihazı elinize aldığınızda Fan olması rahatsız etmesı ısınması bi yana seste rahatsız ediyor :) tablette Z serisi atomdan incelik,pil,mobilite anlamında vazgeçmek çokta mantıklı değil gibi duruyor buda benim fikrim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killerboy33

Şimdi tuzludan kastınız 2350 tl ise bence fiyat Trio için çook iyi bugun en basiti yoga serisi bir cihaz için ki 3.nesil oldugunu varsayarsak aynı sekment oldugu ıcın soyledım 2500 tl bandında satılıyor ki bence pahalı.?bay trail işlemcili ürün var aslnda :) birebir incelemesini yaptım hemde docklu 8" Asusta Sene başında piyasa da görebilcez.Tablet tarafında ise Eğer İ5 işlemcili ativ serisi bir cihazı elinize aldığınızda Fan olması rahatsız etmesı ısınması bi yana seste rahatsız ediyor :) tablette Z serisi atomdan incelik,pil,mobilite anlamında vazgeçmek çokta mantıklı değil gibi duruyor buda benim fikrim.

Açıkcası fiyatının 2350 tl olduğunu bilmiyordum.Bir link atarsanız bilgilenmiş olurum.Eğer ki fiyat dediğiniz gibiyse kendi segmentinde fiyatı diğer benzeri cihazlara göre çok iyi ama benim demek istediğim ramos un tabletine göre tuzlu.Ramos un tableti en çok 400–450 dolardan çıkar ki trionun yarısından daha düşük bir fiyat olur.
    Tekrar söylüyorum bay trail işlemçiye sahip çift işletim sistemiyle çıkan bir cihaz duymadım.Hatta bir önceki seri atom işlemçilere bir sebepten dolayı android kurulamıyordu.Bu cihaz çıkarsa taşınabilirlik anlamında bir çok kişinin derdine derman olacaktır.Tabi ben sonradan haberdar oldum bu bay trail işlemciler ile ilgili küçük bir detaya.Bu işlemçileri ilk başta 64 bit olarak çıktığı yazılmıştı hatta tablo olarak yapılmıştı lakin 4gb ram li bu işlemçiye sahip tablet çıkmamıştı.Sonradan öğrendim ki intel ilk başta 64 bit olarak çıkarmış ama sonradan sorun mu yaşamış ne olduysa 32 bit e dönmüş.Ama bu eksisine rağmen taşınabilirlik konusunda gerçekten çok önemli bu iki işletim sisteminin bir arada olması.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.