Şimdi Ara

Ramazanda Konu Dışı Özel Topiği (İftar-Sahur) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
1
Favori
5.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

Bugün pide kuyruğuna giricem

geçmiş olsun zor çıkarsın birdaha bugün 5 te hallettim pide olayını oh be...
  • Deli gibi su ve maden suyu içmek istiyorum !
  • Az kaldı.
  • Tok kalmak istiyosanız gözleme yeyin. Ben yiyorum hiç acıkmıyorum susamıyorumda aynı zamanda :D
  • en çok kola istiyorum şuan offf olsada içsem
  • şunu koyacak yer arıyodum,burası uygunçok güldüm sizde gülün

Ramazanda Konu Dışı Özel Topiği (İftar-Sahur)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

şunu koyacak yer arıyodum,burası uygunçok güldüm sizde gülün

Ramazanda Konu Dışı Özel Topiği (İftar-Sahur)

Az kaldı beyler dayanın

• iftarımı edip dükkanı açtım şu an maden suyu içiyorum çatliyacam su içmekten valla esnaf böle abiler yaradanıma şükür de zoruma gidiyor ne bayramımız ve ne ramazan haşant gibiyim 5 dk dinlenemiyoz bile neyse içimi döktüm biraz kusura bakmayın
  • Bugün çok rahat geçti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

Bugün çok rahat geçti.

Akşam sahura kalkmayı unuttugum için bugün oldukça zor geçti ama nihayet iftarımı yaptım
  • birazdan patlayacam, allahım ikinci gün ve gene hayvan gibi yedim, bu iftar mevzusunu bi düzene kavuşturmam gerek.

ikinci gün sonunda söylemem gerekir ki iki gün de beklediğimden çok kolay geçti. özellikle dün neredeyse aklıma bile gelmedi oruçlu olduğum, bugün azcık susuzluk çektim ama oda pek aklıma gelmedi. orucun böyle olacağını tahmin etmezdim.
  • Oh be huzura erdim.
  • reflü sıkıntım var bir tabak çorba yedim kalktım.. yarım saat sonra yemek yiyeceğim yarım saat sonra pilav.. hayırlısı napalım .. Dua ederseniz memnun olurum arkadaşlar
  • Vallahi benim bir sıkıntım yok fakat iftarda yanlızca 1 tabak mercimek yedim
  • 1 tabak mercimek neyine yetiyo hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: rsy10

reflü sıkıntım var bir tabak çorba yedim kalktım.. yarım saat sonra yemek yiyeceğim yarım saat sonra pilav.. hayırlısı napalım .. Dua ederseniz memnun olurum arkadaşlar

Reflü oruç sırasında da sorun oluşturuyor ise benden sana tavsiye, sahurda 5-10 tane zeytin çekirdeğini yut, bir de sahurdan önce aç karnına Pantpas 40mg hap yutarsan sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anzurbayev

quote:

reflü sıkıntım var bir tabak çorba yedim kalktım.. yarım saat sonra yemek yiyeceğim yarım saat sonra pilav.. hayırlısı napalım .. Dua ederseniz memnun olurum arkadaşlar

Reflü oruç sırasında da sorun oluşturuyor ise benden sana tavsiye, sahurda 5-10 tane zeytin çekirdeğini yut, bir de sahurdan önce aç karnına Pantpas 40mg hap yutarsan sorun olmaz.

sağolasn.denemeye çalışacağm
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Anzurbayev

quote:

sağolasn.denemeye çalışacağm

Ben çok çektim bu dertten geçen seneye kadar. Daha önceden herkes artık bırak tutma bu kadar sinir stres yapacaksan diye dert yanardı şimdi rahatım.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.