Şimdi Ara

Ramazan’da Hediye İnternet Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pphammer

Bir kere avea dan kazığığı yediğim için bunu kullanmayacağım.

Avea 5mbı 5 milyon demişti. Bende 25-30mb kullanmıştım. 170 tl gelmişti.

Mesela vodafone da öyle. 5 MB 1 TL. Amaaa paket aşımı durumunda. Yoksa 1 kB 0.45 TL üzerinden hesaplanır. Sizinki 1024 x 30 x 0.45 olmuş. Yani 138 TL internet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

Ben internet paketi kullandığımdan bana gelmedi ama internete hiç girmeyen annemin hattına gelmiş 1 gb , şehir dışındaydık ve net lazımdı valla ilaç gibi geldi :) başta ufak ufak kullanıp deneme yaptım, baktım bakiye düşmedi sonra devam ettim.Sıkıntı olmasın diyede % 90 ını kullanıp bıraktım, hiçbir sorun olmadı.Hız olarakta bulunduğunuz bölgedeki 3g hızıyla aynı farklı bir hız tanımlı değil yani.Burda 2-3 mbit görüyordu o civarda hızla kullandım.

Babamın hatta tanımlamamışlar niyese, onda da olsa 1 gb da ordan kullanacaktım ama olmadı :)

Aynı isme kayıtlı hatlardan random seçilerek gidiyor. Mesela b abalar günü mesajı. Ya da baban internete giriyor.

• Konuya girmeden ben mi vesvese yapıyorum sadece demiştim ama herkes benim gibiymiş... 6 aydır hediye internet paketim var ama fatura yüklü gelir diye interneti kapatmışım telefonumda vodafone a güvenemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

Ben internet paketi kullandığımdan bana gelmedi ama internete hiç girmeyen annemin hattına gelmiş 1 gb , şehir dışındaydık ve net lazımdı valla ilaç gibi geldi :) başta ufak ufak kullanıp deneme yaptım, baktım bakiye düşmedi sonra devam ettim.Sıkıntı olmasın diyede % 90 ını kullanıp bıraktım, hiçbir sorun olmadı.Hız olarakta bulunduğunuz bölgedeki 3g hızıyla aynı farklı bir hız tanımlı değil yani.Burda 2-3 mbit görüyordu o civarda hızla kullandım.

Babamın hatta tanımlamamışlar niyese, onda da olsa 1 gb da ordan kullanacaktım ama olmadı :)

Aynı isme kayıtlı hatlardan random seçilerek gidiyor. Mesela b abalar günü mesajı. Ya da baban internete giriyor.

yok internete girmiyor, Msg bile atmaz kendisi.sadece konuşur.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.