Şimdi Ara

Ram Yükseltme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lenovo Z500 laptopumun ramlerini yükseltmek istiyorum. Şu anda çalışanlar 1600 MHZ ile çalışıyor.

Bunlardan hangisini almalıyım? Aralarında çok fark var mı?
    https://bilendenal.com/urun/kingston-hyperx-impact-sodimm-16gb-ddr3l-2133mhz-cl11-dr-2rx8-siyah-notebook-performans-bellegi-kit-2x8gb-hx321ls11ib2k2-16/?identity=2009132037927149226
    https://bilendenal.com/urun/kingston-hyperx-impact-sodimm-16gb-ddr3l-1600mhz-cl9-dr-2rx8-siyah-notebook-performans-bellegi-kit-2x8gb-hx316ls9ibk2-16/?identity=1632800629482702828

2133 mhz benim bilgisayarıma olur mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinanfb -- 12 Şubat 2017; 21:26:55 >

• aynı degerde ramler kullan...bir fark goremezsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayar'inizin Ozelliklerine Girin...
    - Yukarıdaki Menulerden " Gelişmiş " Menusune Tıklayın...
    - " Performans " Adlı Menunun " Ayarlar " Kısmına Gelin...
    - Daha Sonra Tekrar Çıkan Pencereden " Gelişmiş " Menusune Gelin...
    - " Sanal Bellek " Bolumunden " Değiştir " Yazısına Tıklayın..
    - Daha Sonra Çıkan Pencereden " Sürücüler " Kısmından " Hangi Bolumden Raminize Vermek Istiyorsanız Seçin ( C: , D: E: ) Gibi...
    - Sürücüyü Seçtikten Sonra " Özel Boyut " Seçeneğini Seçip
    - Başlangıç Boyutu Orneğin ( 4096 )
    - En Büyük Boyutu Orneğin ( 4096 )
    -Yazıp ayarla deyin
    -Resetleyin pcnizi
    Yaparsanız Raminiz 4 gb Artmıs Olur...Bilgisayarınızdaki hız farkını Sizde görün..

hayırlı olsun..

Window 98ten win 7ye kadar..Tüm İşletim sistemlerinde denenmiştir İnt cafede gözle görülür hız farkı oluyor..donmalara son yavaşlığa son..

Herhangi sorun yaratmamaktadır 3 gb ramli bilgisayarda bile deneyebilirsiniz..

4 gb raminiz varsa ordaki sayıları 6096 yapabilirsiniz..

Not: 256 mb ve altındaki pclerde özellikle işe yaramaktadır..en ilginç yanıda vistada açılıştaki hoşgeldiniz yazısında geçen 70 saniyeyi 25 saniyeye kadar inmedirmesidir..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.