Şimdi Ara

RAM'leri ayrı taksam dual olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu hafta içinde PC almayı düşünüyorum fakat RAM konusunda kararsız kaldım.Bütçem en fazla 1GB'lık RAM'lere yetiyor.Şimdi dual 2*512 taksam daha sonra upgrade ederken sorun olacağından şimdi tek 1GB , daha sonra aynı markadan bir tane daha 1GB taksam bu 1GB'lar dual çalışır mı???Ayrıca çalışmazsa performans olarak ne kadar fark eder???Kusra bakmayın dual RAM konularında bilgisizim...

• aynı özellikte ram alırsan çatır çatır çalışır merak etme NŞA' da (22 °C sıcaklık, 1 atm basınç )
    tabi özel durumlar uyuşmazlıklar olabiliyo arada ne de olsa sayısal dünya bu digitlerin dünyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaiNStreaM -- 13 Nisan 2006; 11:01:49 >
  • çalışır. şimdi 1 gb al, biraz bekle bi tane daha 1 gb al. olur böle harika. :)
  • aynı marka ve atnı cipli alırsan iyi olur tabi
  • ya arkadaşlar bu aynı cipli olma olayı ne ya anlamadım neyani şimdi rami alırken üzerindeki ciplere teker teker mi bakcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessizciqlik -- 13 Nisan 2006; 12:32:13 >
  • Evet aynen öyle
  • kingston almanı ve kutunun üzerindeki teknik bilgiye bakarak diğer ram'i almanı öneririm.
  • dostum alacağın ram ne olursa olsun cl 2.5 hızında olmasını iste cl hızları ne kadar düşük olursa(erişim hızı)daha iyi performans alırsın yani pr. ların daha hızlı çalışır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.