Şimdi Ara

Ram Frequency...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yardımcı olursanız çok sevineceğim.Problem su:

Via vt8233 chipsetli(chipset galiba) bir anakartım var(P4 1.7).Hem ddr hem sd slot u mevcut.2. el aldım.256 mb 133 mhz Sd ram vardı.Yetmediği için 512 ddr ram almak istedim ileriye yönelik.Kasayı götürdüğüm firma ddr 400 mhz desteklemediğini söyledi.Şimdi 333 mhz almayı düşünüyorum,fakat bunuda destekleyip desteklemeyeceğini bilmiyorum.Net te arastırdım fakat kesin bir bilgi bulamadım.Siz olsaydınız sd yi çıkarıp ddr mı takardınız yoksa sd den devam mı ederdiniz?Yardımlarınız bekliyorum.Okuyan herkese teşekkürler.

• Yok mu bir bilen ya?
  • anakartın hem sd hem ddr ı desdekliyo galiba.sd yi çıkarıp ddr takmak derken aynı slotu kastedmedin herhalde. sd ram ile ddr aynı slota olmaz,slotlar farklıdır. ankartının hangi hızları desteklediğini öğrenmek için anakrtının sitesinde kendi boardınla ilgili bilgileri bul kontrol et.
    eğer hem sd hem ddr destekliyosa ben senin yerinde olsam ikisini bir kullanırdım.gerçi frekans farklılığından bi sorun olur muydu o kadarını bilemicem.
    sen en iyisi dediğim gibi anakartın sitesinden kendi boardınla ilgili bilgileri bul desteklediği ram frekanslarına bak.
  • DDR

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.