Şimdi Ara

Rainbow Six Siege'in Yeni Güncellemesi Detaylandırıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Ubisoft Rainbow Six serisinin son çıkan oyunu Siege için yeni güncellemesini duyurdu. Güncelleme oyuncular tarafından rapor edilen bir çok sorunu düzeltirken, PC için de yüksek çözünürlük paketini getiriyor. 

Güncelleme gün itibariyle tüm platformlar için eş zamanlı olarak çıkacak. Yapımcı,  Ultra-HD doku paketinin 4K'da oynayanlar için en ideal ayar olduğunu söyledi. 

Siege, 1 Aralık'ta Xbox One, PlayStation 4 ve PC için çıkışını gerçekleştirmişti. 

• Mükemmel bir haber içeriği, sizden çeviri yapmanızı beklemiyoruz ama ingilizcede olsa en azından patch notlarını yada linkini koysaydınız.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: There goes your life

Mükemmel bir haber içeriği, sizden çeviri yapmanızı beklemiyoruz ama ingilizcede olsa en azından patch notlarını yada linkini koysaydınız.

http://rainbow6.ubi.com/siege/en-US/news/detail.aspx?c=tcm:152-233495-16&ct=tcm:148-76770-32

Ben baktim baya iyi duruyor. Birde söyle hudsiz bir oyun modu ekleseler tam olacak.

• quote:

Orjinalden alıntı: alike03

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: There goes your life

Mükemmel bir haber içeriği, sizden çeviri yapmanızı beklemiyoruz ama ingilizcede olsa en azından patch notlarını yada linkini koysaydınız.</blockquote>

<a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=112769518&url=http://rainbow6.ubi.com/siege/en-US/news/detail.aspx?c=tcm:152-233495-16&ct=tcm:148-76770-32" data-href="http://rainbow6.ubi.com/siege/en-US/news/detail.aspx?c=tcm:152-233495-16&ct=tcm:148-76770-32">http://rainbow6.ubi.com/siege/en-US/news/detail.aspx?c=tcm:152-233495-16&ct=tcm:148-76770-32</a>

Ben baktim baya iyi duruyor. Birde söyle hudsiz bir oyun modu ekleseler tam olacak.

Ocakta o da ekleniyor.

• Gerçekten müthiş atmosferi olan bir oyun harika haber
  • Ubisoft'un oyun motoru 4K'da oyun oynamaya elverişli değil, ciddi frame düşmeleri var.
  • gtx 980 ti ile anca bu oyun 4k 60 fps ile oynanır

• 4K texture pack mı wohaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: patren

gtx 980 ti ile anca bu oyun 4k 60 fps ile oynanır

valla bende var 980 ti ama almadım 4 k monitor yok 4k 60 fps 980 ti oynatırmı bilmiyom cunku assian creed 1080p hersey fulde 47 fps :D

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Oyunu demedim ama 4K'da diğer Ubisoft oyunlarına göre daha iyi optimizeye sahip olmalı, çünkü AC veya Far Cry gibi açık dünya değil.
  • 4K texture pack bu arada 9 GB, onu da belirtin isterseniz. :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: nemesis16

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: patren

gtx 980 ti ile anca bu oyun 4k 60 fps ile oynanır</blockquote>

valla bende var 980 ti ama almadım 4 k monitor yok 4k 60 fps 980 ti oynatırmı bilmiyom cunku assian creed 1080p hersey fulde 47 fps :D

2 adet SLI 980x var ama 2K dışında Ubisoft oyunları 4K'da çok sıkıntılı, 40 FPS anca alıyor 2 kart olmasına rağmen üstelik AA gibi ayarlar kapalıdayken. Ubisoft'un grafik motorunu gözden geçirmesi lazım. Battlefront, Black OPS 3 gibi oyunlarda 4K 60 fps sıkıntı olmuyor, sadece Ubisoft oyunlarında böyle bir şey var. DX12 oyunları artık gelse de orta seviye karttlar dahil performans konusunda rahat etsek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.