Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

RAINBOW SIX LOCKDOWN

13
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> RAINBOW SIX LOCKDOWN
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      238 Mesaj
      19 Mart 2006 14:30:10 Konu Sahibi
      arkadaşlar bu oyunu torrent den indiren varmı.kimisi ses çımkıyor falan yazmış.starforce 3.6 kilidi var ama deviance kırmıştır sanırım sitede baktımda sesi çıkmıyor silah sesi yok falan yazmışlar ama kimide çıkıyor demiş.dosya boyutu büyük ondan bir sorayım dedim indiren varsa bilgi verirse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korkcy -- 19 Mart 2006; 14:31:09 >

|
      |
      19 Mart 2006 14:36:55
      Demosunda ses çıkmıyordu.
      |
      |
      19 Mart 2006 14:44:45 Konu Sahibi
      işte oyunda da ses çıkmıyor diyen var ama kimi de demişki audio ayalarından to surroun seçeneğini seçince çalışıyor demiş ama şimdi emin olmak istiyorum 3.8 gb boşa indirmeyeyim
      |
      |
      19 Mart 2006 14:52:19
      Ses ayarı yapılıyo ama oyun çok kötü istersen indir ama bence indirme indirirsen seste yardımcı olurum
      |
      |
      19 Mart 2006 15:00:41 Konu Sahibi
      ciddimi gerçi pekde iyi notlar almamış sitelerden ama ben hem bir rainbowsix hayranı hemde fps hastası olarak yine de sevmemmi sence o kadar mı kötü
      quote:

Orjinalden alıntı: Madman

Ses ayarı yapılıyo ama oyun çok kötü istersen indir ama bence indirme indirirsen seste yardımcı olurum
      |
      |
      19 Mart 2006 15:11:51
      Grafikler baya iyi ama yapay zekası çok kötü takım ruhu yok gerçekden iyi bir oyun değil swat 4 ve ek paketini tawsiye ediyorum
      |
      |

Feel True Power

The most powerful console ever!
    • Yarbay
      3485 Mesaj
      19 Mart 2006 15:14:00
      Benim gibi serinin tüm bölümlerini bitirmiş (convert ops. hariç), bu oyunu tam bir hayranı isen tüm olumsuz yanlarına rağmen seversin oyunu.
      |
      |
      19 Mart 2006 15:17:04 Konu Sahibi
      evet yapay zeka kötüymüş ama yine yapay zeka sıfır olan ve takımın senin verdiği hiçbir emri yerine getirmediği the regiment ı bile sevdiğim ve yerin dibine batırılan bet on soldier ı da indirdiğim için bunu da indirmem gerekir sanırım :))) madman kardeş oyun bir kaç gün de iner sen bi ses olayını söylesen bana şimdiden nasıl halledicem
      quote:

Orjinalden alıntı: pinky demon

Grafikler baya iyi ama yapay zekası çok kötü takım ruhu yok gerçekden iyi bir oyun değil swat 4 ve ek paketini tawsiye ediyorum
      |
      |

• Teğmen
      238 Mesaj
      19 Mart 2006 15:19:45 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: korkcy

evet yapay zeka kötüymüş ama yine yapay zeka sıfır olan ve takımın senin verdiği hiçbir emri yerine getirmediği the regiment ı bile sevdiğim ve yerin dibine batırılan bet on soldier ı da indirdiğim için bunu da indirmem gerekir sanırım :)))(swat 4 ün üstine yok dediğin gibi onu bitirdim ve ek paketini de indirdim ilk onu oynucam zaten) madman kardeş oyun bir kaç gün de iner sen bi ses olayını söylesen bana şimdiden nasıl halledicem
      quote:

Orjinalden alıntı: pinky demon

|
      |

• Çavuş
      59 Mesaj
      19 Mart 2006 15:46:51
      cidden rainbow serisi giderek kötüleşiyo maalesef!
      eger bu türden hoşlanıyosan rainbow yerine ghost recon(yenisi cıkacak),hidden&dangerous2,swat4 ve full spectrum warrioru öneririm
      |
      |
      19 Mart 2006 16:12:27 Konu Sahibi
      haklısın dediğin oyunlar güzel oyunlar ama benim kafamı gamespot karıştırdı 80 verince
      quote:

Orjinalden alıntı: foks

cidden rainbow serisi giderek kötüleşiyo maalesef!
      eger bu türden hoşlanıyosan rainbow yerine ghost recon(yenisi cıkacak),hidden&dangerous2,swat4 ve full spectrum warrioru öneririm
      |
      |
      19 Mart 2006 17:29:31
      gamespota muhtemelen para vermişler neyse benim vereceğim dosya değil sadece bi ayarı değiştiriyorsun o kadar şimdi aklımda değil sonra söylerim
      |
      |
      19 Mart 2006 17:39:47 Konu Sahibi
      olabilir walla ok hatırlayınca bekliyorum mesajını saolasın...
      quote:

Orjinalden alıntı: Madman

gamespota muhtemelen para vermişler neyse benim vereceğim dosya değil sadece bi ayarı değiştiriyorsun o kadar şimdi aklımda değil sonra söylerim
      |
      |
      18 Haziran 2011 15:14:57
      Arkadaşlar oyunu orjinal aldım...Sorunsuz bir şekilde yükledim ama yüklerken bana CD Key Sormadı..Sonrada yükleme bittiğinde oyunun kısa yolunu tıkladıgımda

Star Force : Error.... Diye Birşey çıkıyor..Yardım edermisiniz..birde cd nin üstünde CD key Ver Birde Cd kutusunun içinde baska bir Cd Key Var
      |
      |
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Satılık Köpek
haberler
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,232
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.