Şimdi Ara

RAIDER SERİSİ 80PLUS 750W GÜÇ KAYNAĞI PA750(SILVER) çok ses çıkarıyor normalmidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni aldığım üründen çıkan ses normalmidir normalse eski üründe bu sorunum yokdu bu ürün neden bu kadar sesli çalışıyor

ilk çekdiğim video karanlık çıkdı bende sonrakini telefonun ışığını açarak çekdim markanın görünmesi açısından

son çekdiğimde ise kasadaki ön ve arka fanları durdurdum diğer fanlarla alakası olmadığını vurgulamak için

ürünü bu ayın 3'ünde ankaradan aldım o sıra evde değildim o yüzden ürünü ilk kardeşimin bilgisayarında denemişdim ben o sıra onun kasadaki fanlardan geldiğini sandım eve gelince tekrar edince farkına vardım şimdi ürünü göndersem orada belirli zaman denediklerinde ses sorunu yapmaz ise ne yapabilirim ses bir defa başladımı kesilmiyor bu çekmiş olduğum videoları cd ye basdım ürünle yollasam işe yararmı gerçeği oradaki hatam vakdimim olmadığı sıra almam oldu ürünleri tek tek bakacak zamanım yokdu bu sorun geçmişde kaldı şimdi ne yapacağıma bakmam gerekiyor değişim yaparlarmı aynı fiyata G750M 80PLUS 750W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI ürün var yada üsdüne ekleyip CX SERİSİ 80PLUS BRONZE 750W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI mı almalıyım tabiki bunlar değişim yaparlarsa düşüneceklerim ilk başda Corsair almayı düşünmüşdüm ondada bu ses sorunu olduğu belirtilmiş çoğu yerde

• konu hakkında bilgili biri yokmu okuyan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.