Şimdi Ara

RAID Veri kurtarma (RESİMLİ ANLATIM) R-STUDIO incelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
26
Favori
49.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhteşem bir konu. Teşekkür ederim konuyu açan arkadaşımıza.
  • dreamblue35 :
    Bu programla %90 verilerin kurtulur kardeşim.
    Ama işlem aynı değil aynı şeyleri yapmaya çalışmayacağız tabiyki.
  • teşekkürler; uzun zamandır arşivliyordum beğendiğim-sevdiğim filmleri inşallah geri getirebilirim
  • güzel paylaşım eline sağlık
  • Cok guzel paylasim Allah razi olsun sizden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensaronline

dreamblue35 :
    Bu programla %90 verilerin kurtulur kardeşim.
    Ama işlem aynı değil aynı şeyleri yapmaya çalışmayacağız tabiyki.

evet kurtıldu kurtulmasına da size bir ekran görüntüsü vericem kurtulan veri hakkında bana yardımcı olabilir misin

örnek resim1

örnek resim2

bu dosyaların gördüğün boyutta olabilme imkanı yok, bende en büyük boyutlu film lord of the ring dir o da 3 filmin toplamı 74 gb, bana bu filmleri nasıl diske nasıl kaydettiysem o boyutunda nasıl geri getirebilceğimizi anlatabilir misin

• bu da benim tarama sonucum

RAID  Veri kurtarma (RESİMLİ ANLATIM) R-STUDIO incelemesi
  • İyi günler... Bende bi storage vardı buna yanlıslıkla reset atmısım sanırım içindeki bütün bilgiler gitmiş... Bu diski söküp bilgisayarıma taktım içine ulasma gibi bir şansım yok raid olduğu için heralde zaten ulassamda silindiği için bişey göremicem... R-studio 5.3 var full version var bende... Nasıl bir yol izlemem gerek acaba "scan" etsem geri gelirmi bilgiler??
  • quote:

Orijinalden alıntı: efef8

İyi günler... Bende bi storage vardı buna yanlıslıkla reset atmısım sanırım içindeki bütün bilgiler gitmiş... Bu diski söküp bilgisayarıma taktım içine ulasma gibi bir şansım yok raid olduğu için heralde zaten ulassamda silindiği için bişey göremicem... R-studio 5.3 var full version var bende... Nasıl bir yol izlemem gerek acaba "scan" etsem geri gelirmi bilgiler??

Olurmu kardeşim ulaşma şansını denemelisin ki zaten burada raid disklerin nasıl kurtarılacağından bahsettik.
  • Allahın izniyle şimdide Rstudio ile veri kurtarma (recovery) nasıl yapılır onu anlatacağım
    Konuyu birazdan ekleyip adresi ekleyeceğim.
  • R studio ile silinen harddisk bölümünü geri alma (kurtarma)

http://forum.donanimhaber.com/m_69150780/mpage_1/f_/key_//tm.htm
  • sistem adına kullandığım ve arşivlediğim en güzel programlardan birisi ve hertürlü veriyim kurtarmak da üzerine yok
    format atılmış bile olsa farketmiyor üzerine bişey yazılmamış olsun yeter..
  • Veri kurtarma için hazırladığım (okadar emek verdiğim mesajım nedensiz ve gereksiz yere bir yönetici tarafından silinmiştir. Bu yazımdan silinen yazımın hiç bir farkı olmamasına rağmen böyle bir durum yaşandı. Onun için konuyu takip etmek isteyenler kendi web sitemi ziyaret edebilirler

ensarkeskin.com.tr

Arama bölümüne veri kurtarma yazmanız yeterli

Selam ve dua ile
  • Daha öncede bu programı denemiştim ama filmleri kurtaramamıştım. Şimdi RAID 0 yine gitti. Bakalım bu sefer filmleri kurtarabilecekmiyim..
  • Faydalı bilgiler için Teşekkürler. Aynı sorun bende var, bu uygulamaları deneyeceğim.
  • ellerine sağlık. Alıntı yapacağım bilgin olsun.
  • İstediğiniz yerde istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz önemli olan insanlara faydalı olması yalnız
    web sitemden laıntı olduğu bilgisi koyulsun lütfen (ensarkeskin.com.tr)
  • bu programla biçimlendirme hatası veren dijital kameramın SD kartını kurtarmayı denedim.hiçbir işlem yapmadan direk ilgili diski seçip "open drive files" diyince içindeki dosyaları direk gösterdi..istediğini tıklayıp recover yapabiliyordun..fakat soruma geleyim.......
    silinmiş resimleri göstermesine rağmen silinmemiş resimleri göstermedi.klasörün üzerinde de kırmızı bir soru işareti gibi bir simge vardı..bir türlü anlam veremedim..videolar kısmı için sorun çıkmadı silinmiş-silinmemiş tüm videoları gösterdi tak diye fakat onları zaten kurtamıştım getdataback ile..

işin garibi recover my files programı r-studio.nun bulamadığı o silinmemiş resimleri de gösteriyor fakat lanet program "floating point division by zero" hatası verdiği için onda kurtarma yapamadım..

resimler oracıkta ve kurtarılmayı bekliyor fakat programların saçmalıkları ile karşı kaşıya kaldım.. önerileriniz nedir??????????????

RAID  Veri kurtarma (RESİMLİ ANLATIM) R-STUDIO incelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diez -- 27 Şubat 2013; 8:41:03 >

• programın tam sürümünü satın alacağım fakat hiçbir link yok.. marezde de yok.

elinde satın alma linki yada marez olan paylaşabilir mi ?
  • bu programla sonradan raid yapılırmı yani win8 kurulu bir sistemde yada varmı böyle bir program kurulumdan sonra raid yapma seklinde.

raid yapabilirmiyim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.