Şimdi Ara

Rahmett_Lee yi tanıyan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • daha dün duydum rahmett_lee cypherin en zengin bufferiymiş adamda 999.999.999 para varmış!İnanmadım ilk başta gittim sordum tradede bi gösterdi ağzım açık kaldı bu kadar olurmu beyler bana bi söleyin varmı bu adamı tanıyan!Diğerbi charının adıda by_GuarD mageymiş galiba görenler pm atsın item veya para isterseniz belki verir!

• olm ne paralar 999m bişeymi ya
  • Anladığım Kadarıyla 1 milyarı varmış olsun ares de armagedon_72 bilen bilir adam 62 lvl master blade sadece boss kesio şu an 5,5 milyar coini var
    Sen Yenisin Galiba!!!

Bu işe devam ederse zaten (dupe yapmadan ) Sabancı Koç Gibi Bi şey olur USKO da
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alarik

olm ne paralar 999m bişeymi ya

aynen hehe :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: voker_boy

quote:

aynen hehe :D

olm akşam kasıyomuyuz serverlar açılırsa
  • Aresdeyim 35gb a elixir +8 aldım 999 neki :)))
  • quote:

Orjinalden alıntı: nayti

Aresdeyim 35gb a elixir +8 aldım 999 neki :)))

dikat et dupe çıkmasın

dupe wipe tan sonra lasaydın keşke. yazık olurparana
  • quote:

+1
  • gb kalkmadı mı? kalktıysa trade i nasıl gerçekleştiriyosunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluelion

quote:

Orjinalden alıntı: nayti

Aresdeyim 35gb a elixir +8 aldım 999 neki :)))

dikat et dupe çıkmasın

dupe wipe tan sonra lasaydın keşke. yazık olurparana

Yok ben staffı aldıktan sonra 2 kere patch çıktı bayaa bir süredir var bende elixir +8

• abi cheper yeni server orada para kiymetlidir areste 100 gb ile es degerdir bence o para kullanmasini bilene 10 gb ;_)

o adami tanimiyom ama niki guzelmis kirildim rahmet_lee
  • azuahahahh kan o herif noob un özü cz de tek geçiyom
    quote:

Orjinalden alıntı: TxcRy

daha dün duydum rahmett_lee cypherin en zengin bufferiymiş adamda 999.999.999 para varmış!İnanmadım ilk başta gittim sordum tradede bi gösterdi ağzım açık kaldı bu kadar olurmu beyler bana bi söleyin varmı bu adamı tanıyan!Diğerbi charının adıda by_GuarD mageymiş galiba görenler pm atsın item veya para isterseniz belki verir!

• quote:

daha dün duydum rahmett_lee cypherin en zengin bufferiymiş adamda 999.999.999 para varmış!İnanmadım ilk başta gittim sordum tradede bi gösterdi ağzım açık kaldı bu kadar olurmu beyler bana bi söleyin varmı bu adamı tanıyan!Diğerbi charının adıda by_GuarD mageymiş galiba görenler pm atsın item veya para isterseniz belki verir!

GEREKSİZ KONUŞMA BENİM ARKADAŞ (NİCK VERMEK İSTEMİYORUM) +8 İB 57 GB VE full +8 Chitin gibi bir insan (DAHA İYİ OLABİLİR)AMA BUNUN O KADAR ABARTILCAK YANI YOK SENS ADLI ARKADAŞIMIZ MESELA POTU 999m DEN SATMIŞ(DUPE PARA DEĞİLSE)

• quote:

rahmet_lee rouge olması lazım öle hatırlıom bi ara bizim clana gelmişti clan ismini hatırlamıorum. hacklendim para verin fln demişti bende fp fln wermiştim. cypherin en zengini olamaz 999m para değil zaten onunla hiçbişi yapamazsın mirage +7 alsan 700m kafadan shard +6 999m cypher böle pahalı bi server

• ben yakından tanımıyorum ama bigün potu 5 m den koydurdun 20 tane aldı geçen ay sordum adama nereden kazanıom kekuri ringten dedi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.