Şimdi Ara

Ragnarok Online(Ayrıntılı Rehber Eklendi 02.08.11)(Offical Türk Serverı Geliyor) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
1
Favori
18.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RagnarokGamer

quote:

Orijinalden alıntı: Kroland
    Dostum ben bu oyunu kaç senedir oynarım anlattığın herşeyi çok iyi biliyorum.Bunlar benim için çok geride kaldı.2 kişi ile Wounded Morroc, bio3 mvp, nidhoggur kesen adamım.3. classlar yokken kolayda değildir bunu yapmak belirteyim.Farkettiysen orada zaten belirtmişim Mvp ve woe için önermem diye.Eğer sen zevk alıyosan beni dinlemene gerek yok.WoE'de mastersmithi etkisiz hale getirmek için sadece Profla Cobweb kullanman yeter.Mastersmith pot atan hiç bir karakteri yenemez çünkü WoEde oyunu bilen guidler stun olmayacak biçimde build ayarlar.He 3. classlardan sonra oyun nasıl bir hal aldı bilemem.Mastersmithim üst sınıfı değişik olabilir.Intı 40 yaptım demişsin bence boşuna stat point harcamışsın, sp dediğin pot vs tarzı itemlerle zaten tekrar doldurulabilir ama senin oyunun sen bilirsin.Sadece internetteki buildlere yanlış deyip kendini haklı cıkarma lütfen.Mastersmithtte oynayacaksan bir Ice Pickinin olmasını öneririm.Damageini epey bir katlar bazı canavarlar için ve düşük seviye mvpleri priest yardımıyla , yada pot atarak kesebilirsin. Aynı zamanda geffenia yapabilirsin ve paran epey artar.

Kroland, oyun içeriği hakkında bilgi verirken sana değil genele hitabediyorum, oyuna yeni ilgi duyanları bilgilendiriyorum. Seninle ilgili kısımlar, farkettiysen senin hitabın gibi, yani ikinci tekil şahıs. Tereciye tere satmamıza gerek yok tabii ki. Bana Ice Pick önermişsin:

Ice Pick, rakibin defansı ne kadar çok güçlü ise, o kadar fazla hasar verir. Ancak, rakip profesyonel ise, hızlı bir refleksle, defi sıfırlayan ve HP'yi katlayan mvp kart ve equipleri F tuşlarıyla değiştiriverir. Böylece Ice Pick poringten düşen çakıya dönüşür : )

Bu oyunda güçlü oyuncular, onlarca çeşit farklı silahlar kullanırlar.

INT'e hiç verme, nasılsa mavi iksirler var diyorsun: Ben ikinci kez 99 leveli bitirmek üzereyim, 3. mesleğe (Mechanic) geçiyorum. Yani artık hep MATK (Sihirsel Saldırı) Skilleriyle saldıran yaratıklarla muhatap olacağım. Belli ki 3. meslekleri hiç incelememişsin. Mechanic, çoğunlukla sihir gücü kullanıyor.

Fiziksel güç ve saldırı için iki ayrı stata (STR ve VIT), puan harcamak gerekiyorken, INT ise tek başına hem sihirsel atağı, hem de sihirsel savunmayı, yani MATK ve MDEF'i artırıyor.

Ancak, sen freelere takılıyorsun, bir GTB kart düşürür sihirsel savunmayı kökten halledersin. Hatta GM Equip bile kullanırsın oralarda. (Ahura Mazdah ve Angra Manyu: GM kalkanı ve topuzu : )) Ve 10.000 Matk/Atk'lı bu asayla birkaç darbede MVP'yi indirirsin. İşte o zaman ancak INT 1 olarak kalabilir.

Bu oyun çok geniş bir kitleye hitabediyor ve içeriği çok zengin. Herkes farklı farklı meslekleri, silahları, giysileri tercih edebiliyor. Ayrıca oyunu oynama amacı da farklı olabiliyor. Mesela ben denediğim ve bazılarını belli bir süre oynadığım tüm Ragnarok sunucularında ne PVP ne de WOE hiç yapmadım. Şimdi senin oohhaaa dediğini duyar gibiyim. Bu ikisini çıkardıktan sonra oyundan geriye zevkli ne kalır ki diyeceksin:

Farklı yüzlerce monstere en etkili kart, giysi, silah, stat, skill kombinasyonlarını hesaplayıp max damage ve defans elde etmek, ve bu şekilde level almak,
    Oyundaki kolaydan zora questlerle beyni ve zekayı diri tutmak,
    Piyasadan kaliteli malları ucuza almak, geliştirip iyi fiyattan satmak, yani ticaret yapmak,
    Weapon Upgrade LV 10 ve Job LV 70 ile silahları artılayıp büyük paralar kazanmak, ayrıca oyundaki en güçlü silahlara sahip olmak,
    Oyunun en zenginleri listesine girmek,
    Oyundaki ihtiyaç sahiplerine yardımcı olarak olumlu hisleri diri tutmak,
    Mevcut paranın bir kısmını keyfi harcayıp alışveriş güdüsünü bastırmak (tecrübeyle sabittir, bu oyunla meşgul olduğum sürece cepteki reel para yerinde duruyor : ))
    Oyundaki upgrade loto gibi şans ağırlıklı eylemlerle, gerçek hayattaki şans oyunları oynama eğilimini köreltmek,
    Yabancılarla konuşarak yeni arkadaşlar edinmek, ayrıca yeni yabancı diller öğrenmek, mevcut olanları geliştirmek.

Oyun içindeki tercihlerim için şu an aklıma gelenleri sıraladım, eminim bir kaç farklı sebep daha vardır. Ama asla ve asla WOE ve PVP düşünmüyorum.

Belki level tamamlanınca ve oyunu bırakmazsam ileride MVP de yapabilirim.

Arkadaş ben sana ice picki canavarlar için öneriyorum.Zaten sırf onuda giy demiyorum.Canavara göre değiştiricen.Ice Pick ile beelzebub bile kesersin partyle hemde 20-30k koyarsın CartTermination ile.Sen hem diyosun ki pvp yapmayı düşünmüyorum hemde rakip profesyonelse defi sıfırlıyacak mvp carda geçiş yapar diyosun(mvp cardda herkeste var zaten dimi?).Madem pvp yapmıcan niye bunu hesaplıyosun anlamadım.3. meslekleri incelemedim evet ama intinin yüksek olması MATK saldırılarından az alcan anlamına gelmez.İntin 40 ise canavar sana 2000 vuracekken 1960 vurur sadece.Önemli olan gearlardan aldığın hard mdefdir(örnek silk robe +10 mdef 10% azaltır matk damagei).Ben mastersmith de int vereceiğime AGI veririm , saniyede düşmana verdiğin hasarı arttırır.Buda = canavarın daha çabuk ölmesi= daha az pot harcama.

• quote:

Arkadaş ben sana ice picki canavarlar için öneriyorum.Zaten sırf onuda giy demiyorum.Canavara göre değiştiricen.Ice Pick ile beelzebub bile kesersin partyle hemde 20-30k koyarsın CartTermination ile.Sen hem diyosun ki pvp yapmayı düşünmüyorum hemde rakip profesyonelse defi sıfırlıyacak mvp carda geçiş yapar diyosun(mvp cardda herkeste var zaten dimi?).Madem pvp yapmıcan niye bunu hesaplıyosun anlamadım.3. meslekleri incelemedim evet ama intinin yüksek olması MATK saldırılarından az alcan anlamına gelmez.İntin 40 ise canavar sana 2000 vuracekken 1960 vurur sadece.Önemli olan gearlardan aldığın hard mdefdir(örnek silk robe +10 mdef 10% azaltır matk damagei).Ben mastersmith de int vereceiğime AGI veririm , saniyede düşmana verdiğin hasarı arttırır.Buda = canavarın daha çabuk ölmesi= daha az pot harcama.

Yüksek levellerde defi düşük olup sihirsel atakla saldıran monster, boss, mvp'leri kesmek gerekiyor. Onlar için Ice Pick işe yaramaz. Yüksek defi olan monster için de yaramaz. Neden dersen, bak sen de agi'nin öneminin farkındasın. Güçlü monsterin çabucak işini bitirmek gerekir. Ancak, dagger, Assasin gibi meslekler için caziptir. MasterSmith, Mechanic, sadece iki tür (Axe ve Mace tipi) silahları çok hızlı kullanır. Silah saldırı hızını uçuran BS skili Adrenaline Rush dagger sınıfında yani Ice Pick'te kullanılamaz.

İlle de Ice Pick kullanmak gerekirse, 190 aspd üstü bir hızda kullanabilmek, yani MasterSmithîn Adrenaline Rush'u dagger ve sword tipi silahlarda da aktif edebilmesi mümkün aslında. Euro'da oynarken bile (6-7 yıl önce) kullanıyordum o yöntemi. Onu elde etmek zahmetli bir iş. Belki ileride düşünebilirim ancak. Hadi söyle bakalım biliyor musun, ya da bilmiyorsan google arama performansını göreyim.

Madem en az benim kadar sen de bir ro fanısın, eminim arar bulursun internetten ; )

• quote:

quote:

Yüksek levellerde defi düşük olup sihirsel atakla saldıran monster, boss, mvp'leri kesmek gerekiyor. Onlar için Ice Pick işe yaramaz. Yüksek defi olan monster için de yaramaz. Neden dersen, bak sen de agi'nin öneminin farkındasın. Güçlü monsterin çabucak işini bitirmek gerekir. Ancak, dagger, Assasin gibi meslekler için caziptir. MasterSmith, Mechanic, sadece iki tür (Axe ve Mace tipi) silahları çok hızlı kullanır. Silah saldırı hızını uçuran BS skili Adrenaline Rush dagger sınıfında yani Ice Pick'te kullanılamaz.

İlle de Ice Pick kullanmak gerekirse, 190 aspd üstü bir hızda kullanabilmek, yani MasterSmithîn Adrenaline Rush'u dagger ve sword tipi silahlarda da aktif edebilmesi mümkün aslında. Euro'da oynarken bile (6-7 yıl önce) kullanıyordum o yöntemi. Onu elde etmek zahmetli bir iş. Belki ileride düşünebilirim ancak. Hadi söyle bakalım biliyor musun, ya da bilmiyorsan google arama performansını göreyim.

Madem en az benim kadar sen de bir ro fanısın, eminim arar bulursun internetten ; )

Linkerın blacksmith buffını kullanırsan yeterince hızlı saldırırsın.Ayrıca 190 aspd üstü diye birşey yok (3. sınıfları bilmiyorm).Max aspd 190 dır oda saniyede 6 vuruş demek.Ama çoğu serverda cart termination skillinin hızına bir limit koyuyorlar ,genelde 184-187 falan oluyor oda.Yani normalde 190 aspd olsa bile skilli kllanırken 184-187 aspd varmış gibi vurabiliyosun.Sunuda söyliyim ben ice picki her mvp için önermiyorum zaten.Ayrıca WS ile her mvpyi de kesemezsin(mechanic hakkında pek bir bilgim yok ama onunda kesemeyeceğini düşünüyorum, yoksa 3. classlar harbi oyunun dengesini bozmuş demektir.)

• quote:

Linkerın blacksmith buffını kullanırsan yeterince hızlı saldırırsın.Ayrıca 190 aspd üstü diye birşey yok (3. sınıfları bilmiyorm).Max aspd 190 dır oda saniyede 6 vuruş demek.Ama çoğu serverda cart termination skillinin hızına bir limit koyuyorlar ,genelde 184-187 falan oluyor oda.Yani normalde 190 aspd olsa bile skilli kllanırken 184-187 aspd varmış gibi vurabiliyosun.Sunuda söyliyim ben ice picki her mvp için önermiyorum zaten.Ayrıca WS ile her mvpyi de kesemezsin(mechanic hakkında pek bir bilgim yok ama onunda kesemeyeceğini düşünüyorum, yoksa 3. classlar harbi oyunun dengesini bozmuş demektir.)

Aferin, doğrusunu bulmuşun veya biliyordun. Freelerde 199 ASPD'ye kadar bir çok sunucu var, RateMyServer'e gözatabilirsin. Saldırı hızı ne kadar fazla ise oyunu oynamak o kadar keyifli oluyor. Ancak 190 üstü ASPD pek tercih edilmiyor, çünkü çoğu uzakdoğu merkezli sunuculara dünyanın her yerinden erişiliyor ve her oyuncunun interneti fiber optik değil. Ping yüksek olunca, ASPD nin yüksek olması oyunda donma veya gecikmelere yol açıyor. Herkes fiber olsa, veya daha iyisi, kapalı bir ağda (lokal, intranet ortamı gibi) <1ms ping olurdu ve oyun çok daha keyifli olurdu.

Aslında freeler oyunun bir çok özelliğini deneme açısından çok işe yarıyor. mesela STAT-6 kartlar Euro'da hiç ilgimi çekmezdi. En fazla +4 stat ekliyor ki, onun için de +10 equip bulmak neredeyse imkansızdı. Bu oyunun beta, deneme sürümü olan free sunucuların çoğu işi abartmış ve kırmadan +500 upgrade equip elde edilebilenleri var. İşte o equipe takınca +494 STAT elde ediliyor ki bütün statlara bu kartlar sayesinde +494 ekleyince MVP arenada en güçlü MVP lerden bile mob yapılıyor. Tabii hedefe ulaşmak kolay olunca çabuk sıkılıyor insan.

Henüz bu oyunda Mechanic olmadıysam da nette inceledim ve freelerde de oynadım. Sihirsel skiller bayağı bir ağırlıkta ve Wizard gibi yakın mesafede zayıf ta olmadığından, bu oyunun en güçlü klası olan Sword klaslara kafa tutabileceğine eminim.

• quote:

quote:

Aferin, doğrusunu bulmuşun veya biliyordun. Freelerde 199 ASPD'ye kadar bir çok sunucu var, RateMyServer'e gözatabilirsin. Saldırı hızı ne kadar fazla ise oyunu oynamak o kadar keyifli oluyor. Ancak 190 üstü ASPD pek tercih edilmiyor, çünkü çoğu uzakdoğu merkezli sunuculara dünyanın her yerinden erişiliyor ve her oyuncunun interneti fiber optik değil. Ping yüksek olunca, ASPD nin yüksek olması oyunda donma veya gecikmelere yol açıyor. Herkes fiber olsa, veya daha iyisi, kapalı bir ağda (lokal, intranet ortamı gibi) <1ms ping olurdu ve oyun çok daha keyifli olurdu.

Aslında freeler oyunun bir çok özelliğini deneme açısından çok işe yarıyor. mesela STAT-6 kartlar Euro'da hiç ilgimi çekmezdi. En fazla +4 stat ekliyor ki, onun için de +10 equip bulmak neredeyse imkansızdı. Bu oyunun beta, deneme sürümü olan free sunucuların çoğu işi abartmış ve kırmadan +500 upgrade equip elde edilebilenleri var. İşte o equipe takınca +494 STAT elde ediliyor ki bütün statlara bu kartlar sayesinde +494 ekleyince MVP arenada en güçlü MVP lerden bile mob yapılıyor. Tabii hedefe ulaşmak kolay olunca çabuk sıkılıyor insan.

Henüz bu oyunda Mechanic olmadıysam da nette inceledim ve freelerde de oynadım. Sihirsel skiller bayağı bir ağırlıkta ve Wizard gibi yakın mesafede zayıf ta olmadığından, bu oyunun en güçlü klası olan Sword klaslara kafa tutabileceğine eminim.

Dostum güzel free serverlarda var ve eskidende vardı.Hatta irodan bile güzelleri vardı.Şimdi Ragnaroku az kişi oynadığı için her server kötüleşti zaten.Ben buraya yazdığım hiçbir şeyi internetten falan bakmadım dediğim gibi senelerdir oynarım ve bu oyunu belki de türkiye'de en iyi bilen bir kaç kişiden biriyim bu kadar da iddialıyımdır(renewal 3. sınıfları saymıyorum).ASPD 199 olan yada o senin dediğin kadar kolay serverlarda oynamam.Zaten artıksadece WoE için oynuyorum.Serverlar genelde aspd 190 dan fazla olsa da skiller için bir sınır koyarlar, yoksa hem lagdan oynanmaz , hemde WoE de Creator'un AD damageini potlamak çok zor olur.Tabi bunun üstene bir de Nodelay hilesini kullananlar oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kroland -- 2 Mart 2013; 17:37:02 >

• Geçen yıllarla birlikte hem oyun üreticisi firmalar, hem de ürün gamları hızla çoğaldı. Neredeyse kendi oyunları birbirlerinden oyuncu kapmaya başladı. WoW'dan Diablo'ya geçenler gibi. Elbette RO'dan daha fazla aksiyon içeren, daha gerçekçi grafiklere sahip oyunlar mevcut ama, benim ilk online oyunum olduğu için, Ragnarok'tan başkasını denemeye ve zaman ayırmaya bu yaşta hiç istekli değilim.

Benim çocuk Ragnarok ilk Türkiye'ye geldiğinde ilkokulda idi ve bir süre sonra oyunu bıraktı. Rose, SilkRoad, LoTRO gibi onlarca oyun oynadı. Yıllarca umutla StarWars isimli bir oyunun çıkmasını bekledi. Ama o da hayal kırıklığı oldu. Bu ara Dota isimli bir oyuna takılıyor.

Her ne kadar eski oyunlar hızla oyuncu kaybetse ve unutulmaya yüz tutsa da, ragnarok'un bu IRO-Chaos serveri hiç bir zaman, 7/24, 2000 kişinin altına düştüğünü hiç görmedim. Sadece perşembe gecesi sabaha doğru bir-kaç saat bakım oluyor. Açılışta 5-10 dakika içinde hemen 2000+ oluveriyor. Woe'lerde nüfusun katlandığını belirtmeye gerek yok sanırım.

Euro'da oynarken hatırlarsanız Lag sebebiyle SocksCap gibi proxy serverler kullanırdık. Gecikmeyi bir miktar önlerdi. RO oyunlarının çoğu uzakdoğu merkezli olduğu için uzak mesafeden dolayı günümüzde hâlâ bu sorun var. IRO bir çoğuna göre iyi durumda olsa da maalesef haftanın bir iki günü bu sorunu yaşıyorum. Yıllar önce kullandığım bu yöntemi şimdi henüz denemedim. Bu konuda pratiği olan, güncel ve çok işe yarar bir yöntem bilen varsa ve anlatırsa doğrusu çok faydalı olur. Sadece az önce netten bakarak hatırladığım, proxy kurulumu için gerekli basit bir iki ön hazırlığı buradan aktarayım:

Oyun adresini bilmek gerekiyor. Bunun için oyuda iken klavyenin Windows tuşuna basıp masaüstüne geliyoruz. Başlat'taki arama sekmesine

cmd

yazıp komut penceresini açıyoruz. Oraya

netstat -f

yazıp enter'a basınca oyun adresini görebiliyoruz. Benim oyun için şu an gördüğüm iki adres şunlar:

valkyrie-z02.1.online.ragnarok.warpportal.net
    valkyrie-z06.1.online.ragnarok.warpportal.net

Komut ekranından bu adresi kullanarak oyunda ne kadar lag var, görüyoruz:

ping oyunadresi

Oyun sunucusuna ulaşıncaya kadar bir çok güzergâh kullanıldığı için, hangi noktada darboğaz var, onu da:

tracert oyunadresi

ile görebiliyoruz. Proxy kullanacaksak, aslında bize lazım olan, sadece oyunun adresi. Nette gördüğüm kadarıyla onlarca proxy programı mevcut. Ama hangisi daha iyi, kullananlardan belirten olursa şimdiden teşekkür ederim.

• Şu an halen "ragnarokeurope"da oynayan var mı?
    Yeni giriyorum belki bir yardımı, tavsiyesi, yönlendirmesi olurdu? :)
  • merhaba arkadaşlar eski bir euro-RO oyuncusu olarak oyunu uzun bir süre oynadım fakat geçen yıl ara vermiştim şimdi tekrar ragnarok'a başladım yeni bir sunucu açıyorum Urartu-RO adında. Sunucu pre-trans olucak yani 2. ve 3. classlar olmayacak (örnek: novice > swordsman > knight/crusader) Rateler 7x/7x/7x fakat açılış için ilk hafta double exp event'i olarak 14x/14x/14x değişecek (ek olarak pazar günleri 7x'ten 10x'e çıkarılacak) daha fazla bilgiyi yeni başlık altında paylaşacağım.
  • büyücü oynuyorum 6 lv oldum sürekli int ye veriyorum stat olarak.Doğrumu yapıyorum ? Birde inventony nasıl daha fazla büyütebiliriz ? Elimizdeki itemleri npc lere satamıyormuyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

büyücü oynuyorum 6 lv oldum sürekli int ye veriyorum stat olarak.Doğrumu yapıyorum ? Birde inventony nasıl daha fazla büyütebiliriz ? Elimizdeki itemleri npc lere satamıyormuyuz ?

Burada soruna cevap bulabilirsin:

https://www.facebook.com/ragnaroktr/posts/418532718263401?comment_id=2135387&offset=0&total_comments=2&ref=notif&notif_t=feed_comment

• Arada diğer oyunlarda sıra falan beklerken oynuyorum varsa hala oynayan pm
    Chaos 'tayım
  • https://www.warpportal.com/ burdaki ro yu oynuyorum oynayan varsa pm atsın oyundaki adım shyari yanlız sarmıyo ya jlvl 50 ye kasıyorum archerım jlvl 46 şu anda
  • Ragnarokeurope.com

Official Europe Ragnarok, burada oynayan arkadaşlar bana özel mesaj ile ulaşabilir.
    Oyun içi birlikte vakit geçirebiliriz.
  • Arkadaşlar aklımda takılmış olan birkaç soru var buradan herkese sormak istedim. Ben eski bir EuRo oyuncusuyum. Oyun ben görmeyeli Gunslingerlar hatta 3.cül sınıflar çıkarmış :D Artık o eski pay to play olayının kalktığını görünce orjinal sunucuda tekrardan başlamak istedim. Şimdi sorum şudur. Oyunun ismini Google'a yazar yazmaz beni iRo sunucusunda oynamaya itiyor bu sunucunun ismini görmek ilk sayfada mümkün bile değil. iRo sunucusu Türklerin daha çok barındığı bir sunucu mu? İnternette EuRo sunucusunu Almanlar dolduruyor anlamıyoruz gibi şeyler okudum. iRo'yu herkesin ingilizce konuşmasından ötürü seviyorlar biraz da. Sizin bu konu hakkındaki tercihiniz ne olurdu bunu merak ediyorum. Bir diğer sorum da ben üyelik alırken EuRo sunucundan Ragnarok accountu oluştur dediğimde benim kullanıcı adımı kendimin belirlemesine izin vemedi userfa54mo gibisinden bişiler oldu account ismim bu bana çok saçma geldi herhangi bir şekilde düzgün account ismi alınamıyor mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: DorukAkinci

Arkadaşlar aklımda takılmış olan birkaç soru var buradan herkese sormak istedim. Ben eski bir EuRo oyuncusuyum. Oyun ben görmeyeli Gunslingerlar hatta 3.cül sınıflar çıkarmış :D Artık o eski pay to play olayının kalktığını görünce orjinal sunucuda tekrardan başlamak istedim. Şimdi sorum şudur. Oyunun ismini Google'a yazar yazmaz beni iRo sunucusunda oynamaya itiyor bu sunucunun ismini görmek ilk sayfada mümkün bile değil. iRo sunucusu Türklerin daha çok barındığı bir sunucu mu? İnternette EuRo sunucusunu Almanlar dolduruyor anlamıyoruz gibi şeyler okudum. iRo'yu herkesin ingilizce konuşmasından ötürü seviyorlar biraz da. Sizin bu konu hakkındaki tercihiniz ne olurdu bunu merak ediyorum. Bir diğer sorum da ben üyelik alırken EuRo sunucundan Ragnarok accountu oluştur dediğimde benim kullanıcı adımı kendimin belirlemesine izin vemedi userfa54mo gibisinden bişiler oldu account ismim bu bana çok saçma geldi herhangi bir şekilde düzgün account ismi alınamıyor mu acaba?

Acc ismini öyle alıyorsun, benimki de öyle.
    euRo 'dayım arada oynuyorum. Gelirseniz toplanırız.

• İki oyun sunucusunu da indirdim açıkcası aradığım o eski güzelliği tam olarak bulamadım. Bir kere o nasıl level atlamadır böyle :D Bunu görünce gidip private serverda mı oynasam diye düşünmeden edemiyorum şu anda. Bildiğin pay to win mantığına dayandırmışlar gibi eşya satıyorlar belli yerlere sokmuyorlar vs. bilmiyorum çok ters geldi. Bari ne bileyim thief olucam dediğim gibi thief olmasaydım. Hani o eski zamanlardaki sınavı verme çabası, ne bileyim Morroc piramitlerinde kaybolmak vs. orjinal serverla alakaları kalmamış doğru düzgün bir private server arayacağım gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DorukAkinci -- 31 Ağustos 2013; 22:22:31 >
  • Var mı TalonRO ve ArapRO 'dan başka private iyi?
  • Kickstarterda kampanya başlatsakta şu onunun Bi remakesini yapsalar ne güzel olurdu ya sandbox oyun dünyası lagsız serverlar muhteşem anime tatında grafikler valvenin dotada kullandığı elbise fiziği onlarca Attack ve skill animasyonu binlerce görev yüzlerce event yeni bosslar yeni bölgeler falan mükemmel olmaz mıydı (ragnarok 2 gibi bişiden bahsetmiyorum direk remake)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derp

Var mı TalonRO ve ArapRO 'dan başka private iyi?

Benim bilader iHeartRo oynuyo, ratemyserver'den bi bak istersen.
  • Private sunucuların sağı solu belli olmuyor kolaydan sıkıldığım için tekrar renewal'dayım.
    Bu hafta 24-31 arası 3x exp eventi var.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.