Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (95. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.432
Cevap
165
Favori
1.656.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • radyodan nasıl kayıt yapabiliriz acaba ?
  • Cep telefonunuzla yapabilirsiniz
    quote:

Orijinalden alıntı: Zampara.Alper

radyodan nasıl kayıt yapabiliriz acaba ?
  • Bu parçama yardımcı olabilecek biri varmı acaba yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

http://hotfile.com/dl/101164048/b727fce/07._ses_klibi.wav.html

conjuereye teşekkürler parça bulundu. Edward Maya feat. Vika Jigulina - Desert Rain

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serbay52 -- 2 Şubat 2011; 0:53:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serbay52

Bu parçama yardımcı olabilecek biri varmı acaba yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

conjuereye teşekkürler parça bulundu. Edward Maya feat. Vika Jigulina - Desert Rain

Tam yazıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~H!ddeN

quote:

Orijinalden alıntı: serbay52

Bu parçama yardımcı olabilecek biri varmı acaba yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Tam yazıyordum

tamam sanada çok teşekkürler ilgilendigin için:)
  • Rica ederim
    keyifle dinle
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtgb

GHQSEN Evet kardesim ilk şarkı için çok teşekkür ediyorum:)

Arkadaşlar diğer şarkılar için bilgisi olan varsa çok memnun olurum:)

N'Demek
  • iyi günler
    ya benim çooo..k uzun zamandır aradığım bir şarkı var bir türlü bulamadım bilenler varsa lütfen yardımcı olsun böyle ispanyol şarkılardan remixlenmiş birşey içinde malaguena ve Espana Cani filan var sanırım yaklaşık 10 dk kadar bi şarkı kafayı yicem ya bi yardımcı olsanız şimdiden çok teşkkürler
  • [Kunye=
    Ya bi şarkı var: Duvi like a vadaaa duvi like a do felan diyo sonra da duvi like a menden sugar sugar sugar sugar sugar diyo daha felan sonra döri döri döri döri döri döri sagaaa filan diyo. yardımcı olursanız berhudaar olurum :)

Bitane daha şarkı var sanırım bilirsiniz: I like the duvit duvit ı like the duuuvit filan diyor bir kadında eşlik ediyor ]öyle bi
    rşey işte :)

ŞİMDİDEN TEŞEKKRÜLER....
  • quote:

Orijinalden alıntı: bella112

[Kunye=
    Ya bi şarkı var: Duvi like a vadaaa duvi like a do felan diyo sonra da duvi like a menden sugar sugar sugar sugar sugar diyo daha felan sonra döri döri döri döri döri döri sagaaa filan diyo. yardımcı olursanız berhudaar olurum :)

Bitane daha şarkı var sanırım bilirsiniz: I like the duvit duvit ı like the duuuvit filan diyor bir kadında eşlik ediyor ]öyle bi

ŞİMDİDEN TEŞEKKRÜLER....

2. parça I Like to Move It.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bella112
    [Kunye=

ŞİMDİDEN TEŞEKKRÜLER....

İlk şarkıda benden olsun

Jessie J - Do It Like A Dude
    Keyifli Dinlemeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: asnake

iyi günler
    ya benim çooo..k uzun zamandır aradığım bir şarkı var bir türlü bulamadım bilenler varsa lütfen yardımcı olsun böyle ispanyol şarkılardan remixlenmiş birşey içinde malaguena ve Espana Cani filan var sanırım yaklaşık 10 dk kadar bi şarkı kafayı yicem ya bi yardımcı olsanız şimdiden çok teşkkürler

Juanes - La Camisa Negra

yada

DJ Lucerox - El Mariachi Olabilir
  • çooo...k sağol ya gerçekten kurtardın beni bu çileden:D 2. şarkıymış:D bide indirebileceğim bi link varsa süper olur biraz bakındımda yok gibi çoook teşekkürler tekrardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asnake -- 2 Şubat 2011; 18:12:52 >
  • admin up pls lütfenn yardımcı olun haftalardır arıyorum black eyed peasın bi şarkısı yeni oldunu biliorum ve biraz yavaş bi şarkı will I am in diğer şarkılarına nazaran up plss.. şimdiden teşekkür ederim
  • the time (dirty bit)
  • http://www43.zippyshare.com/v/16736601/file.html

bu arkdaşlar müzik :) bu kez buluruz sanırım
  • Kat DeLuna - Party O'clock
  • teşekkürler yaaa bildiğimiz bayanınmış
  • selamlar arkadaşlar.
    1 haftadır falan radyolarda (power ve fenomen olması lazım ) bir şarkıya rastlıyorum.hitlerde bir türlü bulamadım.hareketli bir şarkı.vokalde sanırım pitbull var ve sesi dijitalleştirilmiş bir eleman daha var.nakaratta ........... baby la la la la la la la dönüyor ? yardımlarınızı bekliyorum.

saygılar
  • Melodisini mırıldanıp kayıt yapma şansınız varsa yardımıcı olalım
    quote:

Orijinalden alıntı: Public Enemy

selamlar arkadaşlar.
    1 haftadır falan radyolarda (power ve fenomen olması lazım ) bir şarkıya rastlıyorum.hitlerde bir türlü bulamadım.hareketli bir şarkı.vokalde sanırım pitbull var ve sesi dijitalleştirilmiş bir eleman daha var.nakaratta ........... baby la la la la la la la dönüyor ? yardımlarınızı bekliyorum.

saygılar
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.